- Co nowego w tym klubie
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Tuniek odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Passaterz po prostu zatęsknił? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
kajaru odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Pojechało do nowego właściciela, za duży koszt renowacji. I jarek teraz Beczy! Co się stało, że pasterz zatęsknił za owieczkami i zajrzał na grupę? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Tuniek odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
A co z BeCzy? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
marynarz41 odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Witam, jak coś raz w tygodniu a dokładniej w weekend staram sie zaglądać na forum, może się coś ruszy Pozdrawiam -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
marynarz41 odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Witam, Wzajemnie samych Sukcesów i spełnienia Marzeń w 2025!!! Tak nawiasem w moim byłym Audi 80 b4 Avant B4 2.8 Quattro był podobny wynik. Passat ma obecnie gdzieś 350000tyś ale ma się świetnie. Pozdrawiam -
kowal_07 dołączył do klubu
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
kajaru odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Samych dobrych dni życzę w 2025 roku. Pozdrowionka ! P.S. Stan paszczaków na 01.01.2025 -1 sztuka 1997r 110KM grubo ponad 550kkm na blacie i jeszcze trochę przybywa z dnia na dzień. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
sebolpittbull odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Wiem gdzie stoi czerwone ???? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
JakiCMG odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Aktualnie częściej jeżdżę tym niż passatem -
Bruno 81 dołączył do klubu
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Też mam tą padake b6 ? ale b5 o niebo lepszy. A powoli rozglądam się za b2 ?? Już dawno ?? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
sebolpittbull odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Konto ci odblokowali na forum ?? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
JakiCMG odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Ja jeszcze mam swojego osiołka b6 -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Hehehe nie tylko Ela ja na chwilę obecną jestem w posiadaniu 3 passatów ?? -
papluch dołączył do klubu
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
sebolpittbull odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Ja za to jeżdżę już 3 generacją Forda Focusa ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Tuniek odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Tadam? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Ela86 odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Fazi, ja tam nadal kierowniczka Passata ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Fazi112 odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Nudy w tym naszym Kujawsko-Pomorskim już nawet nie ma z kim na flaszkę wyjść .Passaty chyba posprzedawali bo silniki do wymiany były ?? -
Ela86 dołączył do klubu
-
Fazi112 dołączył do klubu
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
pobs odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Arek. To twoje pod Kielcami za niedługo zlikwidują ? pozdrowionka!!! -
pobs dołączył do klubu
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
adams odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Ronda? Jaki ronda? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Asia odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Co Wy macie za ronda w tej Bydgoszczy ? ??? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
kajaru odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Epidemia chyba jakaś z tymi silnikami, u mnie skończyło się smarowanie wałka rozrządu pomimo teoretycznie poprawnego ciśnienia oleju i pojechał passat do huty. Kolejny post w 2024 roku jest postęp? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
sebolpittbull odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Za późno , przed świętami buda focusa pokłóciła się z silnikiem . Buda pokazała dziury , aż silnikowi wyszło to bokiem :D Hejo wszystkim , w tym nowym roku :) Widać że grupa kuj-pom się mega rozbrykała 2 str. od 2018r :D -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
Asia odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Hej. Miałam 3 sztuki, nie mam żadnej. Teraz czasem śmigam przez Bydgoszcz służbową Dacią ? To ja dodam jeszcze zdrówka i czasu na spełnianie marzeń ? Szczęśliwego Nowego Roku ? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
kajaru odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Piszę żeby podbić liczbę postów 2023 roku do 11, średnia wychodzi marna.☹️ W nowym 2024 roku życzę zdrowia, bezawaryjnych samochodów, kasy na paliwo, normalności w kraju oraz szybkiego zakończenia władzy wariatów wywołujących i prowadzących wojny w XXI wieku. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
JakiCMG odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Ja jeszcze mam b6 ale pewnie niedługo będę się z nim zegnal -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
kajaru odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Cześć Asiu, mam trzy sztuki ale tylko jeden jeździ. Poprawka -miałem 3 sztuki, zostały dwa. B3 czeka na sprzęgło i renowację progów, w B5FL po 411000km zdechł silnik i zastanawiam się czy warto go wymienić bo naprawiać się nie opłaca - no i pojechał do huty na żyletki ☹️ a B5 od kwassolino młody śmiga od 2 lat po Radomiu. Pozdrowionka dla wszystkich grupowiczów
