Skocz do zawartości
DanSanders

nowy Passat B7 A.D. 2010

Rekomendowane odpowiedzi

środek podobny jak w B6 i CC ale widzę że zastosowali zegarek jak w Fordzie.... : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tandeta ten zegarek .... a w środku jak golf :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

O Jezu jaki kondon ,przód od polo ,tył golf, a bok nie uległ zmianie ,mam nadzieje że tak nie będzie wyglądał nowy Passat ,bo pożegnam się z miłowaniem marki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko facelift. W środku jak b6 z fordem mondeo (zegarek). Z tyłu jak nieudana alfa 166 (lampy). Bok, nadal b6, przód- o gustach się nie dyskutuje, ale podobny do b6, z tym, że ma bardziej kanciate lampy. Myślałem, że będzie nowy passat, a nie kolejny wypust. Różnica pomiędzy b4 i b5, b5 i b6, b6 i b7 (żadnej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, lifting i to w stylu fiata - zamianka ładniejszego na brzydszy..

 

Zresztą mniejsza z tym, najważniejsze pytanie czy podciągnęli jakość i poprawili niedoróbki z B6.. Tylko na tą odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Jest bardziej elegancki. Zegarek też się przyda ponieważ często podczas jazdy pasażer pytał mnie która jest godzina a ja musiałem jej szukać na wyświetlaczu. Najważniejsze żeby poprawili jakość. Fotele przednie wyglądają na bardzo wygodne. Nowości technicznych jednak trochę będzie

 

http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/paryz-2010/prosto-z-paryza/news/oto-nowy-passat,1538340

Edytowane przez Scoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica pomiędzy b4 i b5, b5 i b6, b6 i b7 (żadnej).

 

no kolego miedzy b4 a b5 jest roznica i to duza ............. tak jak miedzy golfem 3 i golfem 4 .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny nie jest ale rysunki wyglądały znacznie lepiej.

Pewnie księgowi popsuli wizję projektantów.

Kilka drobiazgów np. przenieśli guzik ręcznego i zobaczcie ile opcjonalnych guzików przewidzieli obok lewarka.

Zegarek nędza :-(

No nic czekamy na b7, kiedy ma być 2013? Jakoś tak.

Edytowane przez rafi-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tonymld

Mi sie w B6 przod nawet podobal i do wnetrza nie mialem zastrzezen wiekszych.

 

Ale te tylne lampy (zarowno limuzyna i kombi) wialy nuda... Widac ze to poprawili.

 

Jesli chodzi o zegarek, to tez mnie to troche wqurzalo.. A teraz trzeba oszczedzac, zeby za 1,5 roku nabyc nowy model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie zamieniłbym swojego na tego nowego, bo nie ma żadnej przewagi użytkowej (wymiary, ładowność, silniki, koszty eksploatacji, itp), a kwestie estetyczne? zintegrowany panel klimy, przeszycia na siedzeniach, inne przetłoczenia blach i kształt reflektorów i świateł tylnych - nadal podobają mi się w wersji sprzed liftingu.. jedynym niezmienionym elementem karoserii jest dach, więc może akcesoria typu belki bagażnika będą nadal pasowały.. ;)

 

żałuję tylko braku świateł LED do jazdy dziennej i być może braku automatycznej blokady mechanizmu różnicowego XDS, ale co do tego drugiego nie jestem pewien z jakimi silnikami występuje i najpierw musiałbym wypróbować to w akcji..

 

pozostałe "nowości" to elektoroniczne gadżety, być może dla niektórych wygodne, dla mnie potencjalne źródło usterki i kosztów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajny,jak dla mnie to coś jak B4 jest niby nową generacją a tak na prawdę to B3 po gruntownym facelifcie. Środek fajny,ale ten zegarek tak jak pisaliście niebardzo pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj teraz nikomu się nie będzie podobać, mi też się nie podoba ale będzie jak z b6 z biegiem czasu będzie miał coraz więcej zwolenników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochu te reflektory wyszły podobne do nowej octavii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj teraz nikomu się nie będzie podobać, mi też się nie podoba ale będzie jak z b6 z biegiem czasu będzie miał coraz więcej zwolenników

Heh masz rację :) Na początku b6 mi się nie podobał a teraz jeżdze takim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba bardziej niż obecny model-przynajmniej na zdjęciach, ale pierwsze zdjęcia, a real to dwie różne rzeczy dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj piękny ten forfiter:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalpiasek

Mnie tam się podoba, właśnie takich zmian oczekiwałem, może nie do końca ten zegarek ale reszta jest ok. I dach panoramiczny całkiem fajny:)

 

Tutaj jest film o nowym passacie:

http://www.volkswagen.de/vwcms/master_public/virtualmaster/de3/unternehmen/messe0.html

Jak się skończy intro, to wybieracie opcję Der film.

 

No i jest info na naszej stronie VW:

http://www.volkswagen.pl/firma/nowosci/504

Wersja Exclusive może być ciekawa:)

Edytowane przez Rafalpiasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności