Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie co powiecie o takich zestawach uniden pro 520 i antena alan ml-145 i drugi zestaw prosident johnny II i antena alan ml-145 poproszę o komentarz

Zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj cały wątek, bo chyba nikomu po raz n-ty nie będzie się chciało odpisywać na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem midlanda 48 plus multi i antenę 70 cm yosan coś tam heh

choć ta antene mi śmierdzi, to na raze rozpracowuję sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, daj znać potem jak się ten yosan sprawuje, bo też miałem ochotę go łyknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo też miałem ochotę go łyknąć

 

Deep Throat 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim radiu jest różnie. Ale na kolegi to śmiga super. Zasięg miała na odległość 2-3 km w mieście w centrum taki, że aż mnie z butów wrwało. Jest dziwna sytuacja. Jak podłączam radio do kolegi nateny na jego aucie to śmiga. Jak podłączam jego radio na mojej antenie w moim aucie to śmiga. Jak podłączam moje radio na mojej antenie w moim aucie to lipa. Ja słyszę, ale mnie to już tylko jeden wielki pisk???...i to jest problem. Jutro jadę do fachowca. Zobaczymy w czym problem. Było podejrzenie gruszki, ale sprzęt nowy i u niego chodzi. Miał może ktoś podobną jazdę??

 

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

to jest yosan1063 ma takie oznaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy nie dostanie mi się za tego posta, ale jako zupełnie zielony w sprawach CB, chciałbym się doradzić jaki zestawik polecacie do 500zł?

 

Co do moich wymagań, dobrze by było gdyby antena była na magnes i odkręcana, gdyż codziennie musiałbym ją zdejmować w pracy. Dobrze by też było jakby radyjko świeciło na zielono, ale to nie jest konieczność ;)

 

p.s. Proszę nie piszcie że takie oferty były przedstawiane np na stronie 10, gdyż linki tam umieszczone najczęściej są nieaktualne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że ja mam President Thomy i Antena Sirio Turbo 2000 cały zestaw kosztował mnie 580 i naprawdę śmiga nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście darowałbym sobie tego prezia.Kupisz Unidena 520 i masz to samo a za mniejsze pieniądze.Naprawdę nie warto płacić za sam napis President.

Dobrze by też było jakby radyjko świeciło na zielono

http://allegro.pl/item1055171812_cb_radio_omega.html

Wierz mi że warto tą Omegę kupić.Jak będziesz niezadowolony deklaruję tutaj przy wszystkich że wrócę Ci koszty radia. Miałem, wiem co radio potrafi i jak skuteczne ma filtry.Do tego tradycyjna ML-ka i masz zestaw ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem w tym wątku, ale się nie dogrzebałem.

 

W tym tygodniu zakupiłem Sirtel Gamma IIR. Mam szumofon zwany Alanem 100 plus. Myślę nad zmianą radyjka na coś ciekawszego. Co myślicie o Unidenie 520xl pro? Jak to będzie chodziło z moją nową antenką? A może macie jakieś ciekawsze propozycje dla mnie za tą cenę? (200-250 PLNów za samo radyjko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O unidenie myślałem ale czy kupi się jeszcze nówkę? Gdzieś czytałem że aukcje allegro z tym sprzętem są likwidowane?

 

p.s. czy w antenie ML-145 można odkręcić drut od magnesu?

Edytowane przez pingwin_corp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupi się kupi, wystarczy trochę poszukać po necie, dziś gadałem przez telefon z gościem, który ma jeszcze 200szt nówexów 520xl pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w antenie ML-145 można odkręcić drut od magnesu

Drut ? Masz na myśli sam promiennik czy razem z cewką ?

Tak czy inaczej, to i to da się odkręcić.

Co do Unidena, na Polskim ebayu jest dostępny + tlf. do sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Unidena, na Polskim ebayu jest dostępny + tlf. do sprzedającego.

 

Koleś sprawdzony. Kupiłem u niego. Dzwonisz wysyłasz smsa z danymi gdzie ma być wysłane i kolo wysyła Ci paczuszkę za pobraniem. Wszystko w orginalnym pudełku nierozpakowane i nieużywane. Jedyne co to gwarancja... Nie ma paragonu ani nic dzwonie do chłopa a on mówi żeby zachować ten odcinek z paczki (pocztowy) on ma zapisane co mi sprzedał i jak coś to odsyłać do niego. Jednak gwarancje takiego sprzętu są wg mnie dośc nieliczne bo to się nie psuje:P

 

Tak czyt inaczej gość sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał pingwin_corp

czy w antenie ML-145 można odkręcić drut od magnesu

Drut ? Masz na myśli sam promiennik czy razem z cewką ?

Tak czy inaczej, to i to da się odkręcić.

Co do Unidena, na Polskim ebayu jest dostępny + tlf. do sprzedającego.

no chodzi mi o promiennik z cewka, nie wiedziałem jak się to nazywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no chodzi mi o promiennik z cewka, nie wiedziałem jak się to nazywa

 

Tak, jest na gwincie i sie odkręca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wnikliwej lekturze wielu wypowiedzi na temat CB, złożyłem sobie zestawik, który chciałbym poddać ocenie kolegów forumowiczów ;)

 

Radyjko: STABO 3001 (370zł)

Antena: LEMM AT-106 (90zł)

mocowanie: rynna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten drugi zestaw już 3 lata i proponuje ci go a co jest bardzo przydatne to że ma ASC znikną wszelkie szumy .

 

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

 

te radio stabo to jest to samo co uniden tylko do dano asc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności