-
Liczba zawartości
15 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O MEDIK
- Urodziny 10/21/1986
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Katowice
Samochód
-
Generacja
B3
-
Silnik
B3 1.8 90KM (RP)
-
Rok produkcji
1991
-
Link do tematu o samochodzie
187956
-
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
Ja również dziękuje za spota, -
Kupię sprężyny/gwint -- obniżające b3 1.8 90Km jak coś to pw
-
Kupię sprężyny/gwint -- obniżające b3 1.8 90Km jak coś to pw
-
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
będzie lało ? nawet śniegiem ktoś straszy. :kawka Czy mimo takiej pogody spot się odbędzie ? :hmm -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
spoko , czyli kopiec wyzwolenia po 15-30 welcome to Pekary . przyturlam się :beach: -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
o której godzinie ten spot ? bo w sobote pracuje do 14 -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
Chciałem jechać ale mnie do pracy w sobotę zmusili ... -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
A dobrze wiem gdzie to jest dziękuje za info -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
MEDIK odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
może i mi uda się podjechać tylko co to kopiec jest ? chodzi o tą górkę na Muchowcu ? :hmm -
Czujnik 2 temperatury zasysanego powietrza-problem
MEDIK odpowiedział przemyslawch → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Ponawiam -
Czujnik 2 temperatury zasysanego powietrza-problem
MEDIK odpowiedział przemyslawch → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Czy udało się rozwiązać problem ? w moim samochodzie pokazał się taki sam błąd : g299 czujnik temperatury zasysanego powietrza Tu jest rzut z ekranu : -
jakbyś mógł jeszcze rozwinąć wypowiedz mam takie cudo zostało mi po innym samochodzie czy jestem w stanie za jego pomocą połączyć się z paskiem b6 ?
-
Witam mam parę pytań , Czy program Polski VAG 4.9 obsłuży tzn. będzie współpracował z paskiem B6? Widziałem taką informację że działa do samochodów do 2003 r. VAG-COM 409.1 - a jeszcze takie coś czy to nowszy soft? VCDS-AKP-8051 - a ten program do czego służy ?
-
Witam, czy ktoś przerabiał klapę w B6 Sedan ?
