Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Umyty po wczorajszej przejażdżce nad jezioro.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem schowek bo się zepsuł na Zlocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem fele i pod majtkami (bra :P) po czym pośmigałem i nie fart chciał że przydarłem felge :((( zrobi sie ;) nie ma innej opcjii :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem uszczelkę oraz dwa o-ringi w chłodnicy oleju, oraz wymiana o-ringu na jednym z węży układu chłodzenia i uszczelka pod czujnikiem Halla, oraz olej i filtr oleju

to na tyle dziś :) jutro silnik jedzie na SPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana pompy wspomagania (po regeneracji) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie zlokalizowac stukanie przy hamowaniu i ruszaniu z przodu po prawej str....... jak sie okazalo to byla luzna sruba lawy silnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś pierwszy raz robiłem logi dynamiczne (bo notlauf mnie prześladuje) podczas przygotowań z ulicy podporządkowanej wjechało we mnie stare, pokiereszowane, napędzane na nędzny gaz czarne z czerwonymi plamami od farby podkładowej BMW III. Młodzian wcześniej kręcił bączki na parkingu i wyleciał wprost na mnie z zakrętu.

Drzwi kierowcy zarysowane, dalej tylnie wgniecione, dalej dłotnik wgnieciony, zderzak odstaje, kołpak zgnieciony.

Wezwani stróże prawa sprawili się świetnie

Sprawca- młodzian 21 lat, Be eM Wka pożyczana

Tak że optyczny tuning w Koluszkach mi się nie podoba.

Popadłem w zadumę -cacko moje nie miało najmniejszej rysy i zadrapania, lakier oryginał, wszystko oryginał (szukałem mego cud paska 2 lata), wujo handlarz mówił że jeszcze takiego cudu nie widział

fotki porobiłem, popadłem w zadumę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z warsztatu. Wymieniłem: olej + filter oleju, filter powietrza i filter paliwa, zamontowałem nową uszczelkę z przodu pod maską, a wczoraj polerowałem reflektory (dzięki cycu:roza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ślizgi foteli, kupione cb, poprawiłem pasy, a jutro się biorę za niedziałającą szybę z tyłu :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszczelniłem lpg (wreszcie będzie ekonomicznie;) ale nie musi), umówiłem się na kompleksową obsługę instalacji (wymiana filtrów, szczelność, wymiana popękanych przewodów-prawie wszystkie). Kupiłem świece i zamówiłem nowe przewody (w sumie świece mają jakieś 25000km, a kable 50, ale przed serwisem lpg chcę to wymienić). Na pociechę nowy zapaszek do wnętrza. Koszt w sumie 290zł... później biorę się za przedni zawias=gumki, gumeczki, prawy drążek, sprężyny H&R (-35mm)... potem jeszcze olej i filtr w ASB... kurde tylko skąd ja no to wszystko $$$ wezmę... weźmie się... Kurde, auto na sprzedaż, ale żal mi go sprzedawać, więc dalej robię pod siebie:) niech ma to na co zasłużył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polerka szkieł przednich reflektorów:) koszt mały za to efekt ogromny:)polecam każdemu pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYMIENIŁEM PRZEGUB ORAZ NAPRAWIŁEM WENTYLATOR KLIMY - NA POCZĄTKU ZACZAŁEM GO ROZKRĘCAĆ Z MYŚLĄ ZAGTLADNIEĆIA, Kiedy był już wykrecony podłączyłem do autka i, jakby cud, wiatrak chodzi, po złożeniu nie załączył się, więc dostał kilka uderzeń "dużym śrubokrętem" i jak do tej pory załącza się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przez głupotę sprzedawców się tylko wq..łem. Kupiłem świece i zamówiłem przewody, żeby je wymienić, bo na jutro byłem umówiony na kompleksową obsługę lpg wraz z wymianą starych gumowych przewodów, dogadałem się z kumplem żeby mi auto odstawił, bo jutro i piątek pracuję 6-18. Pojechałem po kable i... nie mają, co gorsze, na fakturze z wczoraj o 15 widnieją, że przyjechały i teraz są 2 opcje: 1. sprzedali (k...wa mać moje zaje..ane zapłacone wcześniej kable, 2. nie sprawdzają nawet co dostarcza im hurtownia tylko głupio i k..wa bezmyślnie podpisują fakturę). Zapytałem tylko kto mi do jasnej ciasnej teraz zapłaci za paliwo i czas poświęcony żeby przyjechać do nich!! i cisza. W nagrodę zamówiłem u nich jeszcze filtr kabinowy z manna (a mam ten droższy akurat), amorki monroe i komplet gum na przód... to tak w nagrodę za wykiwanie, bo nawet nie zadzwonili, a dałem numer, niech im to chwilkę poleży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem klocki z przodu i teraz hamuje jak ta lala ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty,odkurzony.nabłyszczone wszystkie plastiki także listwy zewnętrzne,sprawdzone ciśnienie w oponach,sprawdzony olej,płyn hamulcowy,płyn chłodniczy,płyn do wspomagania kierownicy,zatankowany,psiknięte wszystkie uszczelki silikonem w sprayu,umyte szyby i więcej nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem samochód od mechanika po wymianie uszczelki pod głowicą,umyty cały i wyczyszczony środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem silnik wyglada jak nowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawiłem schowek bo się zepsuł na Zlocie

Zamontowałem naprawiony schowek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem swojemu Passat`owi Przegląd. Jedyne do czego się przyczepili to do tego że światła troszkę za nisko świeciły, ale ustawili mi je za darmo. I kolejny roczek z głowy, uuh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniony lewy banan bo stary strasznie napier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności