Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam president Herbert I. Sprzedałem Omege i nie żałuję zakupu stare ale jare. Do tego mikrofon ze wzmocnieniem dobra antena i grzmi to konkretnie. Pytali ostatni na trasie z czego nadaje bo słychać jak Rydzyka z ambony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

ze sie tak wyraze: poczytalem sobie co nieco wpisow na temat CB, tzn. "zadow i waletow" roznych typow radiotelefonow, anten, sposobow montazu i innych takich i ... nawet szelki nie przeciwdzialaja opadaniu majtek z rozpaczy ;-)

taka propozycja celem skutecznego zabicia roznych przesadow ludowych, tudziez poprawy kultury technicznej - jesli ktos ma problem, jakies pytania w zwiazku z tym tematem - pisac smialo na adres [email protected] bo nie czesto tu na forum zagladam, a ja nie bede oszczedny w slowach takich, ktore beda zrozumiale i przydatne dla rozwiazania problemu

ot, co ...

niech moc bedzie z wami ;-)

 

vy 73 de SP7WME

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

P.S. a zeby bylo, ze to wlasnie forum passata, to napomkne, ze moj B-3 (1991) juz ma przejechane ponad 1 500 000 km... :P

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum i dział o CB Radiu, żeby w nim pisać i rozwiewać wszelkie wątpliwości a nie po zakamarkach udawać znawcę. Typowe dla krótkofalowca. Mam licencję, to się znam i jestem lepszy. Ot co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

 

Pytanko czy smarujecie czymś podkładkę lub podstawę magnetyczną swojej anteny CB aby był możliwy jej łatwy demontaż?

Pytam bo kiedyś tak mi się przyssała do dachu (nie była zdejmowana długi czas) ze połamałem plastikową obudowę w podstawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń boż niczym nie smaruj, jak magnes popuści to jak będziesz miał dużo szczęścia przesunie się i przerysuje dach jak będzie mniej szczęścia to zerwie go z dachu i nie wiadomo w co trafi, a najczęściej w lampę . . . Jak nie latasz z dużymi prędkościami i ciągasz mlkę z podpisu to możesz podkleić folię. To że ci to pękło to wina tego że plastik się zdegradował od słońca i prawdopodobnie korozja również zaszalała we wnętrzu i na śrubkach. Ja wożę antenę w miejscu po antenie fm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... A ja sobie zażyczyłem na urodziny nowe radyjko. Mam w aucie jakieś starocie, a że dużo latam doszedłem do wniosku że coś mocniejszego by się przydało.

Chciałbym, żeby dało się to wpasować nad radiem (mam tam półeczkę - 1DIN) i żeby podłączyć do radia.

Polecicie jakiś zestaw? Najlepiej link do aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam w aucie jakieś starocie, a że dużo latam doszedłem do wniosku że coś mocniejszego by się przydało.

Jak masz dobrej jakości starocie,to nie zamieniaj no nowe wcale nie lepsze.Chyba że masz słabej jakości to starocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

President Harry III plus Sirio ML145 - w rodzinie latają już 3 takie zestawy. Każdy zadowolony :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności