Panowie, chciałbym włączyć u siebie Leaving ,Coming Home dodam że nie mam czujnika świateł, czy jak zrobię tak jak na tym filmiku
będzie to działać? i czemu w bajcie 21 zostaje odznaczony bit 6 ? dopiero zaczynam przygodę z VCDS i nie chciałbym czegoś zepsuć z góry dziękuje za pomoc