Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to jak z tymi nalotami rdzawymi na odpryskach na masce? ktos wie jak to usunąć? na masce mam takie odpryski 2 spore od kamieni, chce to oczyscic, polećcie jakiś środek... oczyscic i zamalowac chce

 

Wogóle to ktoś z Was w paskach z roczników 2003/2004 zauważył jakies ogniska pojedyncze rdzy?

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej mojej pracy najlepiej sprzedającym się tego typu środkiem był polski Cortanin. Mieliśmy Loctite, Sonax, Wurthy etc, ale najlepiej i tak sprzedawał się polski produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Mam do Was pytanie z innej beczki. Gdzie we Wrocławiu dobrze sprawdzę silnik (dolot) w tdi i naprawię za godziwe pieniądze? Może któryś z kolegów zrobi diagnoze?

Edytowane przez psul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do balona na oponie...jak by mi strzelilo to lepiej zeby to byl tyl niz przod... ale i tak nie wazne dzisiaj podjalem decyzje ze kupuje toyo i sprawdzimy ta oponke bo jest w bdb cenie a jeszcze na tym nie jezdzilem i niech sie sciera jak cho lera:) opona i tak na 2 sezony max zobaczymy co z tego bedzie chyba ze bridgestone bo tez jest teraz w ladnej cenie... chyba ze mozecie jeszcze cos podrzucic rozmiar 195/50/15 lub 185/55/15 ale ten drugi niechetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja czekam na pieniadze, tez kupuje secik 4 sztuki toyo t1r 195/50 r15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jedzie ktoś do Spały na Sobotę ?jak coś to pisać mam 2 miejsca wolne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się wybiorę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
może się wybiorę :D

to do jedrusia pisz bo trzeba 35 zł i formularz wypełnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzisiaj bylem w Siechnicach pod Wrocławiem (10 km ok wrocka) Otworzyli tam nowy wypasny tor kartingowy http://www.malamonza.pl/.

naprawde fajnie to wyglada, gokarty sa noweczki,tor jest duzy, fajną sprawą jest ze kazdemu mierzą okrążenia, wyswiatlaja sie na bierzaco wyniki a po zakonczeniu sa wyniki drukowane dla kazdego. OD przyszlego tygodnia juz wyniki maja byc na biezaco na stronie.

Najtaniej jest jak sie wyrobi karte klubowa za piataka tylko ze w okreslone dni i godziny.

POSIADACZE KART MAŁA MONZA CLUB

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, godzina 15.00 - 18.00

czas jazdy: 10 minut

cena: 20 złotych

Poza tymi terminami obowiazuje cennik

10 minut 30 złotych

20 minut 50 złotych

30 minut 70 złotych

Moze ktos chetny na przejazdzke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indi chetny na zakrety:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Buhahahah!!! powodzenia z tymi osobami :debil

czemu ?na forum a4 uzbierało sie tyle z kilku klubów sie ludzie zbierają wiec rzuciłem temat tu a na a4 zrobię oficjalny ,jakby pięć sztuk było to już super jak dla mnie cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ kolejny problem, zgubiłem nakladke na srube zabezpieczajacą do kół :/

Macie moze jakies rady jak odkrecic te sruby?http://www.moto.allegro.pl/item1091625332_najskuteczniejsze_sruby_zabezpieczajace_bmw.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

łooo jakoś pewnie je rozwiercają ,podjedź do jakiegoś wulkanizatora na pewno pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/ kolejny problem, zgubiłem nakladke na srube zabezpieczajacą do kół :/

Macie moze jakies rady jak odkrecic te sruby?http://www.moto.allegro.pl/item1091625332_najskuteczniejsze_sruby_zabezpieczajace_bmw.html

Kupic nowy komplet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:/ kolejny problem, zgubiłem nakladke na srube zabezpieczajacą do kół :/

też miałem taki problem :)podjechałem do gumilepy:) i wyciągnoł magiczna walizeczke a w niej cuda niewidy wszystkie nakładki zabezpieczające chyba dostepne na rynku i za zimne pifffko odkrecił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

szkoda zachodu lepiej do baloniarza odkręci wszystko jak jurig pisał

 

BanG-BanG

Mój śmiech spowodowany był tymi cenami. Nawet przy 5 autach to drogo

może i drogo ale sprawdzeni na rynku dynosoft mają świetną opinie ,a gotowce z allegro za 500 zł to ja dziękuje za takie zabawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sobie pomknołm na ogólnopolski ;/

aku powiedział sajonara trza będzie coś kupić bo totalna nie wyróbka

Moro1981 rób jakieś sweetaśne fotki ze zlotu:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Moro1981 rób jakieś sweetaśne fotki ze zlotu:lol

 

i tak trzeba będzie poczekać na foty ,bo po powrocie cisnę nad morze opierdzielać się ;)

 

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

 

Czy ja mówię o boxach? :taksobie Też miałem zbierać grupe do dynosoftu i nie dość ze termin za miesiąc to jeszcze ludzie nie potrafili się zgrać. Pojechałem kawałek za wro, nie dość ze taniej o 700zł to czip zrobiony 2 dni później.

dzwoniłem do niego i tysiaka chce chłop ,a jak chce dpfa wywalić to 1600 ,ale w sierpniu bo urlop ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo moro a mozesz mi cos wiecej powiedziec o opcji wywalenia tego filtra?? ciekawa sprawa bo to otwiera oczy na nowsze tdi a nie z gory je przekresla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
ooo moro a mozesz mi cos wiecej powiedziec o opcji wywalenia tego filtra?? ciekawa sprawa bo to otwiera oczy na nowsze tdi a nie z gory je przekresla

 

tyle co mogę powiedzieć to że wywalają i czujniki też potrzebne kodowanie później ,na razie nie będę wywalał dpf-a jeżeli by się zapychał wtedy działam;)auto mam rok, wcześniej 3 jeździło i dpf ori i nic się nie dzieje .Myślę że nie ma co popadać w paranoje ;) oczywiście jak patrzysz pod względem chipsa to ogranicza przyrosty,

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności