Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze jak na 11 bedziemy na niskich lakach bedzie oka

 

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

 

dzisiaj bang bang zwany od tej pory bangladesz widzialem cie 2 razy:) raz kolo plazy a raz zaparkowanego pzy placu strzegomskim=tak sie przystanek nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pochwalić.

Od dziś Magister super krowa :D .

Jak nie będę pijany w niedziele o 11 to z chęcią się pojawię. Będę obserwował temat jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dziś Magister super krowa

No to gratulacje !!! Ja dopiero za rok obrone mgr-a mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje~~!! ja jestem na etapie oddania pracy czyli obrona w pazdzierniku:) nie spieszy mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dziś Magister super krowa
No pogratulowac!! :) Wiem co to znaczy miec juz wszystko za soba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi ja około 10.15 bede na miejscu jutro, zaczyna sie o 8 wiec o 10 bedzie w sam raz chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zobacze jak wstane.bedziemy w kontakcie. postaram sie byc o tej 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

to dyndnicie po mnie wstanę chyba pozdro :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help pojawia mi sie komunikat ala kapuutt cos tam w b6 tdi 1.9 i jak wciskam to cisza jest gdzies lista komunikatow do b6 i wtedy mi nie chce zapalic jaki to ma zwiazek raz pali a raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-( potrzebuje pomocy czy ktoś wie jaki wymiar mają szczotki wentylatora klimatyzacji 2001 B5 2.0 tdi Pozdrawiam paskowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
help pojawia mi sie komunikat ala kapuutt cos tam w b6 tdi 1.9 i jak wciskam to cisza jest gdzies lista komunikatow do b6 i wtedy mi nie chce zapalic jaki to ma zwiazek raz pali a raz nie

pytanie nie w tym dziale zadane, marcin jak ty wogole tu trafiles z tym pytaniem bo caly czas tu trafiaja takie sierotki jak ty, wchodzisz na forum klikasz spotkania towarzyskie/dolnoslaskie/ rozmowy na kazdy temat i zadajesz pytanie i myslisz ze to jest najbardziej odpowiedni dział?Wytlumacz mi to prosze, chce zrozumiec wiecej sierotek, dlaczego akuratu tutaj?

Wytlumacz mi to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tatuś kupił sobie Golfa 5 no i tam sa schowane wycieraczki za krawędź maski, jak to tam się naciskało żeby ustawić je w pozycji serwisowej (pionowo)? Chyba identycznie jest w Passacie B6, tak? Moro1981, pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Panowie, tatuś kupił sobie Golfa 5 no i tam sa schowane wycieraczki za krawędź maski, jak to tam się naciskało żeby ustawić je w pozycji serwisowej (pionowo)? Chyba identycznie jest w Passacie B6, tak? Moro1981, pomocy:)

Jak masz włączony zapłon ,wyłączasz go i dajesz na dół manetkę od wycieraczek ,wycieraczki przejdą w pozycję serwisową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie kto z Dolnośląskiego jedzie na Ogólnopolski,jeśli nikt to chyba będę sam.A co z flagą dolnośląską brać na ogólny do fotek czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

hehe bier flagę będzie liczna grupa z dolnego śląska ;) Robert ja chyba pojadę na jeden dzień w Sobotę ,ale będę wiedział dopiero przed samym wyjazdem ,bo mam gwarancyjny przegląd chaty i będą mi poprawki robić czekam na telefon od dziadów ,może ukręcę ich na siano tak byłoby najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba ja jade na jeden dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz włączony zapłon ,wyłączasz go i dajesz na dół manetkę od wycieraczek ,wycieraczki przejdą w pozycję serwisową

 

Dziękówka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, dziękuje chopy.

p.s. Jak tam niskie łąki się udały ? Ja niestety nie byłem dysponowany ...

Tak w ogóle to mam nowe dziecko w rodzinie. Hehe mój brat bliźniak kupił niebieskiego sedana B5 3BG z 2001 :))

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

poszedlem do urzedu miasta na wymiane dowodu rejestracyjnego (skonczyly sie miejsca na przeglady) no i w nowym dowodzie mam wbita dopuszczalna ladownosc 0kg, wbity hak i lpg, przyczepe 600/1200

 

Mam kogos opieprzyc za to czy olac i jezdzic z ta ladownoscia?

A moze mam postawic auto na podjezdzie, ladnie wypucowac i nie wsiadac bo bedzie przeciazone? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności