Skocz do zawartości
JurekW

Lista komunikatów wyświetlacza 3B/3BG.

jedrus

UWAGA! Ten temat wymaga aktualizacji, głównie z powodu brakujących zdjęć oraz nieczytelnej formy.

Chcesz podjąć się poprawy lub opracowania tego tematu? Zgłoś się do kogoś z administracji!

Wiadomość dodana przez jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

ale poziom płynu hamulcowego jest ok co to może być jeszcze ?

Sprawdź sam czujnik i kable idące do niego.

Syn w starej Bmw ma sygnalizację wymiany więc passat pewnie też.

Passat nie ma czegoś takiego. Na pewno nie B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zapala mi się kontrolka wykrzyknika i trzy razy sygnał dzwiękowy??? płyn jest ok i nie wiem co to jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy może to być wina np pękniętego zbiorniczka bo dziś zauwarzyłem że przy korku jest troche pękniety (płyn nie ubywa) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

szukam o wyświetlaczu i nic konkretnego nie znalazłem więc zapytam

jeżeli mam błąd z hamulcami(uszkodzony sterownik wymienie go w sobote)

a nie moge nawet włączyc tempomatu i zobaczyc innych opcji to jest to normalne?

20140116_071417.jpg

Może ktoś pomóc w rozszyfrowaniu tego błędu?

Stop ABS STÓRUNG. i trzy dzwieki po odpaleniu silnika.

Edytowane przez sex4all
edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,sry za off top ale temat poniekąd związany

od niedawna wyświetlał mi sie komunikat "INSP SERVICE" , podejrzewałem że to olej gdyż minęło już 12tys km przejechanych. Oprócz komunikatu wyświetlanego pojawił się sygnał dźwiekowy ( 3 x 3 krótkie sygnały dźwiękowe) .Dziś wymieniłem olej w warsztacie, komunikat wyświetlany znikł ale dźwiękowy nadal jest , ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wegrać do komputera Polskie ostrzeżenia?? I jaka jest ewentualnie cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ponawiam pytanie,nadal ten komunikat. Kilka razy w czasie jazdy na wyświetlaczu między zegarami oraz na wyświetlaczu radia pojawił się napis DIAG . Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertEG

Witam

Mam pewien problem... Komputer wyświetla mi komunikat "Olstand prufen" i świeci się kontrolka poziomu oleju. Sprawdzałem poziom oleju i jest ok. Samochód był u mechanika, który sprawdził czujnik poziomu oleju i nie jest uszkodzony. Problem pojawił się już w listopadzie, więc wymieniłem olej i filtr, lecz to nie pomogło. Po podłączeniu VAGA w silniku nie wykazało żadnych błędów (jedynie w skrzyni - zwarcie w zaworze ciśnienia). Z tego co wiem otwarcie i zamknięcie maski powinno wyłączyć komunikat na 100km lecz tak się nie dzieje.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolega miał robiony rozrząd i źle połączyli mu kostkę przy zamku maski,znaczy nie była dociśnięta żeby zatrzask zaskoczył i też miał taki problem a mechanicy już zamawiali czujniki....

proponuję sprawdzić ten zamek i tą kostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Posiadam paska b5 3BG 1.9TDI 130km AVF 2004r. I dzisiaj podczas jazdy spokojnej około 80km/h na 5 biegu wyświetliło mi błąd "GAS SCARIC OFFICINA!" i zapaliła się kontrolka silnika aczkolwiek auto nie straciło ani na mocy a silnik dalej pracuje równo i bez problemów odpala. Jeżeli ktoś miał coś podobnego to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,sry za off top ale temat poniekąd związany

od niedawna wyświetlał mi sie komunikat "INSP SERVICE" , podejrzewałem że to olej gdyż minęło już 12tys km przejechanych. Oprócz komunikatu wyświetlanego pojawił się sygnał dźwiekowy ( 3 x 3 krótkie sygnały dźwiękowe) .Dziś wymieniłem olej w warsztacie, komunikat wyświetlany znikł ale dźwiękowy nadal jest , ktoś miał podobny problem?

Witaj kolego. Ile czasu juz ma twój akumulator ? 3x3 pikania to znak słabego aku przy odpleniu. Podładuj aku lub zmien na nowy jak ten ma juz lata świetności za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie oleju w silniku.

 

STOP! OLDRUCK MOTOR AUS! BETRIEBSANLEITUNG.

(Stop! Ciśnienie oleju. Wyłączyć silnik! Instrukcja obsługi.)

 

Mam pytanie odnośnie tego komunikatu

Nigdy mi się on nie wyświetlał, dzisiaj jechał na cpn na resztkach paliwa i miałem problem z zapaleniem motoru, po przygazowaniu auto zapaliło, ale wjeżdżając na cpn na luzie auto zgasło i już nie mogłem zapalić, po zatankowaniu auto nie chciało zapalić i właśnie ten komunikat mi się wyświetlił, dopiero po czwartej próbie zapalił i już zapala bez problemu a komunikat się nie wyświetla,

Czy to że jechał na resztkach paliwa ma cos wspólnego z tym komunikatem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to że jechał na resztkach paliwa ma cos wspólnego z tym komunikatem ?
Tak. M.in. długie kręcenie silnikiem wywołuje ten komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. M.in. długie kręcenie silnikiem wywołuje ten komunikat.

 

To nie mam się czym martwić, że coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie mam się czym martwić, że coś jest nie tak?

 

Raczej nie dzieje się nic niepokojącego,mnie się też coś podobnego wyświetlało jak zabrakło paliwa.Właśnie przy dłuższym kręceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. M.in. długie kręcenie silnikiem wywołuje ten komunikat.

 

Raczej nie dzieje się nic niepokojącego,mnie się też coś podobnego wyświetlało jak zabrakło paliwa.Właśnie przy dłuższym kręceniu.

 

Dzięki śliczne za pomoc

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie mam się czym martwić, że coś jest nie tak?
Jak się nie będzie powtarzało , to nie ma się czym przejmować. Mi tak wywalało przy walniętym czujniku położenia wału, przez który też musiałem długo kręcić. Czujnik wymieniony i OK.

 

U Ciebie układ paliwowy chwilowo się zapowietrzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie,

Posiadam Passata 2001 r 1.9 TDI 130 km z pelnym FIS i mam problem z kontrolka rezerwy, a mianowicie gdy mam rezerwe, komputer daje sygnal dzwiekowy, na wyswietlaczu pojawia sie pomaranczowy dystybutor i napis BITE TANNKEN ale po chwili kontrolka oraz napis gasnie. Pojawia sie na nowo w tedy gdy wylacze zaplon i wlacze spowrotem, ale niestety znowu na chwile ;/ czego to moze byc wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności