Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Wyregulowałem wreszcie pożądnie klapę bagażnika :) Teraz jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione tarcze i klocki przód, tłoczek i uzupełniony płyn hamulcowy, a to wszystko po tym jaki zblokował lewy zacisk hamulca:wsciekly, tarcze i klocki spalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem mu nowy akuś (stary usmażony) wymieniłem regulator napięcia i jeden przegub.

wypada jeszcze chłopczyka umyć żeby jakoś na felach sie prezentował :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przednie zawieszenie i zapłakałem nad jego stanem a także przyszłym losem... Bo do piątku zawiecha idzie w piz......u :D I chyba w końcu w chwili czasu - założę nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego rana wymienilam wezyk podcisnieniowy ten idący od kolektora ssącego do takiej plastikowej gruszki(ze tak ją nazwe),ktora znajduje sie kolo turbiny na gumowym wezu.Jednym slowem masakra sie tam dostać wiec postanowilam wyciągnąć waż od turbiny ze wszystkimi wezykami,ktore do niej dochodza i do zaworka.Roboty niemalo a miejsca jeszcze mniej ale nie wyciagala bym tego wszystkiego gdyby nie bylo na nim opaski zaciskowej,ktora ciezko bylo dotknac a co dopiero cos tam wlozyc i ja rozgiac.

Przy okazji sprawdzilam luz na osce turbiny i bylam mile zaskoczona,luz gora-dol minimalny prawie niewyczuwalny a wzdluznego brak czyli turbinka jeszcze polata(mam taka nadzieje).Dodam jeszcze ze w tym wezu turbina-filtr powietrza suchutenko wiec chyba wszystko w klasie prawda?

Pozdrawiam Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniłem szybki u p. Roberta :) do tego doszły xenonki + gwizdki w tylne drzwi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem i przykleiłem WLEPE!!!!!!!! pierwszy oznaczony passat w kataluni a może i w pierwszy w hiszpanii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe alusy na auto. Czekałem na nie dwa tygodnie od kupna na allegro.

 

27042010134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem króciec podłączeniowy układu chłodzenia kupiony w ASO VW. Nareszcie spokój z ubytkami płynu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego rana wymienilam wezyk podcisnieniowy ten idący od kolektora ssącego do takiej plastikowej gruszki(ze tak ją nazwe),ktora znajduje sie kolo turbiny na gumowym wezu.Jednym slowem masakra sie tam dostać wiec postanowilam wyciągnąć waż od turbiny ze wszystkimi wezykami,ktore do niej dochodza i do zaworka.Roboty niemalo a miejsca jeszcze mniej ale nie wyciagala bym tego wszystkiego gdyby nie bylo na nim opaski zaciskowej,ktora ciezko bylo dotknac a co dopiero cos tam wlozyc i ja rozgiac.

Przy okazji sprawdzilam luz na osce turbiny i bylam mile zaskoczona,luz gora-dol minimalny prawie niewyczuwalny a wzdluznego brak czyli turbinka jeszcze polata(mam taka nadzieje).Dodam jeszcze ze w tym wezu turbina-filtr powietrza suchutenko wiec chyba wszystko w klasie prawda?

Pozdrawiam Magda

Ty, jato się muszę chyba z Tobą napić:drinks:

Posiedzimy przy naszych 1,8T porozkręcamy sobie, poczyścimy, walniemy flaszkę...:D:D

Naprawdę pełen szacunek!:brawo:ok

Ja dziś tylko przegoniłem dziada po obwodnicy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nie miałem netu, więc dziś z samego rana, tak jak by to było wczoraj

 

Postawiłem w końcu swojego pasia na letnich oponkach :)

 

rgh1272519789e.jpg cqs1272519790v.jpg bwy1272519790y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Zyni....rażąco podobne do tych twojego brotha... :D pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo podobne, tylko on ma jedno ramiączko mniej. tak nie do pary. Ale też są zaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem pasek rozrządu, rolki, paski klinowe, pompe wody i zmieniłem kółeczka na letnie:)

kupiłem sprężarkę i może dzisiaj założę o coś z ta klimą w końcu zrobie.

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postawiłem w końcu swojego pasia na letnich oponkach

Nareszcie :super: parę wiosen to trwało :D

Teraz czekać tylko na wspólną sesyjkę :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem, odkurzyłem, wyczyściłem plastiki i tapicerke, nażelowałem zewnetrzne, wymyłem szyby, komary posiekały ale efekt na aucie pracy widac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popsułem otwieranie tylnej kanapy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide dzisiaj zrobić drzwi od kierowcy bo mi opadły i miałem śrubę urwaną, ale źle ostatnio wyregulowałem i gwizdało mi przez drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzega24

Wyczyściłem i usunąłem zimne luty w module komfortu i oświetlenie kabiny wróciło :victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem i przepastowałem po bardzo dłuuuuugiej przerwie :)

Zgodni z szamańskimi zwyczajami po tych zabiegach zaczęło padać :lol2

 

Zabytek natomiast dostał nowe podszybie i rozpłatałem próg do łatania, powoli powoli i zajadę na spota :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności