Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marewel
Jezeli samochod posiada wymienione wtryskiwacze turbosprezarke to nie podlega chiptuningowi tylko strojeniu. W takim samochodzie na nowo trzeba skalibrowac mapy napiecia nastawnika, kata wtrysku, sterowania turbostprezarka i inne.

 

Jak to czytam to mnie na wymioty zbiera,ogarnięty tuner robi to chwile czasu.Gotowca to sobie za pare gorszy każdy w domu moze wgrac.

 

Im się nie poprzewracało w głowach tylko w dupach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku coś z tobą nie teges?

Jak to wszystko takie jest proste to dlaczego nie kupisz ori sprzętu dlaczego nie kupisz hamowni i tego nie robisz?

Przecież to taki łatwy pieniądz!

A może zacznijcie zęby leczyć - dentysta za 20min pracy zgarnia 100-200zł.

Albo ginekologiem zostań...

 

Jak wybulisz XXX tyś na sprzęt to chyba ma się to zwrócić i masz na tym zarabiać.

....ale jak banda złodziei na piratach jedzie to potem może za pół darmo programy robić.

 

Ale spokojnie z pewnego źródła wiem że to kwestia czasu i sie wezmą za chip tandeciarzy z Aledrogo.pl jak kary po 50tys dostaną to od razu zmądrzeją.....

 

Wszędzie jest tak że każdy zajmuje się tym co umie, jesteś elektrykiem - robisz elektrykę, potrzebujesz coś od stolarza to idziesz do stolarza, nie ma złotych raczek od wszystkiego...każdy robi i zarabia na tym czego sie nauczył i daje zarabiać, nie ma tekstów typu,,ten to ma łatwa robotę, nic nie robi i tyle kasy zgarnia'' .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amv8

 

Ja może nym był zainteresowany, tylko ile by można było wyciągnąć z 1,9 TDI 95 kW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
Chłopaku coś z tobą nie teges?

 

Jeżeli z kimś jest nie teges to z tobą.Przeczytałeś uwaznie watek czy masz z tym problem?

Czy wyżej wymieniony kolega chciał za darmo chipa zrobić czy zapłacić jednego klocka?

Następnym razem bez laski pojedzie do rogala wyjdą mu podobne pieniądze a czy tam ma włożone turbo z AWX cz z promu kosmicznego nie będzie robiło znaczącej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba nie o tym jest wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to wszystko takie jest proste to dlaczego nie kupisz ori sprzętu dlaczego nie kupisz hamowni i tego nie robisz?
Popieram. Każdy tylko potrafi gadać, niech się taki weźmie do roboty i niech zacznie robić. Takie polskie gadanie, narzekanie, zazdrość...

 

Poprostu kolega, który został odesłany z kwitkiem nie dogadał się z Compsportem i tyle. Telefony były podane. Można było zadzwonić i się spytać. Ja jestem zadowolony z roboty chłopaków z Compsortu. Tyle mam do powiedzenia na ten temat, koniec dyskusji o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post nie na temat będzie nagrodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się wybiera do wawki na chipowanie?? (mam nadzieje że "nagrodzony nie będę":D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś kto na śląsku dobrze robi Fordy?

Mam do zrobienia Mondeo 2.0 TDDi 90KM:550:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vw2008

Aligator teraz przyjmuje na ul. Waska w Tychach [a nie na Gromadzkiej]

jak się mylę to poprawcie mnie :P

 

Pozdr.

Edytowane przez vw2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam ludzi z okolic do siebie:D

Jak będzie kilka aut to zrobimy jakąś dobra cene:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś się wybiera do wawki na chipowanie?? (mam nadzieje że "nagrodzony nie będę":D)
zależy kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany podkreceniem passata 131KM, pytanie na ile.

Rozumiem tych co krecą jak najwięcej, dla osiągów. Ale ja chcę poprawić odrobinę dynamikę i zmnieszyć spalanie na 100km. Ten temat jest dla mnie nowy, czy ktoś może mi doradzić gdzie i ile podkręcić.

Edytowane przez greg-79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi doradzić gdzie i ile podkręcić

 

Wszystko już na forum jest opisane. Wystarczy użyć wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowany podkreceniem passata 131KM, pytanie na ile.

Rozumiem tych co krecą jak najwięcej, dla osiągów. Ale ja chcę poprawić odrobinę dynamikę i zmnieszyć spalanie na 100km. Ten temat jest dla mnie nowy, czy ktoś może mi doradzić gdzie i ile podkręcić.

Ja polecam Wojtka z Dynosoft Tychy ul. Wąska

mam taką samą furę jak twoja i u mnie po programie wyszło 173KM, a spalanie około 0,2l w dół :)

 

50c934a1e54e4fbcmed.jpg

Edytowane przez cih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kiedy planujecie na sierpna ten chip- tuning bo tez jestem zainteresowany

 

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

 

oczywiscie chodzi mi o ten grupowy i w wawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowany podkreceniem passata 131KM, pytanie na ile.

Rozumiem tych co krecą jak najwięcej, dla osiągów. Ale ja chcę poprawić odrobinę dynamikę i zmnieszyć spalanie na 100km. Ten temat jest dla mnie nowy, czy ktoś może mi doradzić gdzie i ile podkręcić.

Jeśli chodzi o Warszawę to ja polecam Ci Rogala z ul. Mineralnej 26. Mam te z AWXa i jestem po chipie robionym właśnie u niego. U mnie jest prawie 164KM i 370Nm. Można z tego silnika wyciągnąć znacznie więcej ale mi zależało na bardzo "rozsądnym" podciągnięciu parametrów z obawy o sprzęgło i koło dwumasowe. Przy wstępnej rozmowie powiedziałem, że samochodem mam zamiar jeszcze kilka lat pojeździć i nie chciałbym za pół roku zmieniać turbosprężarki i wspomnianych sprzęgła i koła dwumasowego. Moja asekurancka postawa :-) sprawiła, że parametry końcowe są takie a nie inne. :-) Z wyniku jestem bardzo zadowolony. Przejechałem już kilka tysięcy km od modyfikacji i zero problemów. Różnice czuć przede wszystkim na wyższych obrotach i wyższych biegach. Na pierwszym i drugim biegu i bez modyfikacji ESP obcinało moc silnikowi. Z rury nie dymi a zmian w spalaniu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Warszawę to ja polecam Ci Rogala z ul. Mineralnej 26. Mam te z AWXa i jestem po chipie robionym właśnie u niego. U mnie jest prawie 164KM i 370Nm. Można z tego silnika wyciągnąć znacznie więcej ale mi zależało na bardzo "rozsądnym" podciągnięciu parametrów z obawy o sprzęgło i koło dwumasowe. Przy wstępnej rozmowie powiedziałem, że samochodem mam zamiar jeszcze kilka lat pojeździć i nie chciałbym za pół roku zmieniać turbosprężarki i wspomnianych sprzęgła i koła dwumasowego. Moja asekurancka postawa :-) sprawiła, że parametry końcowe są takie a nie inne. :-) Z wyniku jestem bardzo zadowolony. Przejechałem już kilka tysięcy km od modyfikacji i zero problemów. Różnice czuć przede wszystkim na wyższych obrotach i wyższych biegach. Na pierwszym i drugim biegu i bez modyfikacji ESP obcinało moc silnikowi. Z rury nie dymi a zmian w spalaniu nie zauważyłem.

 

Ze swojej strony również polecam Rogala. Ten sam silnik co u kolegi. Takie same założenia. Wynik w podpisie. Na razie przejechałem koło 10 tys. km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie wybral w drugiej połowie września.Jeśli są jeszcze jacyś chetni to możemy sie razem wybrac tylko że niestety ktos musiał by sie zająć ustalemniem terminu i ceny :D (oczywiście mowa tu o Rogalu w wawie) gdyż aktualnie nie ma mnie w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(oczywiście mowa tu o Rogalu w wawie) gdyż aktualnie nie ma mnie w polsce.
do Rogala możesz pojechać indywidualnie, wiec po co czekać?

Cene ma dość konkurencyjną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności