Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba :) Linia zgodnie z trendem VW i widać że jest różnica pomiędzy B7 a CC ;) wyróżnia się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill-tragedia, a z tylu coś średnio komponuje się kształt lamp i rozmieszczenie żaróweczek... Oczywiście nie nazywają tego nową generacją tylko FL? Bo nie śledziłem tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przekaz jest taki, że ma to być FL, a nie nowa generacja. A skala różnic jest bardzo podobna, jak między B6, a B7. A tutaj mamy nowy model... :debil Nie czaję procesu myślowego marketingowców VW... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to FL i to tez tylko przód i tył, który mi osobiście średnio podchodzi, ja się załapałem na pierwszy mini-lifting ( wewnętrzny ) i cieszę się ze nie czekałem na nowego cc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zmiany na "+". Fajnie, że doszła nowa kolorystyka deski rozdzielczej jak w B7... szkoda, że na środku maski nie ma już takich przetłoczeń jak w obecnym modelu. Cóż za jakiś czas trzeba będzie zamienić obecne CC na nowe 2.0 TSI z DSG bo 3.6 to pewnie będzie dalej na wypasie kosztowało z 250tys ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, trzeba będzie zobaczyć na żywo. Ciekawe jak będzie z cenami i wyposażeniem. Na drogach coraz częściej można zobaczyć Passata CC, dzisiaj chyba z trzy widziałem, sam rozważałem zakup CC bo naprawdę wyjątkowo urodziwy samochodzik.

Mam też może głupie pytanie, mianowicie wczoraj rejestrowałem Passata, na placu pod salonem stało kilka B7 w wersji sedan ale mój jako jedyny miał antenę (płetwę rekina) na dachu. z tego co wiem anteny do radia w sedanach są dwie po obu stronach w słupkach z tyłu, więc od czego jest ta antena na dachu ?

 

I na głupie pytanie głupia odpowiedź. Kiedy pisałem posta Samochód stał w salonie i był oklejony czymś białym, na dachu wyglądało to jakby była antena, po odklejeniu okazało się, że anteny nie ma.

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gsm i lub gps.

Cc pierwszej generacji jakoś bardziej mi podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne CC bardziej do mnie przemawia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba :D

 

a czy to jest fl czy nie to mnie to nie obchodzi... tak samo w związku b6fl a b7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem obecne CC jest o wiele bardziej zadziorne i ładniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy B7 ma oświetlenie w pełni ledowe? Ostatnio widziałem B7 na światłach i jestem pewny że kierunki z tyłu miał zwykłe, natomiast z przodu nie widziałem, po barwie światła widać było że nie miał ksenonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy B7 ma oświetlenie w pełni ledowe

Jeśli masz biksenony to z przodu masz światła LED do jazdy dziennej i tylne lampy też są LED, jeśli nie masz biksenonów z tyłu są zwykłe światła z żarówkami i do jazdy dziennej, też jest zwykła żarówka. Wszystkie B7 mają natomiast kierunkowskazy w lusterkach LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zwróciliście uwagę, że ten nowy CC ma znowu inny panel climatronica? Z układem takim, jak w B6 przed liftem środka. Czyli 3 gały i osobne wyświetlacze temperatury. Wg mnie trafna decyzja. Bo ten obecny jakoś do mnie nie przemawia. Jakoś tak ciężki do ogarnięcia jest. Chociaż może to kwestia przyzwyczajenia...

 

EDIT:

Jeżeli chodzi o zmiany na zewnątrz, to tył zdecydowanie na plus (światła), a przód... Hmm... Nie mam zdania... Ale chyba jednak z delikatną tendencją w kierunku "podoba się bardziej".

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w cc wzieli taki co wyszedl teraz do b7 w wersji exluziw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że 1.8 TSI ma turbo w kąpieli olejowej ? Może ktoś ma dokumentację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz biksenony to z przodu masz światła LED do jazdy dziennej i tylne lampy też są LED, jeśli nie masz biksenonów z tyłu są zwykłe światła z żarówkami i do jazdy dziennej, też jest zwykła żarówka. Wszystkie B7 mają natomiast kierunkowskazy w lusterkach LED.

A kierunki z przodu i z tyłu? też są ledowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kierunki z przodu i z tyłu? też są ledowe?

W kierunkowskazach z tyłu i z przodu są zwykłe żarówki.

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności