-
Liczba zawartości
632 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Marcin_e36
- Urodziny 04/15/1983
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Internet
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2001
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Witam, Przeczytałem ten temat cały i teraz moja kolej ? przed chwilą miałem tą samą sytuację co we wszystkich tych postach tutaj czyli na ok sekundę zapaliła się kontrolka oleju czerwona napis STOP i pisk i zgasło. Było to na zimnym silniku powiem szczerze że zdążyło się to pierwszy raz a olej był zmieniany w wakacje jeszcze go dziś nie sprawdzałem bo teraz silnik jest ciepły. Wiem że u poprzedniego właściciela ze dwa lata temu samochód miał urwaną miskę olejową i było to wymianiane na nową i jak by to miało jakiś wpływ ubywa mi płyn do wspomagania obstawiam maglownice. Jest to B5 fl 2.8V6 amx
-
No ok mimo wszystko spróbuje poszukam tych sprężyn zobaczymy co z tego wyjdzie dzięki za opinie
-
Trzeba odgrzebać ten temat bo mam sedana i mam zamiar sobie zrobić ten bajer i teraz pytanie widzę że mogą zostać ori siłowniki, a co to za sprężyny i skąd je bierzecie? I tak jak pisali na początku tego tematu siłowniki z a6c6 nie konieczne są ? Może się wypowie ktoś kto to zrobił u siebie ?
-
-
16" Road America 205/55 zakłada się bez dystansów, to jest ori felga od B5 z ET 37 i nic tam nie trzeba kombinować. Poza tym jak planujesz obniżyć auto to zmienisz tą felge bo obniżenie i balon się gryzą
-
Raczej nagwintowane ale pewności nie mam - - - - - aktualizacja - - - - - Dlaczego? A jak będę miał całe stalowe to co?
-
Mam koncepcje na dystanse i cena atrakcyjna. Tylko stalowe, zobaczymy jak to będzie
-
Ja podjąłem wyzwanie, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Felgi już mam nawet dwa razy ale do założenia na auto droga długa, może ok lata wskocza. Narazie wróciły zimówki bo 18" się sprzedały
-
Wiedziałem Marcin że mi odpiszesz :-) widziałem tamten temat i dlatego tak myślę cały czas, a za dystanse 30mm takie do Atheo to w jednej firmie 520, a w drugiej 620. A ty ciągle chcesz Atheo? Bo tak wyszło że mam dwa komplety
-
Panowie mam pytanie pomoże mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jakie dystanse dobrać? Samochód jest na zawieszeniu 1be i sprężynach h&r -40 (aktualnie 64mc od ziemi). Do tej pory były felgi 18" 8J ET35 opona 225/40 ale teraz będą felgi 19" 9J ET 60 5x130 i opona 235/35 i mam problem z dystansami. Jeśli ktoś przerabial ten temat to proszę o radę. Myślę o 30mm przód i tył.
-
Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2015
Marcin_e36 odpowiedział Marcin_e36 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Bo gospodarz w czasie spotu był z dzieckiem w szpitalu poza tym ja i tak często jestem -
Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2015
Marcin_e36 odpowiedział Marcin_e36 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Jak coś to jutro spot ale i tak wszyscy wiedzą -
SPOTkanie międzyregionalne 20-22 -08-2015
Marcin_e36 odpowiedział Gołąb → na temat → Mazowieckie Dyskusje
co prawda ja nie jadę na kajaki ale wyjade w mińsku na Mc was powitać -
Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2015
Marcin_e36 odpowiedział Marcin_e36 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Pany jutro spot o 17 jak zawsze chociaż i tak wszyscy wiedzą -
Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2015
Marcin_e36 odpowiedział Marcin_e36 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Panowie 01.03 o 16 jest spot info w poście pierwszym -
Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014
Marcin_e36 odpowiedział Marcin_e36 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
no raczej
