Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, sporo tych sugestii i stron stąd proste pytanie o radio ALE podam kryteria:

 

fundusz: ok do 300 PLN

stan: nowe

przeznaczenie: jedynie na trasę (w mieście nie używam)

dodatkowo chciałbym aby mieściło się w małym lewym schowku (i tu martwi mnie jak bedzie z jego słyszalnością) - ten warunek nie jest obligo.

posiadana antena to ok140cm midland na magnesie

 

pewnie milion takich pytań ale też milion różnych rankingów i odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, sporo tych sugestii i stron stąd proste pytanie o radio ALE podam kryteria:

 

fundusz: ok do 300 PLN

stan: nowe

przeznaczenie: jedynie na trasę (w mieście nie używam)

dodatkowo chciałbym aby mieściło się w małym lewym schowku (i tu martwi mnie jak bedzie z jego słyszalnością) - ten warunek nie jest obligo.

posiadana antena to ok140cm midland na magnesie

 

pewnie milion takich pytań ale też milion różnych rankingów i odpowiedzi

 

 

Legend III + dodatkowy głośniczek Nokia SP-3 lub inny :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, sporo tych sugestii i stron stąd proste pytanie o radio ALE podam kryteria:

 

fundusz: ok do 300 PLN

stan: nowe

(...)

 

Poczytaj o YOSAN CB-100. Do trzech stówek można trafić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Legend III + dodatkowy głośniczek Nokia SP-3 lub inny
Poczytaj o YOSAN CB-100. Do trzech stówek można trafić...

dzięki bardzo, więc biorę się za czytanie o tych sprzętach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat uchwytu na klapę coś średnio się prezentuje, więc zapytam tu:

 

- Alan SP-INOX

- Presidnet KF-150

 

który uchwyt będzie odpowiedniejszy do b5 sedan, a antena oczywiście na klapie bagażnika? :) A może jeszcze jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie temat uchwytu na klapę coś średnio się prezentuje, więc zapytam tu:

 

- Alan SP-INOX

- Presidnet KF-150

 

który uchwyt będzie odpowiedniejszy do b5 sedan, a antena oczywiście na klapie bagażnika? :) A może jeszcze jakiś inny?

 

Ja u siebie mam NAGOYA RB-700 ale jak bym miał wybierać z tych dwóch co podałeś to brałbym INOXA :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 520xl i jestem pod wrażeniem. Miałem wcześniej jako pierwsze właśnie unidena ale made in china a tu stare Filipiny. Odbiór, nadawanie rewelacja. Potestuje w trasie nad morze i powiem więcej czy warto było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to oryginalny filipińczyk nie dłubany przez jakiegoś szatana to będziesz bardzo zadowolony. W dodatku w tym radiu można ładnie otworzyć modulację, do tego mikrofon ze wzmocnieniem i zacnie to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio sprawdzone na trasie, jest fajnie. Jak wrócę do domu to wrzucę maika, mam barjana i będzie jeszcze lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć, sporo tych sugestii i stron stąd proste pytanie o radio ALE podam kryteria:

 

fundusz: ok do 300 PLN

stan: nowe

przeznaczenie: jedynie na trasę (w mieście nie używam)

dodatkowo chciałbym aby mieściło się w małym lewym schowku (i tu martwi mnie jak bedzie z jego słyszalnością) - ten warunek nie jest obligo.

posiadana antena to ok140cm midland na magnesie

 

pewnie milion takich pytań ale też milion różnych rankingów i odpowiedzi

 

a ja bym polecił YOSAN JC-350 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4431502773 co sadzicie o tej antenie? Bedzie ok?Ma moze ktos taka i moze sie wypowiedziec?

 

Dodam ze moje cb radio to CANVA CB-268

Temat anten http://forum.vw-passat.pl/threads/12600-Ranking-anten-do-CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiem tak, kup i za tydzień wyrzuć na śmieci...jeżeli chcesz posiadać jakikolwiek komfort podróżowania z radiem, to kup coś co posłuży Ci na kilka lat i będzie bezobsługowe. Zamiast zawracać sobie głowę antenami za 35 dołóż parę groszy i kup coś sensownego, SIRIO, SIRTEL, LEMM. Prawda jest taka że żaden szanujący się serwis czy sklep ze sprzętem radiokomunikacyjnym nie sprzedaje takiego badziewia. Co do tej anteny do jestem pewien że wytrzyma może jeden sezon :) Nie chcę robić reklamy ale jak chcesz coś sensownego wybrać zapraszam na http://www.cb-forum.pl :) Poczytaj, jest dużo wątków na ten temat i opinii na temat anten w różnych przedziałach cenowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi ;) przegladajac temat z rankingiem wpadla mi w oko antenka Sirio AS-100, troche drozsza, lepszej firmy, powinna dawac rade?

http://allegro.pl/antena-cb-sirio-as100-mag-2xgratis-t-ow-kur-free-i4434804128.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na tą omegę 27 to kup z oryginalnym magnesem. Najlepiej zaloguj się na cb-forum.pl i tam masz rabaty na cb od konektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antena do bani.

Tak jak i radio :lol

W sumie antena sunker to nie antena lotów ale po wymianie kabla i uszczelnieniu działa jak najbardziej :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was starego unidena 520xl? jak to się sprawuje? Może ktoś ma połączone radyjko z anteną heliakalną?

A co powiecie o president johnny II? Warte to są radia? mówię o używanych modelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności