Skocz do zawartości
martin

Mechanicy, VAG i inne usługi w kuj-pom

Rekomendowane odpowiedzi

Siadła mi nagrzewnica raczej, parowanie szyby przedniej, leci z konsoli środkowej od kierowcy i pasażera. Słabo grzeje.

Kto w Toruniu ogarnia wymiane nagrzewnicy, i jest cenowo przystępny?

 

Od razu spytam, bo problem z tubo bład 1758 (jeśli dobrze pamietam) roznica cisnienia doladowania. Auto po 3300 obrotów łapie tryb awaryjny. Turbina była regenerowana rok temu, przepływomierz wymieniałem kilka miesięcy temu. Może jakiś wężyk od podciśnienia? Znacie jakiegoś majstra z trn, bo na chybil trafil pojechalem, powiedzial egr - ogarnal temat, skasowal to samo, zaproponowal ze cos z wydechem moze byc. Kumpla z innego miasta sie pytalem to mowil, ze u niego dziurawy byl wezyk od podcisnienia, ale mechanik niby sprawdzal - choć wcale mu nie wierzę.

Edytowane przez Slawek189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

693 755 075 Łukasz (nick na forum: WŁOCHATY).

Jak nie odbiera to pisz sms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)Szukam osoby która pomoże(odpłatnie z rozsądkiem) w czyszczeniu układu dolotowego ( robiła to i ma pojęcie)i zaślepieniu zaworu EGR ewentualnie wymiana na nowy( zawór od kupna autka 2009 posiadał śladowe ilości oleju ale od pewnego czasu widać że rzyga olejem cala lewa strona i tył silnika zawalona ).Posiadam garaż z kanałem w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie polecicie oddac wtryskiwacze w Toruniu do sprawdzenia ew. regeneracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet do sprawdzenia? A rog chrobrego I mlecznej?

Edytowane przez ziomalzwm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak bartek napisał, jak oddasz w Toruniu to i tak coś będzie źle, chyba że masz od auta z opisu to jakiś mechanik, bo takie się sprawdza przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadarzyn najlepszy nie najtańszy ale bez poprawki na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam wlasnie afn-a. Ledwo co mi odpala w -2 puszcza baki po odpaleniu I rzuca silnikiem..mam juz tego dosyc..to moze polecisz kogos do sprawdzenia? Jak padna z 2 albo 3 to wole juz kupic z allegro z koncowkami 216 gosc ma po regeneracji czyszczeniu itp..

Edytowane przez ziomalzwm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a świecie i kat sprawdzany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiece na 100 procent dobre kat tez w normie..ale obawiam sie ze bedzie to problem z pompa bo paliwo sie chyba cofa. Ogólnie auto jak zrobi zimne z 500 m zgaszę go i odpalę to pali na strzala..ciekawi mnie zapach ropy w spalinach..nie wiem. Generalnie szukam kogoś kto mi powie czarne na białym co go boli. Może ktos z was jest mechanikiem? Oczywiście nic za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do mnie pod 693755075 ale dopiero we wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tygodnia sie odezwe ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję w Toruniu dobrego elektryka może ktoś takiego zna ??. Dokładnie chodzi mi o ogarnięcie centralnego zamka bo nie działa z kluczyka dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuję w Toruniu dobrego elektryka może ktoś takiego zna ??. Dokładnie chodzi mi o ogarnięcie centralnego zamka bo nie działa z kluczyka dzięki z góry.

 

Znamy dobrego elektronika w Inowrocławiu ;) "eltom"

 

Co do Torunia poczekaj na info od kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego mechanika od zawieszenia i od geometrii najlepiej w Bydgoszczy. Zna ktoś ???? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś w okolicy Toronto kto naprawi mi ogrzewanie tylnej szyby a dokładnie przerwane są 4 nitki. Nie chce mi się z tym babrać samemu. Ktoś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur duże masz przerwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur duże masz przerwy?

 

1 może 2 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności