Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

 

siemka miałem problem z piszczącym łożyskiem prysnąłem wd40 i problem zniknął juz się nic nie dzieje a minęło już trochę czasu . a klima mrozi zajebiaszczo .

 

Spróbuj i daj znaka !!! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki qmple za pomoc w głosowaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpierw a potem

ja wiedziałem że lubisz chłopców :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka miałem problem z piszczącym łożyskiem prysnąłem wd40 i problem zniknął juz się nic nie dzieje a minęło już trochę czasu . a klima mrozi zajebiaszczo .

 

Spróbuj i daj znaka !!! pozdrawiam

 

Zrób zdjęcie i narysuj gdzie prysnąłeś, ok? Byłbym wdzięczny przebardzo!!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostanę pierdolca - mam 40 stopni w robocie w pokoju 2 x 2 m ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Zaraz dostanę pierdolca - mam 40 stopni w robocie w pokoju 2 x 2 m ...
hehe próbuje sobie wyobrazić jak karp oddychasz pewnie :lol ja tam mam klimę naturalną grube mury i lajcik ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajka mi się ślizgają :/

 

Mam auto na parkingu pod pracą i przechadzam się co jakiś czas i włączam na 2 min klimę i wracam :lol:

 

Zimne w butelce czeka na mnie (jak nikt w domu nie wypił )

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dosyć pilnie potrzebuje blacharza/lakiernika w wroclawiu znacie kogoś godnego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Panowie dosyć pilnie potrzebuje blacharza/lakiernika w wroclawiu znacie kogoś godnego polecenia?

Na niedźwiedzią jest tam jest dobry lakiernik ,na trójkątnej też tylko trochę droższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób zdjęcie i narysuj gdzie prysnąłeś, ok? Byłbym wdzięczny przebardzo!!!!

 

Serdis jestes z wrocka możemy się spotkac ja mam kupe czasu na weekend podaj miejscówkę

 

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

 

a tak na marginesie to otworzyłem drzwi !!!!! dla tych co wiedzą o co chodzi kosztowało mnie to 50 pln ale sprawa nie załatwiona jakaś linka się spierdzieliła z klamki i tylko o wewnątrz otwieram , po urlopie zrobię

 

Ps. zapraszam nad piękne jezioro jak ktoś ma czas to link ja jestem

http://www.kormoran-niesulice.pl/

od 26.06 do 02.07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rafi jaka tam jest plaża ? Piaszczysta czy glina ? Szukam wypadu dla rodziny na jutro ale istotna jest dla nas plaża ze względu na mojego młodego. Nad jezioro głebokie nie chce mi się jechać a plaża tam mi sie podobała.

 

Jak tu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj w Strzegomiu przytrafiła mi się mała kolizja, zostawiłem na chwile autko na parkingu w którym kolega czekał i jakiś pijany pan nie trafił w miejsce parkingowe i uderzył w tylni błotnik mojego auta. Po tym jak panu udało sie wydostać z jego samochodu od razu zapytałem gotówka czy dzwonić po policje pan ledwo stojąć na nogach zaproponował mi że odda mi swoje wszystkie dokumenty (prawko, ubezpieczenie, dowód osobisty) i jutro da mi pieniądze bo jak twierdził jutro ma wypłatę, to ja mu odpowiedziałem że jak nie ma gotówki to nie mamy o czym rozmawiać i zadzwoniłem pod 997 a w tym czasie pan zamknął swoje auto i uciekł z miejsca zdarzenia. Za kilka chwil zjawiła się policja spisali wszystkie dane popytali co i jak i powiedzieli że ktoś się ze mną skontaktuje. Co myślicie o tej sprawie jak to mądrze rozegrać??

(nie mam numeru polisy tego pana a policja chciała sprawdzić do kogo należy auto ale niestety ich system odmówił posłuszeństwa i nie dowiedziałem się)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj w Strzegomiu przytrafiła mi się mała kolizja, zostawiłem na chwile autko na parkingu w którym kolega czekał i jakiś pijany pan nie trafił w miejsce parkingowe i uderzył w tylni błotnik mojego auta. Po tym jak panu udało sie wydostać z jego samochodu od razu zapytałem gotówka czy dzwonić po policje pan ledwo stojąć na nogach zaproponował mi że odda mi swoje wszystkie dokumenty (prawko, ubezpieczenie, dowód osobisty) i jutro da mi pieniądze bo jak twierdził jutro ma wypłatę, to ja mu odpowiedziałem że jak nie ma gotówki to nie mamy o czym rozmawiać i zadzwoniłem pod 997 a w tym czasie pan zamknął swoje auto i uciekł z miejsca zdarzenia. Za kilka chwil zjawiła się policja spisali wszystkie dane popytali co i jak i powiedzieli że ktoś się ze mną skontaktuje. Co myślicie o tej sprawie jak to mądrze rozegrać??

(nie mam numeru polisy tego pana a policja chciała sprawdzić do kogo należy auto ale niestety ich system odmówił posłuszeństwa i nie dowiedziałem się)

Chlopie.... Koles mowisz pijany w 3dupy a ty dzwonisz na policje i dajesz mu uciec?!?!?!?!? Nie no przegiecie...

Na szczescie sam zderzak ucierpial a nie nadkole..

Edytowane przez barman.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

odzyskasz swoje ,nie dygaj ,jeżeli go szukają Milicjanty to będzie kwestia czasu ,przecież za ucieczkę z miejsca wypadku też się władzy należy 500zł mandatu :lol masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się co martwić raczej, jesteś na wygranej pozycji. Ale ogólnie to bez jaj kolego, na kase to się można umawiać jak ktoś w normalnym stanie narobi bidy, ale żeby z pijanym gościem się targować... takiego typa to od razu na policje powinno się posyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serdis jestes z wrocka możemy się spotkac ja mam kupe czasu na weekend podaj miejscówkę

 

Spoko, jak coś to dam znać jutro:) Dziś piwkuje wieczorkiem wiec póki co lipa:P Dzięki za dobre chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Dolnośląskiego jedzie na ogólnopolski? Może jakaś lista? Ja pierwszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy

Znajac zycie ostatni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Znajac zycie ostatni...

Ja może na jeden dzień polecę z mayday ale to w sobotę jak coś,także bez peletonu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności