Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałeś ten post o dfpie i widziałeś screena bez podpisów? To właśnie te podpisy i dodatkowo nie mogłem wejść w adaptację. Teraz jak mam nową bazę to i jest plik do BLS-a.

 

bbbb zauważ, że po plik etykiet masz przekierowanie nieudane, bo nie masz pliku do tego silnika.

Ja zrobiłem tak, że nazwę folderu Labels zmieniłem na Labels.old, a wkleiłem nowy folder Labels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może zwracam się z trochę głupim pytaniem ale kupiłem ostatnio kabel do mojego paska b5 fl 2003

http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i3939375647.html

mam mały problem, mianowicie wyskoczył mi serwis ale podczas próby odczytania przez vaga na kanale 11 wyskakuje mi okienko error i że nie mam dostępu. A teraz pytanie czy to wina oprogramowania czy może mam zły kabel? Nie wiem czy to jest dobrze zaadresowany post ale nie mogłem znaleźć tematu.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Może zwracam się z trochę głupim pytaniem ale kupiłem ostatnio kabel do mojego paska b5 fl 2003

http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i3939375647.html

mam mały problem, mianowicie wyskoczył mi serwis ale podczas próby odczytania przez vaga na kanale 11 wyskakuje mi okienko error i że nie mam dostępu. A teraz pytanie czy to wina oprogramowania czy może mam zły kabel? Nie wiem czy to jest dobrze zaadresowany post ale nie mogłem znaleźć tematu.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Post bardziej nadaje się tu http://forum.vw-passat.pl/threads/10977-Problemy-z-VAG-COM-i-interfejsem-USB pokaż jaki to błąd ci wyskakuje, co do kabla to mogłeś z 20zł zaoszczędzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie czy to wina oprogramowania czy może mam zły kabel?

Jakiego programu do tego używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni od kabla vcds za 1700zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym że to klon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest napisane, że aktualizacje darmowe... Skoro to klon to połączenie z netem odpada.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie możecie polecić jakiś tani interfejs którym skasuje błąd airbagu ? Przez pomyłkę włączyłem zapłon przy odpiętej kostce od diody pod radiem... Dzięki !! :) Passat b6 maj 2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jak kolega wyżej podał w linku czyli VCDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Panowie kupiłem ostatnio Passata B6 2006r (BMP). Będę wdzięczny za namiary na jakiś sprawdzony interfejs do niego w rozsądnej cenie. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Mario11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup taki jak kolega wyżej podlinkował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do odczytu epprom przy pomocy vag tacho musi być jakiś specjalny kabel czy będzie najzwyklejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAG Tacho ma swój kable i program nie możesz podpiąć zwykłego KKL bo to nic nie da a możesz sobie go uszkodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę zakupić nowy interfejs czy jest jakaś możliwość abym mógł dostać się do wsadu licznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli muszę zakupić nowy interfejs czy jest jakaś możliwość abym mógł dostać się do wsadu licznika?

Masz w ogóle jakiś kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuję zakup kabla do diagnozowania na własny użytek do sprawdzenia błędów kasowania inspekcji itp czasami piorę samochody i przy wyciągnięciu siedzeń i odłączeniu poduszek dobrze mieć czym skasować błąd jakby coś poszło nie tak. moje pytanie jest takie na co patrzeć przy wyborze co musi mieć taki kabel i gdzie go kupić? i co z oprogramowaniem skąd wziąć gdzie kupić i jaki kabel pod jakie oprogramowanie? czego wy używacie i jesteście zadowoleni. z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności