Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

TO tak na szybko zrobiona telefonem

20100412061.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana 2 sprężyn z tylu. Teraz passat wyglada jak tarpan ale jazda jest nieporownywalnie wygodniejsza. Wczesniej jedna sprezyna mi pekla.

Karoseria potraktowana pasta tempo - wreszcie widze jaki naprawde jest kolor tego auta (bialy). Umycie silnika i wnetrza + drobne naprawy typu dokrecenie srubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to było już jakieś dwa tygodnie temu no ale ;) wymiana chłodnicy klimy i przy okazji wody,i zmiana kół na letnie 16" ;)

Teraz to mi upały nie groźne :JC_fan:

Edytowane przez dark24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek umyty,bo domagał się 2 miesiące.Na wymiankę kół już zabrakło motywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymienione ramię tylnej wycieraczki na te ładniejsze z B6;) Dziś wymieniony olej+filtr, filtr paliwa, wyczyszczona odma, EGR, IC, dokręcone lampy. Potem pucowanko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wymienione ramię tylnej wycieraczki na te ładniejsze z B6 Dziś wymieniony olej+filtr, filtr paliwa, wyczyszczona odma, EGR, IC, dokręcone lampy. Potem pucowanko

Asia i Ty to wszystko sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko wróciło dzisiaj z "dużego przeglądu", jest po wymianie filtrów oleju, paliwa, powietrza i zmianie oleju Mobil 1 Synt. S 5W40.

Cały serwis kosztował 490 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amortyzatory komplet tarcze ate + klocki na tył :) hihihi jeździ elegancko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha zrobiłem 1 z 4 modów jakie planuje do swojego paska :)

Dziś poszły listwy chrom do przedniego zderzaka, autko wygląda ładniej :)

 

Roger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeszcze rąk domyć nie mogę;)

 

Podziwiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był dosłownie 13-ty i cały dzień poświęcony był uszkodzeniom elektroniki:

1. padł zasilacz w kompie szefowej=brak przelewów za piasek na budowę=opieprz ze strony inwestora=brak zapłaty na czas

2. padła centralka telefoniczna w firmie=brak możliwości wysłania zamówień faksem do 15=brak towaru na dziś=opóźnienia=brak zapłaty

3. padł po 3 miesiącach rygler w pasku:(=50zł w plecy=opieprz od szefa, bo nie dojechałem na czas=musiałem skorzystać z kijanki kumpla na dojazd po części, a jakoś nie lubię aut gdzie wszędzie jest plastik, nawet całe drzwi obite plastikiem (ja piernicze, auto za 70 koła, a ja mam paska za 8 i mam tapicerkę na drzwiach, ale silniczek 2,0 crdi 140km bardzo przyzwoity, ale ta koreańska atmosfera)

 

ogólnie żeby nie było OT, passek dostał nowy rygler, zapaszek cytrynowy i głaskanie deski na dobranoc pod blokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po otrzymaniu czesci wreszcie wymiana zamka klapy - nareszczie mam palaca sie lampeczke w bagazniku + polerownaie chromowych paskow oraz znaczka w grilu - zaszly jakims dziwnym nalotem - chyba bo tych myjniach samoobslugowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawilem na warsztat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem n75 na nowy bo po niedawnej stracie mocy na pierwszy rzut poszedł ten zaworek po wymontowaniu środkowy tłoczek gruchał jek chciał i przepuszczał powietrze w obie strony. Oczywiście brak błędu na vagu bo uszkodzeniu uległa feralna sprężynka.

 

Co jak co , ale znów POMYKA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem go z garażu na deszcz . A co. Przynajmniej będzie go z czego umyć jak się wypogodzi i będzie jakieś zajęcie. A przy okazji posprzątałem w garażu bo nie było miejsca na kosiarkę do trawnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem zbieżność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umylem i zatankowalem B4 ... wczoraj urwala sie korbka od tylnich okien w przystanku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ino u nos jestcze nie ma tych no nowych przystonków co moja łotwierane tylnie łokno na korbkę..... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem i posmarowałem czernidłem oponki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności