Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

do Rogala możesz pojechać indywidualnie, wiec po co czekać?

Cene ma dość konkurencyjną

Z tego co pamiętam to terminy ma dość odległe. Lepiej wcześniej zadzwoń jeśli chcesz się wpasować w czasie swojego przyjazdu do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się chyba jeszcze dopisać na forum golfa, wtedy termin wrześniowy pewnie wchodziłby w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku sierpnia zaczynam tworzyć liste chętnych na grupowy chip tuning do Aligatora DYNOSOFT - TYCHY, napewno odezwę się z końcem lipca i zaczniemy tworzyć.

cena za virusa 1000 zł, widziałem jak robi Ali i powiem że gościu zna się na rzeczy. Min to 10 osób ale najlepiej mieć rezerwę, ostatnim rzem jak zbieraliśmy ludzi na forum golfa z kolegą to było nas ok 18 osób ale nie wszyscy się umówili na termin.

 

Czy to jeszcze aktualne, bo skoro tak wielu poleca (zachwala) to bym się skusił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zaczynam tworzyć liste chętnych do chiptuningu u ALIGATORA w Tychach. Zapraszam chętnych na wpisywanie sie na listę. Terminy będziemy ustalać jak lista osiągnie liczbe 10 chętnych.

Proszę wpisywać nik, model, oznaczenie silnika

 

1. aki, passat 3C, BMP 140 PS DPF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mniej więcej to jaki termin by wchodził w grę, bo jestem z wybrzeża ale będę w pierwszym tygodniu września na południu to chętnie bym się dołączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zaczynam tworzyć liste chętnych do chiptuningu u ALIGATORA w Tychach. Zapraszam chętnych na wpisywanie sie na listę. Terminy będziemy ustalać jak lista osiągnie liczbe 10 chętnych.

Proszę wpisywać nik, model, oznaczenie silnika

Orientacyjnie jaki koszt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak mniej więcej to jaki termin by wchodził w grę, bo jestem z wybrzeża ale będę w pierwszym tygodniu września na południu to chętnie bym się dołączył.

 

Wiadomość poszła na priv

 

 

 

 

Koszt to 1000 zł za modyfikację, dodam że Ali hamuje nie dwa razy auto a kilka razy aby dobrać i dopracować parametry modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poda mi ktoś aktualny nr do Rogala bo dzwonię i dzwonię i tylko nagranie słyszę "do 16 lipca jestem na urlopie"................:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę mnie wpisać, 3BG 1,9TDi AWX 131KM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy istaniała by taka możliwość dopisania się do listy leona i zrobieniu tego wspólnie i było by nas wiecej i można było by sie umawiać na terminy. Kto jest zalogowany na forum leona to niech popyta chłopców i dajemy :) ja bym sie pisał na termin koniec wrzesnia poczatek października bo 24 lece do Frankfurtu na salon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo77

Mam pytanko kiedy będzie tworzona nowa lista do aligatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum leonclubu;

W sumie mam 9 samochodów myślę że nikt z was nie odpadnie? ale przydałby się jelcze przynajmniej 1 bo gadałem że będzie 10 przy 10 cena 1000zł:)

 

Pytajcie jeszcze ludzi jak będzie nas więcej np 15 to zejdziemy z ceną jeszcze niżej jak coś to piszcie na gg 8802782 to szybko dodam was do listy

termin ustalony na 1-8 pazdziernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może by tak zrobić jakaś liste z okolic Wałbrzycha lub Wrocławia.

Widze, ze sie oglasza (http://www.tdi-chiptuning.pl). Moze by zrobić jakiś grupowy chip. Ciekawe jaka byla by cena u chlopaków??

Pozdrawiam. Czekam na jakieś propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła.jak ktos jest chętny na chip u Rogala to piszcie.Zbieram chetnych a termin i cenę ustale ok 19 wrzesnia jak będe w polsce.przewidywany czas:pok po 26.09 do ok 06.10(tak bym chciał jeśli da rade)

w razie pytan GG12973238

jeśli chętnych nie będzie akcja odwołana bo Du... nie będę sobie zawracał:P i pojadę indywidualnie:D

ale jeśli kumple z forum chcą przy okazji zrobić spocik :D to zapraszam

 

 

 

Witam.jesli ktos jeszcze ma chęc to piszcie.termin 6-7 pażdziernika,cena 1100 bo mało nas :D

 

 

jest nas 3

JA :D

royal90

i kolega the.wolfa

Edytowane przez lukasz8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisze kolege A6 2.0 TDI 140km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 6 do 27pażdziernika mamy promocje dla Renault Forum, jak ktoś chętny z passatem to zapraszam

edc15 - 900zł

edc16 - 1100zł

edc17 - 1700zł

Edytowane przez kmink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze :)

 

wiecie może o kompletowaniu jakiejś listy do Aligatora w Tychach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencyjna cena u Rogala to jaka? Chodzi mi o cene bez akcji grupowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności