Skocz do zawartości

Marcin_e36

  • Liczba zawartości

    632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Marcin_e36

  • Urodziny 04/15/1983

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Internet

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2001

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam, Przeczytałem ten temat cały i teraz moja kolej ? przed chwilą miałem tą samą sytuację co we wszystkich tych postach tutaj czyli na ok sekundę zapaliła się kontrolka oleju czerwona napis STOP i pisk i zgasło. Było to na zimnym silniku powiem szczerze że zdążyło się to pierwszy raz a olej był zmieniany w wakacje jeszcze go dziś nie sprawdzałem bo teraz silnik jest ciepły. Wiem że u poprzedniego właściciela ze dwa lata temu samochód miał urwaną miskę olejową i było to wymianiane na nową i jak by to miało jakiś wpływ ubywa mi płyn do wspomagania obstawiam maglownice. Jest to B5 fl 2.8V6 amx
  2. No ok mimo wszystko spróbuje poszukam tych sprężyn zobaczymy co z tego wyjdzie dzięki za opinie
  3. Trzeba odgrzebać ten temat bo mam sedana i mam zamiar sobie zrobić ten bajer i teraz pytanie widzę że mogą zostać ori siłowniki, a co to za sprężyny i skąd je bierzecie? I tak jak pisali na początku tego tematu siłowniki z a6c6 nie konieczne są ? Może się wypowie ktoś kto to zrobił u siebie ?
  4. Marcin_e36

    jakie dystanse???

    16" Road America 205/55 zakłada się bez dystansów, to jest ori felga od B5 z ET 37 i nic tam nie trzeba kombinować. Poza tym jak planujesz obniżyć auto to zmienisz tą felge bo obniżenie i balon się gryzą
  5. Marcin_e36

    jakie dystanse???

    Raczej nagwintowane ale pewności nie mam - - - - - aktualizacja - - - - - Dlaczego? A jak będę miał całe stalowe to co?
  6. Marcin_e36

    jakie dystanse???

    Mam koncepcje na dystanse i cena atrakcyjna. Tylko stalowe, zobaczymy jak to będzie
  7. Marcin_e36

    jakie dystanse???

    Ja podjąłem wyzwanie, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Felgi już mam nawet dwa razy ale do założenia na auto droga długa, może ok lata wskocza. Narazie wróciły zimówki bo 18" się sprzedały
  8. Marcin_e36

    jakie dystanse???

    Wiedziałem Marcin że mi odpiszesz :-) widziałem tamten temat i dlatego tak myślę cały czas, a za dystanse 30mm takie do Atheo to w jednej firmie 520, a w drugiej 620. A ty ciągle chcesz Atheo? Bo tak wyszło że mam dwa komplety
  9. Marcin_e36

    jakie dystanse???

    Panowie mam pytanie pomoże mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jakie dystanse dobrać? Samochód jest na zawieszeniu 1be i sprężynach h&r -40 (aktualnie 64mc od ziemi). Do tej pory były felgi 18" 8J ET35 opona 225/40 ale teraz będą felgi 19" 9J ET 60 5x130 i opona 235/35 i mam problem z dystansami. Jeśli ktoś przerabial ten temat to proszę o radę. Myślę o 30mm przód i tył.
  10. Bo gospodarz w czasie spotu był z dzieckiem w szpitalu poza tym ja i tak często jestem
  11. Jak coś to jutro spot ale i tak wszyscy wiedzą
  12. co prawda ja nie jadę na kajaki ale wyjade w mińsku na Mc was powitać
  13. Pany jutro spot o 17 jak zawsze chociaż i tak wszyscy wiedzą
  14. Panowie 01.03 o 16 jest spot info w poście pierwszym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności