Skocz do zawartości

maikpl

  • Liczba zawartości

    193
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O maikpl

  • Urodziny 01/10/1983

Informacje osobiste

  • Imię
    Mariusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Lublin

Samochód

  • Generacja
    B5
  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    1997

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Powiem krótko nie żałuj na wzmacniacz. jest to jeden z najważniejszych i najdroższych elementów całej układanki
  2. Jak ktoś ma ochotę na używane signaty h16 do tego tweetery t5 i zwrotka c2 za 250pln zapraszam. Narazie mam fotki tylko wooferów h16 i zwrotnic tweetery jeszcze siedzą w aucie i czekają na wymiane.
  3. Można podłączyć głośnik 2ohm do wzmaka 4 ohm ale nie wolno przesadzać z głośnością z wyrzej wymienionych powodów. Wzmak ma mniejsze opory i oddaje za dużo mocy niż jest zaprojektowany, przez co się grzeje a zabespieczenie wyłącza go. To tak po prostemu tłumacząc
  4. Oj z tym się nie zgadzam. :-) od serii byle zestaw za 250 pln będzie grał lepiej. Podstawa to wygluszenie drzwi, wtedy seria nawet lepiej zagra :-)
  5. Właśnie ten zestaw taki jest. wszystko pasuje w ori miejsca. Ale jak szukasz tylko midbassy to rozumiem.
  6. Jak chcesz z używek mogę zaproponować Ci głośniki Signat cały komplet wofery h16 do tego tweetery t5 i zwrotka c2. Reszta na priv. Oczywiście zrobimy aukcje na aledrogo.
  7. Jak ktoś by miał ochotę na Signaty H16 +zwrotnica C2 +tweetery c5 zapraszam na prv. Nie będę opisywał ich gdyż są opisane na forum
  8. Problem z oknami rozwiązany. Przyczyną było zwarcie na kablach między drzwiami pasażera. Są to kabelki znajdujące się w gumie pomiędzy słupkiem a drzwiami. Ich izolacja popękała i robiła zwarcie. zaizolowanie ich rozwiązało problem. Pozdrawiam
  9. Sprawa prosta źle ustawiony kąt wtrysku. Ustaw go tak by był bliski zera. Opis jest na forum. Zrób logi i daj je na forum.
  10. Witam. Mam problem z TDI (PD). A mianowicie w grupie 4 pomiar 2 (Spec start of inj. ) jest wyświetlana wartość oscylującą w granicach 5 czy to jest dobra wartość?? Gdzie regulować by zmienić te wartości na poprawne?? O to logi: http://vaglog.rtnet.pl/maikpl15_109523.html
  11. maikpl

    co jest z blokiem 004

    Witam. http://vaglog.rtnet.pl/maikpl15_109523.html Czy z pomiarami jest wszystko ok??
  12. Panowie problem rozwiązany. Zrobiłem jak mówicie dostałem się do modułu komfortu. Rozpiąłem spiąłem i działa Coś nie łączyło. Zieleni na kablach nie było prawie wcale. Natomiast troche zieleniło się na podłodze. Wyczyszczone złożone i spokój będzie. Ciekawe na jak długo.
  13. http://www.youtube.com/watch?v=iVXiqT_PkI0&feature=g-vrec&context=G2638000RVAAAAAAAAAA Który to tak jeździ??
  14. maikpl

    Fotoradary w Lubelskim

    Chłopaki przyjdzie wiosna to przetestuje kilka fotoradarów motocyklem
  15. he he to piękna zieleń tam się zagnieździła Boczną listwę zdejmowałem już kilka razy tam mam sucho i bez zieleni Zostaje moduł
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności