Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym ubijał na 700. A może nawet wytargujecie z 600 od sztuki?:D

 

A może znajdzie się jakiś chętny i pożyczy mi do przyszłego roku na chiptuning?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że kolejka ładnie rośnie też bym sie załapał ale to drugi koniec naszego kraju. Może byłby ktoś chętny i można by zorganizować podobny temat na pomorzu chłopaki w koszalinie dysponują sprzętem, może nie są długo na rynku ale słyszałem kilka dobrych opini, jak by byli chętni można by podzwonic i popytać o cenki usługi http://www.chiptuningkoszalin.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może uda się podobny temat ugrać w Warszawie. jakby połączyć siły kilku klubów to na bank ze 30 furaków się uzbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już są 33 bryki do chipowania :) Przy tej ilości jaka jest cena?. MrTea napisał że "900zł przy 15", czy będzie jeszcze negocjowana ta kwota, bo wtedy może też bym się łapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę mnie dopisa do listy jako 34. osobę, PASSAT 1,9 TDI ATJ + nowe graty które do mnie idą, turbo i kolektor ssący AVF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jestem laikiem w tym temacie ,ale czy podniesienie mocy w moim przypadku do 150 kucy ,lub 155KM nie bedzie sie wiązał z wymianą sprzęgła i innych podzespołów,chciał bym sobie podnieś delikatnie moc,ale bez zmiany innych podzespołów,jak to widzicie??

 

czy cena uległa zmianie ,jesli jest tyle aut?

 

pozdrawiam

Edytowane przez pawelstaszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę dopisać mnie jako 35 chętnego

Passat B6 2.0TDI 140PS Sportline oraz znajomy

VW T5 2.5TDI 131PS

czyli 2 osoby :):) Pozdrawiam

Edytowane przez voiytec b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelstaszow, sama modyfikacja nie wiąże się z tym że sprzęgło czy dwumas, czy też uszczelka pod głowicą pójdą się turlać....to bardziej kwestia użytkowania samochodu, jeżeli masz sprzęgło na wykończeniu to pewnie szybciej je wymienisz jednak nie obiawiałbym się modyfikacji. Większość AVF/AWX już w serii mają około 140PS po pomiarze na hamowni, więc w twoim wypadku mógłbyś celować w jakieś 160kucyków, ale to jednak indywidualna sprawa i dopiero tuner może zadecydować jaka moc będzie bezpieczna dla twojego auta.

Na forum paru chłopaków ma naprawdę mocne 1,9TDI w granicach 200PS i nie narzekają....obczaj ekipę 3,2T płonący squat :Dtam są same mocne Lubliny :D

Edytowane przez emate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę mnie dopisa do listy jako 34. osobę, PASSAT 1,9 TDI ATJ + nowe graty które do mnie idą, turbo i kolektor ssący AVF
No pieknie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeca nie moge zostawac w tyle jadac z toba na zlota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy cena coś spadła juz przy tylu osobach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja myslę że napewno, ten ktory organizuje zadzwoni i sie dowie, obstawiam ze jakies 800zł powinno to kosztowac,bo na 700 nie zejda chyba, bo napewno jest jakas granica oplacalnosci tego zabiegu dla DYNOSOFTU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak powiem że nie wiem czy to jest wogóle aktualne bo niby w pierwszym poście było napisane że :

Najlepiej aby zainteresowani zapisali się najpóźniej do końca tygodnia.
. Ale trza by to ustalić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrTea jak coś ustalisz i się dowiesz to daj znać, bo z tego co widze to chętnych jest bardzo dużo. Trzeba by się umówić na konkretny dzień, a my między forumowiczami spotkać się w ustalonym przez siebie miejscu.... i jazda na Tychy do Dynasoft ;D PoZdRaWiAm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z tego nic nie wypali to robimy własną listę w okolicach końca marca początku kwietnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyciel tematu ma chyba wszystkich daleko w poważaniu i nic nie odpowiada,kazdy czeka a tu cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ponawiam apel-zróbmy naszą listę ;) Tak żebym się załapał, na Wielkanoc :P To i ojca namówie-już dwa auta będą :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajmy mu jeszcze troszke czasu, bo ja tez sie wacham, bo za 800 zł moze bym i zrobił bo teraz mam wielką kreche na koncie,jak cos to trzeba bedzie mysleć pozniej o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja tez bym był chętny.Mozecie mnie dopisac do listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW do kolegi MrTea , był on wczoraj online z tego co patrzyłem . Zobaczymy czy się odezwie . A jak nie to wiadome co musita zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności