Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim, do paska b5fl 1,9 tdi 131ps rok 2004 istnieje coś takiego jak obd na bluetooth co by dobrze współgrało z moim wozem? :) Wiem że najodpowiedniejszy jest kabel ale chciałbym coś takiego na bluetooth ?

 

Pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viaken posiada takie coś. Dośc droga sprawa. Ogarnie Twoją furę.

Edytowane przez Sensor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że pytań takich było trochę, ale linki powygasały i dlatego mam pytanie

 

Passat 1,9TDI AFN 1998r. i sporadycznie Touran AVQ, diagnostyka, robienie logów i robienie jakiś drobnych modyfikacji.

 

Czy ten kabel się nada?

http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i4888153072.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2003 w przypadku Tourana wystarczy mi diagnozowanie i odczyty parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2003 w przypadku Tourana wystarczy mi diagnozowanie i odczyty parametrów.

To się nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc :) W takim razie zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te z allegro po 35zł nic nie będą działały ?

 

np taki ? http://allegro.pl/interfejs-obd-scan-bluetooth-elm327-obd2-mini-cd-i4752424350.html

 

Suchy666 nie wypowiem się bo nie używałem. Viaken-owskie działają napewno. Ten co podałeś teoretycznie też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego Viakena podasz jakiś konkretny dobry sprawdzony model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego vcdsa potrzebuje do vag005? 12.12 jest ok?

Edytowane przez tomek1192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego vcdsa potrzebuje do vag005? 12.12 jest ok?

 

Sprzedawca niech Ci powie z jakim programem kabel działa stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie VAG Dash Can. :)

Ps. Jest tu na forum właściciel tego z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz na PW bedzie rabat. :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam parę pytań ,

 

Czy program Polski VAG 4.9 obsłuży tzn. będzie współpracował z paskiem B6?

Widziałem taką informację że działa do samochodów do 2003 r.

 

VAG-COM 409.1 - a jeszcze takie coś czy to nowszy soft?

 

VCDS-AKP-8051 - a ten program do czego służy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam parę pytań ,

 

Czy program Polski VAG 4.9 obsłuży tzn. będzie współpracował z paskiem B6?

Widziałem taką informację że działa do samochodów do 2003 r.

 

VAG-COM 409.1 - a jeszcze takie coś czy to nowszy soft?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

 

jakbyś mógł jeszcze rozwinąć wypowiedz

 

mam takie cudo zostało mi po innym samochodzie czy jestem w stanie za jego pomocą połączyć się z paskiem b6 ?

cf020e5c600c.jpg

7ac75915718d.jpg

a038a37708bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam w sumie podobne pytanie do MEDIK. Kiedyś zakupiłem kabel OBDII KKL niby dedykowany do Nissana i Renault. Kabel się ostatecznie nie przydał, ale to inna historia. W każdym razie zainstalował się i działał, tylko nie łączył się z autem, co jak się później okazało, nie było winą interfejsu. Moje pytanie brzmi, czy mogę teraz bezstresowo użyć tego kabla z vag com do auta z grupy VAG? Konkretnie chodzi o Audi A4 B6. Czy powinno to normalnie działać? Ewentualnego ryzyka uszkodzenia interfejsu się nie boję, ale bardziej interesuje mnie to czy można jakoś uszkodzić gniazdo diagnostyczne np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności