Skocz do zawartości
martin

Mechanicy, VAG i inne usługi w kuj-pom

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cartur.com.pl/

 

jeśli chodzi o regenerację to polecam tych wyżej...

wkładałem 4 używane i wszystkie się ********oliły pod moją nogą...

Ta jeździ nadal po regeneracji w CARTUR w pasku ojca na doładowaniu 1.4 pod moją nogą więc dobrze robią robotę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już wole tych z Torunia, przynajmniej wsadzają łopatki do turbiny dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to już wole tych z Torunia, przynajmniej wsadzają łopatki do turbiny dobrze

 

nie wiem, Wiem i jestem pewien tego co Napisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy możecie polecić kogoś z okolic Świecia lub Bydgoszczy od diagnostyki? Gdzie można się udać na wiarygodne rolki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji posiadam dobry kabelek Ross-Tech do diagnostyki itd. zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy możecie polecić kogoś z okolic Świecia lub Bydgoszczy od diagnostyki? Gdzie można się udać na wiarygodne rolki?

 

 

ROLKI to BRK Inowrocław , diagnostykę też tam Ci zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej regeneracji to z tym jest tak ze raz sie uda raz nie i po zrobieniu jednej czy 2 turbin w danym zakładzie nie za duzo sie wie

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę Rewer w Toruniu, regenerują i robią oględziny, nie robią nic bez akceptacji klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie udało mi się podłączyć VCDS i zapisać błędy, szukam jakiegoś zaufanego warsztatu, któremu można bez wahania powierzyć samochód. Do Ina ze Świecia trochę daleko ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przy okazji posiadam dobry kabelek Ross-Tech do diagnostyki itd. zapraszam

 

Witaj.

Możesz mi sprawdzić czemu "przeładowuje" turbo? Zmieniłem sterownik (elektrozawory) bo poprzedni padł ale ten też przeładowuje, na wykresach to dokładnie widać... może to nie wina sterownika a czegoś innego...

Edytowane przez konrad.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj.

Możesz mi sprawdzić czemu "przeładowuje" turbo? Zmieniłem sterownik (elektrozawory) bo poprzedni padł ale ten też przeładowuje, na wykresach to dokładnie widać... może to nie wina sterownika a czegoś innego...

 

może geometria zapieczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może geometria zapieczona

 

W sumie są chyba dwie możliwości ... Moduł sterujący i siłownik który steruje zaworem ... i tu pojawia się trzeci element ...ów zawór. Sądzę że gdyby chodziło o zapieczoną geometrię łopatek to by nie doładowywał, a tu ewidentnie przeładowuje przy dodaniu gazu jak go przeciągam). Przy mniejszym obciążeniu, na niższych obrotach pracuje nieźle, przy stabilnych obrotach jest wręcz modelowo.

 

 

Ale wracając do tematu głównego, może ktoś miał podobne problemy i zna warsztat w okolicy co mi to porządnie zdiagnozuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przeładowanie turbiny przerabiałem temat może ze dwa tygodnie temu. Pomogło czyszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie są chyba dwie możliwości ... Moduł sterujący i siłownik który steruje zaworem ... i tu pojawia się trzeci element ...ów zawór. Sądzę że gdyby chodziło o zapieczoną geometrię łopatek to by nie doładowywał, a tu ewidentnie przeładowuje przy dodaniu gazu jak go przeciągam). Przy mniejszym obciążeniu, na niższych obrotach pracuje nieźle, przy stabilnych obrotach jest wręcz modelowo.

 

 

Ale wracając do tematu głównego, może ktoś miał podobne problemy i zna warsztat w okolicy co mi to porządnie zdiagnozuje?

 

a co jeżeli łopatki pracują, a mają problem z powrotem (czyli upuszczeniem ciśnienia) lub zapieką się w pozycji zamkniętej ? też będzie taki efekt jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie są chyba dwie możliwości ... Moduł sterujący i siłownik który steruje zaworem ... i tu pojawia się trzeci element ...ów zawór. Sądzę że gdyby chodziło o zapieczoną geometrię łopatek to by nie doładowywał, a tu ewidentnie przeładowuje przy dodaniu gazu jak go przeciągam). Przy mniejszym obciążeniu, na niższych obrotach pracuje nieźle, przy stabilnych obrotach jest wręcz modelowo.

 

 

Ale wracając do tematu głównego, może ktoś miał podobne problemy i zna warsztat w okolicy co mi to porządnie zdiagnozuje?

 

stawiam na geometrię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuje za sugestie i proszę o więcej ... jak i dlaczego tak drogo można to wyczyścić ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chodzi o auto z opisu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam w Toruniu kogoś kto ogarnia centralne zamki bo pilot przestał działać i po drugie problem z taśmą poduszki powietrznej - wyskakuje błąd. Czy miałby ktoś namiar na kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chodzi o auto z opisu ?

 

tak to auto. Szukam kogoś kto ma wszystko sprawne bo podejrzenie pada na sterownik zespolony turbiny i szukam na pewno sprawnego by go wykluczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeby go wykluczyć nie potrzebny jest sprawny sterownik tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności