Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuje waszej pomocy w sparawie radia. Niedawno stałem się posiadaczem passata b6. Noszę sie z zamiarem zmiany radia gdyż chciałbym mieć bluetooth w radiu i nie ukrywam nawigacja byłaby również mile widziana. I tu rodzi sie pytanie, czy kupując radio orginalne np takie

http://olx.pl/oferta/radio-navigacja-blaupunkt-2din-vw-mfd2-golf-v-touran-CID5-IDcMIcd.html#4bd8b6f71b

jak zakładam konieczny jest moduł bluetooth, który trzeba dodatkowo dokupić, bo z informacji z forum wynika, że znajduje się on pod siedzeniem(u mnie brak). Jednak przy wcorajszym dopalaniu DPF po podpieciu komputera okazało się ze znajduje jakiś "telefon" a dokładnie:

 

info o jednostce sterującej 3C0035729G;

numer części: Telefon 7609

COD: 0016021

 

i czy oznacza to, że ma bt czy on widzi ten "telefon" jako uchwyt który jest zamontowany na desce rozdzielczej?

A w razie czego co polecicie do 1000zl aby miało bt, mile widziana navi oraz aby grało sensownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lo matko mfd2 za tyle pieniedzy :D

 

 

3C0035729G

 

tak tj numer modulu BT ale jak go nie masz pod siedzeniem to nie wiem gdzie go upchneli. Pytanie czy wychodzi wiazka kabli pod siedzeniem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak tj numer modulu BT ale jak go nie masz pod siedzeniem to nie wiem gdzie go upchneli. Pytanie czy wychodzi wiazka kabli pod siedzeniem??

 

Pytanie jak dokładnie szukał i pod którym siedzeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tez fakt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod siedzeniem jest tylko styropian obity materiałem(możliwe że w nim jest to schowane ale sprawdze) a poza tym jest tylko wiązka do fotela. Kolego Orson mówisz że za takie radio to drogo? A jak że tek powiem jest cena graniczna (jak wiadomo każdy ma swoją)? A jeśli nie to to jakie radio(nie mam sterowania z kierownicy)

 

faktycznie pod siedzeniem jest moduł schowany w tym styropianie. Tylko teraz ptanie co z tym radiem bo przypuszczam że jest on obecnie połączony z uchwytem na desce rozdzielczej. Więc jak możesz kolego Orson podaj jakie radyjko i jaka cena uśredniona.

Edytowane przez skrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem zmiany Mfd2 u mnie było to że nie czyta mp3. A jakie jest nagrywanie 14 piosenek co tydzień to nie muszę mówić. Za tą cenę poszukaj sobie czegoś innego. Masz do wydania 1000 zł a za tą cenę możesz już kupić fajne radio z BT. A i nawet film obejrzysz (jak dobrze poszukasz). No chyba że chcesz jednak oryginalne ale to wtedy będziesz zadawał pytanie w innym dziale na temat nie mogę sparować telefonu z modułem BT. (tak jak ja) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubcio a jakie radio polecasz w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794795312

Nie mówię że to akurat ale za tą cenę albo ciut wyższa możesz przebierać w radiach. Pozatym w przyszłości możesz rozbudować swoje car audio o subwoofer, kamerę cofania itd, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze o szybką odpowiedź czy kupując radio RNS 510 a dokładniej zamiennik

http://allegro.pl/show_item.php?item=5806238012&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

potrzebna jest inna ramka czy oryginalna podejdzie i będzie to pasowało ze sobą moje radio

http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_radio-rcd-vw-skoda-seat-podswiet-31015697.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować oryginalna ramka, ale jak już kupujesz coś takiego, to zastanów się czy nie lepiej takie nie przypominające RNS510, żeby Ci się nie włamali przez pomyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanko, czy po zamontowaniu tego radia nie będzie problemu z poborem prądu z aku? Czy będzie trzeba zmieniać gateway'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanko, czy po zamontowaniu tego radia nie będzie problemu z poborem prądu z aku? Czy będzie trzeba zmieniać gateway'a?

 

Nie powinno być problemu, chociaż tak naprawdę nigdy pewności nie masz póki nie podepniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada wiedzę na temat radia RCN210?

 

 

Podchodzi P&P do B6? Zadziała w ogóle B6? Powoduje rozładowywanie aku na GW C ? oraz czy do uruchomienie potrzebny jest kod radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja posiadam Rns300 czy ze zmiana na inne beda problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nazywam się Kuba,

Jestem tu zupełnie nowy i proszę o wyrozumiałość.

Posiadam Passata b6 z 2008roku rocznikowo 2009. Mam radio MFD2( z tego co się orientuję) a chcę założyć RNS 510( z dotykiem).

W aucie mam kierownicę multifunkcyjną, pełęn fis, antenę w szybie do radia i navi.

Co muszę dokupić aby RNS działał? Czy czekają mnie jakieś przeróbki? Wgrywanie softu?

 

 

Bardzo proszę o pomoc poniewaz nic nie znalazłem a przed świętami chciał bym dokonać takiej zmiany.

No chyba że ktoś mi powie jak zrobić żeby MFD2 odtwarzało mp3.... To będzie raczej tańsza opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu zupełnie nowy i proszę o wyrozumiałość.

Wyrozumiałość wyrozumiałością, ale czy czytałeś chociaż ten wątek, albo użyłeś opcji "szukaj"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie próbuję ogarnąć całe forum i liczę na waszą pomoc. w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie próbuję ogarnąć całe forum i liczę na waszą pomoc. w tym temacie.

 

OK. To pomagam. Większość rzeczy, o które pytasz, znajdziesz w tym temacie.

Nie ma za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam kupiłem pssata z 2011 roku bedzie mi służył jako taxi , obecnie jeżdżę audi a7 w ktorym moge sobie ogladac filmy na mmi 3g plusa , w passacie mam touch screen-a ale niestety tego mniejszego i raz ze wygląda brzydko to jest nie funkcjonlny i wiem , że mozna kupić ładne radio 2 dinn np androidem przeznaczone specjalnie do Passata ale czy jak je podłacze czy będzie mi pokazywało np czujniki parkowania czy na fis będzie wyświetlało info itp bo w zasadzie w ogłoszeniach jest opisane ze kompatybilne itp ale nie ma nic na temat czujników parkowania seryjnych . Moze ktoś zmieniał moze poleceć jakieś radio ktore pasuje ładnie wygląda i ma opcje oglądania filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kenwood wersja DNX521 lub DNX525. Ten drugi najnowszy model z możliwością wyświetlania zawartości telefonu na ekranie. Wszystko wyświetlaja na ekranie, dedykowane do Passat i golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności