-
Liczba zawartości
193 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O maikpl
- Urodziny 01/10/1983
Informacje osobiste
-
Imię
Mariusz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Lublin
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1997
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Powiem krótko nie żałuj na wzmacniacz. jest to jeden z najważniejszych i najdroższych elementów całej układanki
-
Jakie głośniki do Passata B5
maikpl odpowiedział wilczak → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Jak ktoś ma ochotę na używane signaty h16 do tego tweetery t5 i zwrotka c2 za 250pln zapraszam. Narazie mam fotki tylko wooferów h16 i zwrotnic tweetery jeszcze siedzą w aucie i czekają na wymiane. -
Można podłączyć głośnik 2ohm do wzmaka 4 ohm ale nie wolno przesadzać z głośnością z wyrzej wymienionych powodów. Wzmak ma mniejsze opory i oddaje za dużo mocy niż jest zaprojektowany, przez co się grzeje a zabespieczenie wyłącza go. To tak po prostemu tłumacząc
-
Oj z tym się nie zgadzam. :-) od serii byle zestaw za 250 pln będzie grał lepiej. Podstawa to wygluszenie drzwi, wtedy seria nawet lepiej zagra :-)
-
Właśnie ten zestaw taki jest. wszystko pasuje w ori miejsca. Ale jak szukasz tylko midbassy to rozumiem.
-
Jak chcesz z używek mogę zaproponować Ci głośniki Signat cały komplet wofery h16 do tego tweetery t5 i zwrotka c2. Reszta na priv. Oczywiście zrobimy aukcje na aledrogo.
-
Jak ktoś by miał ochotę na Signaty H16 +zwrotnica C2 +tweetery c5 zapraszam na prv. Nie będę opisywał ich gdyż są opisane na forum
-
Problem z oknami rozwiązany. Przyczyną było zwarcie na kablach między drzwiami pasażera. Są to kabelki znajdujące się w gumie pomiędzy słupkiem a drzwiami. Ich izolacja popękała i robiła zwarcie. zaizolowanie ich rozwiązało problem. Pozdrawiam
-
Jak sprawdzić rozrząd VAG COM 1,9 tdi PD
maikpl odpowiedział sojkis → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Sprawa prosta źle ustawiony kąt wtrysku. Ustaw go tak by był bliski zera. Opis jest na forum. Zrób logi i daj je na forum. -
Jak sprawdzić rozrząd VAG COM 1,9 tdi PD
maikpl odpowiedział sojkis → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam. Mam problem z TDI (PD). A mianowicie w grupie 4 pomiar 2 (Spec start of inj. ) jest wyświetlana wartość oscylującą w granicach 5 czy to jest dobra wartość?? Gdzie regulować by zmienić te wartości na poprawne?? O to logi: http://vaglog.rtnet.pl/maikpl15_109523.html -
Witam. http://vaglog.rtnet.pl/maikpl15_109523.html Czy z pomiarami jest wszystko ok??
-
Panowie problem rozwiązany. Zrobiłem jak mówicie dostałem się do modułu komfortu. Rozpiąłem spiąłem i działa Coś nie łączyło. Zieleni na kablach nie było prawie wcale. Natomiast troche zieleniło się na podłodze. Wyczyszczone złożone i spokój będzie. Ciekawe na jak długo.
-
http://www.youtube.com/watch?v=iVXiqT_PkI0&feature=g-vrec&context=G2638000RVAAAAAAAAAA Który to tak jeździ??
-
Chłopaki przyjdzie wiosna to przetestuje kilka fotoradarów motocyklem
-
he he to piękna zieleń tam się zagnieździła Boczną listwę zdejmowałem już kilka razy tam mam sucho i bez zieleni Zostaje moduł
