Skocz do zawartości
martin

Mechanicy, VAG i inne usługi w kuj-pom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiecie może gdzie w Bydgoszczy i okolicach mógłbym zobaczyć za lusterkami zewnętrznymi elektrycznie składanymi oraz kierunkowskazami do swojego passata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dir forumowicze. Ze względu na to iż padł mi mój kabelek szukam kogoś z bliskich okolic Grudziądza kto byłby mi w stanie wykonać długie kodowanie . Dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może wie ktoś gdzie mogę dorobić kluczyk z imobilajzerem np w Toruniu ? Bydgosszczy Grudziądzu? Zdjęcie0672.jpgnie mam pinu

Edytowane przez Arczi85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy na ul. 3 maja obok Zoo Market / Hotel City, jest całkiem spoko punkt odnosnie dorabiania wszelakich kluczy, kluczykow itp. ale chyba bedziesz miał w Toruniu cos blizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Bydgoszczy na ul. 3 maja obok Zoo Market / Hotel City, jest całkiem spoko punkt

 

potwierdzam, dorabiałem tam po kupnie swojego, PIN daja gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z okolic Grudziądza albo Chełmna mozliwość sprawdzenia błędów w moim astrolocie (astra f 1.6 16v 96r.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że dorobiłem się B5(3B) 1.9TDI 110km potrzebuję jakiegoś dobrego mechanika co mi zmieni rozrząd i nie będzie chciał mnie oskalpować z kaski. Oczywiście w CB lub najbliższe okolice

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

potwierdzam, dorabiałem tam po kupnie swojego, PIN daja gratis :)

 

Ile biorą za takie cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jako, że dorobiłem się B5(3B) 1.9TDI 110km potrzebuję jakiegoś dobrego mechanika co mi zmieni rozrząd i nie będzie chciał mnie oskalpować z kaski. Oczywiście w CB lub najbliższe okolice

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Ile biorą za takie cudo

 

Z ręką na sercu polecam kolegę Włochaty z grupy, uczciwy, dobry mechanik, mieszka w Toporzysku, więc daleko nie masz do niego z CB. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie szukam lakiernika - Inowrocław, okolice, z krótkimi terminami oczekiwania w kolejce.

 

3 elementy do malowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie wiecie czy gdzieś w Bydgoszczy i okolicach mogę podjechać sprawdzić wahacze i ogólnie zawieszenie w swoim b5 aby powiedzieli prawdę co do wymiany a nie naciągali , polecacie jakiś warsztat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio na przeglądzie diagnosta pokazał dokładnie które mam do wymiany. Wystarczy więc odrobina jego dobrej woli. Skontaktuj się z Włochatym. To jest znany w regionie szaman i praktykujący wyznawca Boba Marleya. Jeśli nie on, to na pewno podpowie Ci gdzie można podjechać to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie mam pytanie wiecie czy gdzieś w Bydgoszczy i okolicach mogę podjechać sprawdzić wahacze i ogólnie zawieszenie w swoim b5 aby powiedzieli prawdę co do wymiany a nie naciągali , polecacie jakiś warsztat ?

Podjedź tutaj:

http://www.autotestpolska.pl/www/pl/znajdz-stacje/index.php?we_objectID=735

ale najpierw zadzwoń na numer podany w linku i wyjaśnij o co ci chodzi, nie będziesz musiał czekać umawiają na określone godziny, poślizg czasowy 5-10 minut

 

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedziesz na szarpaki i patrza czy sa luzy na wachaczach.

 

Diagnosta w tym przypadku akurat miał racje...

 

Nie zawsze na szarpakach jesteś wstanie sprawdzić zawieszenie, a dokładniej, stan wachaczy. Przerabiałem temat zarówno w Pasacie jak i w BMW i w przypadku dokładnego obadania stanu wachacza koniecznością jest podnieść auto do góry co wiąże się z dostarczeniem pojazdu do serwisu ;)

 

P.S. Na szarpakach sprawdzisz luzy na belkach - tuleje, drążki, końcówki czy inne pierdoły ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc,spróbuję skontaktować się z Włchaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, szukam elektronika-lutownika w Toruniu, co by mi wtyczkę CB zalutował. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Halo, szukam elektronika-lutownika w Toruniu, co by mi wtyczkę CB zalutował. Pomożecie?

 

Tosz podjedź jutro to zrobimy 5min zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Krótka historia problemu... kupiłem paliwko z lewizny ( oststni raz ! teraz tylko tankowanie na dobrych stacjach ) , zalałem wieczorkiem żeby nie było przypału , rano ruszam i po ok 30km tryb awaryjny , wracam do domu patrze na bańki a tam syf że nawet Star by tego nie przepalił . Vag pokazuje kont wtrysku ale wiadomo - pompa padła , nie dało sie jeździć - lekko gaz i wpadał w tryb awaryjny . Wyczyściłem zbiornik , sito , nowy filtr paliwa , zalałem dobre paliwko + stp do czyszczenia i ogólnie było coraz lepiej , teraz da sie jeździć ale jak porządnie dostanie w pedał to wpada awaryjny.

 

Poszukuję kogoś z Inowrocławia co zna się na pompach VP44 może da się coś zrobić bo regeneracja ok 1400zł , mam tez używke do kupienia ale za wymiane licza sobie ok 250zł i moim zdaniem troszkę drogo...

 

I tak ogólnie poszukuje namiaru na dobrego mechanika z Inowrocławia i okolic co zna się na 2,5 V6 150km ( a nie jak cała reszta niby wie wszystko a nie wie nic albo trochę )

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności