Skocz do zawartości
martin

Mechanicy, VAG i inne usługi w kuj-pom

Rekomendowane odpowiedzi

Macie Panowie jakieś pojęcie, gdzie można w okolicy Bydgoszczy (lub gdziekolwiek w kuj-pom) oddać samochód w ręce dobrego lakiernika. Chodzi o pomalowanie kombiaka b5fl bez zmiany koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddać samochód w ręce dobrego lakiernika

 

Przyznam kolego, że od dłuższego czasu poszukuję samochodu w okolicach i powiem szczerze, że pomału zaczynam wątpić w to, czy takie osoby jeszcze istnieją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a Janikowo, niedaleko Pakości by Cię urządzało? Mógłbyś obejrzeć jedno auto w Inowrocławiu. Gość malował całego Mercedesa. Moim zdaniem bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeali chodz i o lakiernika to polecam mojego znajomego z.mogilna a dokladnie ze swierkowca.

Maluje duzo aut i jakosc jest.na najwyzszym poziomie. Nie dalbym nikomu innemu samochodu do malowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie Panowie jakieś pojęcie, gdzie można w okolicy Bydgoszczy (lub gdziekolwiek w kuj-pom) oddać samochód w ręce dobrego lakiernika. Chodzi o pomalowanie kombiaka b5fl bez zmiany koloru.

 

Krucza 18. Jednak cena adekwatna do jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena adekwatna do jakości

Jakiś przykład podaj? 500 za lakierowanie błotnika to jest adekwatna cena? Czy nie orientujesz się tak dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na ich FB, nie wiem ile od elementu.Widzialem kilka aut robionych przez nich - jest jakość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj na ich FB, nie wiem ile od elementu.Widzialem kilka aut robionych przez nich - jest jakość!

 

tylko oględziny w realu i wtedy Mogą wycenić :)

I to już duży plus dla Nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś z okolic inowrocławia kto posiada kabel VCDS i podpiąłby go celem sprawdzenia kodowania w B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisał - potrzebuje kogos kto mi zregenruje felgi protowanie malowanie zrobi to w miare dobrze i nei skasuje milionów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem w posiadaniu profesjonalnego miernika grubości lakieru amerykańskiej firmy ETG

 

94884253.jpg

 

Posiadam też ściągacz do sprężyn

 

14022013140.jpg

 

Oraz takie oto urządzonko do diagnostyki V-Scan Multidiag

 

14022013137.jpg

 

Jak coś potrzeba chętnie służę pomocą

Edytowane przez sebi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci dobry zakład od rozruszników w Toruniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w Toruniu moze nie ale we Wloclawku jak najbardziej mam wzorowego elektromechanika samochodowego, któremu tylko powierzam samochod w razie jakiejkolwiek naprawy ;) i zawsze jestem zadowolony

Zaden jeszcze alternator i rozrusznik nie zaskoczyl go chociazby była drozsza naprawa i usterk ale daje rade ze wszystkim naprawde :)

Ogolnie tez robi mechanike samochodwa itd ;)

 

Jak by co pisz na priva. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje dobrego ale dobrego elektryka do passata b5 sprawy oświetlenia kabiny,drzwi,alarm okolice chełmna no i nie drogiego. a nie jak te znane pseudo elektryki ktorzy umia dobre bajki wymyslac i jeszcze lepiej kasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego włocławek jak najbardziej dobry elektryk i elektromechanik i takie sprawy bo mi robił przelutowywanie plytki itd u ciebie moze byc podobnie ale troszke kosztuje za darmo nie zrobi na pewno ;) wiec jak cos pisz na priv jesli nie to trudno :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwij się do Paplucha ( nik rafalek) kumaty gość w tej dziedzinie tylko nie wiem jak z czasem u niego masz link do tematu o kontaktach forum.vw-passat.pl/threads/112754-skontaktuj-się-ze-mną-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za info bede próbował sie z nim skontaktowac

Edytowane przez Tuniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności