Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem żarówki z przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrany w drobny mak od kół przewodów hamulcowych po instalacje paliwowa elektryczna,całe wnetrze do gołej blachy jedynie co w Passacie zostało do buda;] i co nieco z silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umylem i nawoskowalem, oraz czarne plastiki natarlem olejem, swieci sie jak psu kahunas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swieci sie jak psu kahunas.

:lol2

 

mój wczoraj też, bo wypucowałam i wypastowałam, a dziś pada deszcz i jest już cały w błocie:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś przy bardzo dużej pomocy Jaka-Jacentego64(głownie wszystko Jacek robił a ja mu tylko pomagałem)wymieniłem w padace napinacz paska wielorowkowego,sprzegiełko alternatora i pasek alternatora.Został jeszcze pasek klimy ale nie było jak sie dostać od spodu i to prawdopodnie zrobie jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony kpl rozrząd i olej z filtrem.Droga była ta impreza ale na jakiś czas mam to z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem porządek z wydechem,ponieważ trochę sobie "pierdział":looka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem elektryczny mechanizm szyby od kierowcy, jutro założę od pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalatwilem dzis ubezpieczenie

 

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

 

A jutro napisze ze zalozylem dystanse bo sa w drodze.

Edytowane przez cymes3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem z aluminium osłone silnika i skrzyni biegów troche trwało ale warto było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobiłem z aluminium osłone silnika i skrzyni biegów troche trwało ale warto było

Zapodaj jakieś głębsze info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapodaj jakieś głębsze info...

głębsze info ... miałem dość kupowania i montowania nowych plastikowych osłon które często się uszkadzały wiec dużo nie myślać podjełem spontaniczną decyzje ze zrobię to sam:) miałem duży arkusz 2 mm blachy aluminiowej, odmierzyłem, wycięłem, przymierzyłem, zrobiłem otwory na spinki i zamontowałem u siebie w kanale czas operacji około 3 godz wcześniej kupiłem spinki za 20 zł i myślę ze teraz mam spokój i dożywotnia osłonę silnika i skrzyni. Jeśli znajdę chwile wrzucę foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem duży arkusz 2 mm blachy aluminiowej, odmierzyłem, wycięłem, przymierzyłem, zrobiłem otwory na spinki i zamontowałem u siebie w kanale czas operacji około 3 godz...

Nie musiałes jej podginać?Brak przetłoczeń nie przeszkadza w montażu?

Kurde, zapodał bym sobie cosik takiego:hmm

Jak miałem jeszcze Vectrę, to sam zrobiłem sobie podłogę z blachy alu na przód i tył.Fajne to było:ok

 

Jeśli znajdę chwile wrzucę foto

Będę wdzięczny:padam:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj był na ścieżce zdrowia a dziś pojechał na wymianę sworzni wahaczy i drążków kierowniczych. może ozdrowieje już wieczorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj był na ścieżce zdrowia a dziś pojechał na wymianę sworzni wahaczy i drążków kierowniczych. może ozdrowieje już wieczorem

 

Dobrze że dojechal :D

 

Ja ostatnio wymieniłem oponę, felgę, dwa wahacze ale nadal coś mnie ściąga... Dolałem litr oleju po 6 tys a więc jak na V8 to wzorowy wynik. Tankowań, myć i odkurzań nie wpisuję nawet...

Aaaa, zregenerowałem altek i wymieniłem pasek wielorowkowy co ma 2,75 długości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem dziś łożska z tyłu i przeguby zewnątrzne. czeka mnie jutro wymiana tylnych amortyztorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja założyłem CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sprawiłem mojemu autku garaż :) później wymyłem i przepolerowałem go troszku :) Aż szkoda teraz wyjeżdżać,taki ładny hehe :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności