Skocz do zawartości
martin

Mechanicy, VAG i inne usługi w kuj-pom

Rekomendowane odpowiedzi

ale żeby go wykluczyć nie potrzebny jest sprawny sterownik tak mi się wydaje

Tylko jak inaczej sprawdzić co nie działa...? Wiele wskazuje na niesprawny sterownik, ale nie można wykluczyć niewłaściwie działającej "gruszki" choć ta niby pracuje, może turbina potrzebuje czyszczenia... Jak się włoży sprawny sterownik i na wykresach zadanego i faktycznego doładowania będzie ok to wszystko będzie jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dla zainteresowanych: byłem w serwisie autoryzowanym, orzekli "turbina".

Dałem do regeneracji w Bydgoszczy "Cartur" , montaż w Toruniu i faule znikły, gwiżdżenie też znikło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam w dalszym ciągu pompy wspomagania 8D0 145 156K, lub info na temat warsztatów regenerujących owe pompy znalazłem w Niwach koło Bydgoszczy P. Krzysztof Urbanowicz, zna ktoś tego Pana lub kogoś innego robiącego takie cuda. Pan Urbanowicz za tą usługę woła do 200 zeta + 6 m-sc gwarancja, warto się w to bawić czy czekać aż znajdę używkę w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje lakiernika i elektryka, który pobawi się trochę w środku auta. Toruń i okolice najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kogoś kto wypożycza rolownice lub ogarnie zaklepywanie/rolowanie rantów w błotnikach.

Ktoś z forumowiczów może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ACE zagniatal nadkola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem;-) gadałem z nim na ten temat nawet ale trochę daleko w jego rejony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielkopolskim Emyl (2,7bit) tez chyba zagniatal - bys mial blizej ;)

A u nas chyba nikt tego nie praktykowac - przynajmniej mi nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuciłem tez pytanie w Wlkp i Łódzkim, może ktoś sie odezwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jestem po montażu ori xenonów do swojego passata b5fl zamontowałem ori wiązkę samo poziomowania wyskakuje mi błąd 1534 Uszkodzenie lewego silniczka podnoszenia przerwa lub zwarcie do plusa , i teraz pytanie do was bo są dwie możliwości albo uszkodzony silniczek w lewej lampie lub modu oznaczenie 4Z7 907 357 miałby ktoś z okolic kujawsko pomorskiego pożyczyć taki moduł lub lampę xenon na sprawdzenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z Torunia może mi polecić mechanika z naszego miasta któremu mogę zaufać wymianę rozrządu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba kogoś kto spawa felgi aluminiowe i kogoś kto przejrzy całe zawieszenie i zdiagnozuje problem (stuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawaniem zajmuje się Daniel w Przysieku bdb i solidna praca, namiary znajdziesz u Wujka pod nazwą naprawa felg itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zakładu, który zajmuje się regeneracją zawieszeń gwintowanych. Jeśli ktoś coś zna w regionie i może polecić to proszę dać tutaj informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego mechanika w kuj pom co ogarnie mi V8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w Toruniu warsztat co ogarnia dość solidnie Vke, ul. Św. Józefa firma Pol-Trade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest w Toruniu warsztat co ogarnia dość solidnie Vke, ul. Św. Józefa firma Pol-Trade

 

Ostatnio był znajomy i nie poleca tego warsztatu, najciekawsza opcja to auto zamknięte z kluczykami na dachu stało sobie na chodniku i czekało na właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od pewnego czasu jestem posiadaczem B6 BLS który dał mi w kość jeśli chodzi o koszty :( jednakże jakiś czas temu pojawił się problem z odpalaniem. Auto czasami długo kręci zanim odpali. Jakiś osioł wcześniej włożył świeczki na 11V więc wymieniłem. Może ktoś poleci mechanika który ogarnie temat. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z Torunia bądź okolic kto zakoduje pompę ABS w passacie b6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj nie ma nikogo w calym województwie... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności