Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

to co ja zrobiłem dzisiaj w moim to nadaje się na kącik alkoholowy! Z racji że wyjeżdżam to schowałem parę butelek gorzoły w bagażniku. Co by było na początek czym pragnienie zaspokoić na obczyźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umyłem z zewnątrz mojego passia ;D

 

 

długo nie wytrzymałem i poszedłem wyczyścić środek. ;D

Listwy potraktowałem nabłyszczaczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy objechałem osiedle żeby go zaparkować:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umylem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem mieszek dźwigni zmiany biegów (narzeźbiłem się przy tym nieźle, żeby pasował jak oryginalny) a także wymieniłem żaróweczkę podświetlenia popielniczki i zapalniczki - niezła zabawa:hehe, trzeba odkręcić całą konsolę środkową a potem wyczepiać kolejne zatrzaski, żeby dostać się do maciupkiej żeróweczki, napociłem się nieżle:wsciekly; ale udało się; uff::winner_first_h4h:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że muszę go sprzedać zabrałem do rodziców i dostał porządne mycie, pucowanie szybek, kontrola poziomu płynów i zakręciłem butlę lpg, bo i tak od jakiś 2000 km nie truję go podtlenkiem za co się miło odwdzięcza... pozostała jeszcze zmiana obuwia na letnie bo na tych balonach kiepsko się prezentuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasterz wziął dziś prysznic :D A jaki zadowolony był jak mu miło było. :D Niestety fryzury mu nie zrobiłem. Sklep z woskiem był zamknięty :( Fotki w moim podpisie w ostatnim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy od ładnych kilku miesięcy mój padluch nie ruszył z miejsca przez 24 h. czyli NIE ZROBIŁEM NIC!!!

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek odkurzylem i oddalem w rece Leo na czyszczenie turbo... w sobote odebralem, przedmuchalem, logi zrobione wiec na myjke ... 1h15min czekania :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to znaczy sobota autko umyte odkurzone zatankowane i wypastowane na Święta,a niech se ma

0a091bc1ab49816em.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już myślałem, że dzisiaj coś robiliście przy autach :rotfl:

 

ale to tylko update'y za poprzednie dni idą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś mojemu zrobiłem przerwę od jazdy :P dopiero go ruszę we wtorek o 4 rano jak do pracy trzeba będzie jechać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś z przymusu po śniadaniu naładowałem akumulator, ale już obiecałem pasiakowi że mu zajączek po Wielkanocy przyniesie nową baterię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz z piwkiem w ręce, idę umyć przednią szybkę wewnątrz samochodu, a może wszystkie...?W każdym razie, wczoraj nie zdążyłem tego zrobić, a dziś i tak nic nie robię konstruktywnego...:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymienilam olej z filtrem i zatankowalam do pelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem termostat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaślepiony egr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już jestem po własnoręcznej wymianie tarcz i klocków na przód, i wymianie klocków z tyłu. Przyjemna robotka była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc od początku:

 

W piątek wymieniłem "ogarki" na platynowane Iskry z nowej serii testowej;)Różnica w pracy silnika jak najbardziej na +

W sobotę założyłem wreszcie dekielki do alu:D

W niedzielę gadzina wypoczywała:D(nie przepraszam,z nudów wymyte szybki wewnątrz:doh)

W poniedziałek traska Kraków-Miechów i Miechów-Kraków oraz wylanie pół puszki Carlsberga do schowka:wsciekly

Wczoraj dotankowane i stwierdzone 10,7l/10km...:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności