Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

ELM obsługuje wszystkie modele do 2014 roku.

I co jest w stanie zrobić w samochodach z grupy VAG?

Zrobisz logi?Zrobisz długie kodowanie w nowszych samochodach?

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co jest w stanie zrobić w samochodach z grupy VAG?

Zapewne nawet błędów dobrze nie tlumaczy, ale sukces, że się łączy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję jakiś kabelek który obsłuży mi nowsze autko z CANem. Z tego z co wyczytałem to najoptymalniejszą opcją jest klon VCDS. Tylko teraz którego wybrać, wyżej koledzy polecali z Aliexpresu ale linki już wygasły.

 

Który będzie lepszy i czym się one różnią? O ile w ogóle czymś się różnią :P

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-VAG-12-12-VAG-COM-12-12-VAG-11-11-6-HEX-CAN-USB/32280727007.html

 

http://www.aliexpress.com/item/2014-VCDS-12-12-0-VAG-COM-12-12-0-VAG-11-11-6-HEX-CAN/2052020424.html

 

Ten drugi jest bardzo podobny do tego z e-service, jest sens do niego dopłacać czy różnią się one tylko obudową?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co proponujecie dla mojego paska 1.8 20v z 97 roku ? z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czyli do passata b6 najlepiej by było kupić kabelek z http://www.e-service.info.pl/ albo aliexpress i wtedy przy pomocy VCDSa mógłbym diagnozować samochód i włączyć takie rzeczy jak leaving/coming home , przestawić światła itp. ?

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z aliexpress vcds z tego sklepu http://www.aliexpress.com/store/1472041 , zrobisz nim wszystko o czym piszesz. Dostawa troche dluzej ale cena duzo nizsza

Uzywasz go z polska wersja vcds??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam takie pytanie czy podczas diagnostyki samochodu laptop może być podłączony do napięcia zewnętrznego bo wysiadła mi bateria w lapku a natknąłem się na taką informację '' Pod żadnym pozorem nie należy stosować inwerterów napięcia do zasilania PC/Laptopa w sytuacjach kiedy chcemy podłączać wspomniany Laptop/PC/Urządzenie pomiarowe do czegokolwiek zasilanego z innego

źródła zasilania (w przypadku podłączania do pojazdu to będzie każdy taki przypadek). W takiej sytuacji

należy pracować z wykorzystaniem baterii wewnętrznej naszego laptopa/urządzenia

pomiarowego/programtora.''

Z góry dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo razy już robiłem różne rzeczy kompem w autkach, wiele razy miałem podłączony zasilacz do laptopa i nigdy nic się nie stało. Tylko zawsze byłem wpięty do gniazdka 220v - nigdy przez przetwornice z auta. Także spokojnie możesz działać na ładowarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić kabel do korekty licznika chodzi mi o paska z 2004 r i caddy 2010 . cena nie gra roli . na uzytek wlasny . Chodzi mi tylko o grupe VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podrzuci ktoś jakiś link do kabla który pozwoli chociaż wykasować podstawowe błędy w Passacie B6? A może ktoś ma i chciałby się pozbyć?;) z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,koledzy jakiego kabelka mam szukać do passata 3bg 2003r.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedl kabelek z alieexpress :) Dziala z wlaczonym internetem jak i z Polska wersja.

 

Szybkie pytanie bo nie moge znalesc. Jak sprawdzic zapelnienie filtra DPF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszedl kabelek z alieexpress :) Dziala z wlaczonym internetem jak i z Polska wersja.

 

Szybkie pytanie bo nie moge znalesc. Jak sprawdzic zapelnienie filtra DPF??

 

Zajrzyj do zakładki "about" w polskiej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze nie bede mial tam dostepu?? O to ci chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już zglupialem od tego czytania. Niech ktos podpowie co wziac do domowej diagnostyki takiego do 300 zł zeby dzialalo z b6 2007 i nowszymi. Czy te z e service to bedzie najlepsy wybor?

 

 

Bo znalazlem cos takiego jeszcze, ale funkcjonalnosc jest taka sama? Narazie raczkuje w tym temacie ale mam zamiar sie rozwijac :D

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezme ten z e service bo nie chce mi sie czekac dwa tygodnie :) tylko teraz widze ze maja do dyspozyjcji dwa kable 002 i 004 z niemal takimi samymi opisami i identycznym spisem obslugiwanych samochodow. Czyli wszystko jedno ktory wezme? jest jakas roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze nie bede mial tam dostepu?? O to ci chodzi??

 

Funkcjonalność kabla będzie znikoma.Będzie brakowało mu licencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonalność kabla będzie znikoma.Będzie brakowało mu licencji...

Juz doszedlem do tego ;) Nie idzie nawet bordnetz,a programować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności