Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki że troszkę za spamuje ale kto ma na handel podstawę magnes pod ML'kę ?

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=92116

 

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

 

Na szybko potrzebna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz/zadzwoń

 

Wysłałem zapytanie, zobaczymy co odpowie. Odbiór brałbym osobisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odbiór brałbym osobisty

 

W Łodzi na Tatrzańskiej. Albo u jego brata w Poddębicach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi na Tatrzańskiej

 

Jutro tam będę to zerknę co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa tti 881? Jak to się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś używa tti 881? Jak to się sprawuje?

 

Endrju a czemu uparłeś się na tti nie mów tylko że ze względu na niebieskie podświetlenie??? Ja Ci powiem szczerze ze mam alana 109 do tego antenę sirio ML145 i jest gites radyjko schowane więc i tak nie widać czy to niebieskie czy też zielone podświetlenie;)

Edytowane przez kedziorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to się sprawuje?

Bardzo marnie.Dobra rada, wybij sobie to radio z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Unidena ale teraz ciężko dostać. Szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teraz nadeszła i na mnie kolej aby zakupić zwój pierwszy zestaw CB. Na początek wybrałem Alan'a 109 lub Intek M-130, jednak poczytałem trochę waszych opinii w tym temacie i znalazłem radyjka Lafayette Atena i M-Tech Legend II. Teraz mam pytanko czy dokładać niecałe 100 zł i kupić te drugie radia czy jednak zakupić Alan'a bądź Intek'a. Duża jest różnica w jakości tych radiów z pierwszej grupy od tych z drugiej grupy.

Te radia chciałbym połączyć z następującymi antenami, tutaj też proszę o pomoc. Antenę będę montował do klapy bagażnika uchwytem na stałe i antena musi być składana tak żebym nie musiał jej codziennie chować do bagażnika jak będę chciał wjechać do garażu. Wasz faworyt jak tutaj czytam czyli antena Sirio ML-145 niestety ale odpada. Moje typy to:

- SIRIO OMEGA 27

- Lemm AT - 1000

- Lemm Magnum AT - 71

- SIRIO TURBO 800 lub 1000 lub 2000

Także prosiłbym o pomoc w zakupie jak macie jakieś inne typy w podobnych cenach to chętnie rozważę.

Edytowane przez Koszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M-Tech Legend II niestety nie nadaje się do samochodu! To jest tandeta nie radio.Tyle co wczoraj odesłałem to radio do Polski... Tragedia, słyszy wszystko i łapie wszystko od świateł, do neonów na wystawach sklepowych.Bierz Atenę, a nie pożałujesz.Zastanowiłbym się jeszcze nad tym http://allegro.pl/rewelacyjny-midland-77-160-nastepca-alan-18-nowy-i1363568807.html

Jak to faktycznie A18 w środku siedzi, tak nie widzę lepszego radia.Antenę bierz coś z Sirio Turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stabo xm3001e i jest super, ladnie wszystko ustawisz. Jedyna wada- z presidentem WA-27 łapie tramwaje ktore w danej chwilii przyspieszaja lub hamuja (uzywaja silnikow elektrycznych)

 

Taka to antenka: http://www.cb-radio.info.pl/sklep/anteny/samochodowe/rid,203.html

 

Da sie ja zamontowac na relingu, co wyglada tak:

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1130.snc4/149201_1223484243767_1728810564_414418_5263717_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs570.ash2/149201_1223484203766_1728810564_414417_5146129_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też bym taki zestaw sobie zapodał jakby kasa była niestety ale to o 150 zł drożej, niż mój budżet na CB :(.

Potrzebuję zestawik tak do ok. 350-380 zł. Z czego na antenę zamierzam wydać ok 150 zł, gdyż tak jak tutaj wszyscy piszą dobra antena to więcej niż połowa sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego WA-27 kupilem za 200pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam mój zestawik, który sprawuje się nadzwyczaj dobrze a mianowicie

 

1.CB RADIO STABO XM3001 ASC ok.400zł

2.Antena Presenter 875s ok 60zl. (orginal president missouri to koszt ok. 200zl)

 

 

Ja kupując radio brałem pod uwagę, że nie chce bata 2m, tylko małą zwinną antenkę. Poszedłem do znajomego który polecił mi radio stabo ponieważ jest to to samo radio co wysłużony Johnny II, tylko ze w innej obudowie z innym logiem. Ma gwarancje presidenta i jest robiony w fabryce presidenta. Podobnie z anteną to 'podróbka' presidenta missouri. Ja osobiście brałbym ten komplet,(lub używany johnny II) jak ktoś chce większy zasięg to dłuższa antena. To naprawdę dobra jakość za rozsądne pieniądze. Na zakończenie pokaże link na potwierdzenie moich słów, że lepiej kupić coś lepszego niż potem się cały czas męczyć.

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich chwile zeszło zanim przeczytałem to wszystko głowa puchnie :zeco na forum jestem od niedawna ale za to w CB radiach od 1993roku więc co nie co liznołem tego tematu głowa boli jak widze co ludziska pakują do swoich samochodów pytanie tylko po co?! pamietajcie radio ma być takie zeby nie odwracało waszej uwagi w trakcie jazdy! czyli proste w obsłudze! a nie zebyś sie kolego zastanawiał co ci się tam niechcący przełonczyło bo to jest najgorsze co moze byc w trakcie jazdy czyli wyświetlacz kanałów mile widziany wskaźnik sygnału przychodzącego i najlepiej zmiana kanałów na gruszce i dobra antena! nie koniecznie długa bo bedziesz zbierał wszystkie śmiecie z 10km a jak wyskoczysz na góreczke to nawet z 30km prawdą jest ze prezydencik to dobre radio ale drogie taniej mozna dostac unidenka to jest dokładnie to samo co prezydent ale bez homologacji czyli na własne ryzyko i do tego fajny bacik z przyzwoitej firmy nie krutszy jak 40cm bo nizej to juz padlina zrobić na nim w miare jak się da najlepszy SWR i kolego ogień na tłoki i w droge:mangaaktualnie testuje radio sunker antena president florida i przyznam ze jak na cene tego radia to jestem pod wrazeniem jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności