Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy szybko pilnie potrzebuje kogos kto potrafi naprawic pralke..programator z teg oco wywnioskowalem. nie wazne pilnie kogos kto mnie nie oskubie a potrafi cos przy tym zrobic -przy elektronice pralki a nie mechanice. WROCLAW pilne (pralka BOSCH)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd wniosek że progamator ? A co się dzieje ? Ja ostatnio też walczyłem, myśląc że to programator, a to był nieszczelny przewód od hydrostatu i wody pobierała za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sedris chyba szukales kiedys, moim zdaniem dobra cena

http://www.allegro.pl/item1106169341...vw_passat.html

O kurde, zgadza się, dzięki kockodo, dzwonie tam, z resztą mieszka tam moja rodzina

 

1000zł za sztuke to tanio??? hmmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pralka normalnie dziala...wiruje p[ierze wpuszcza wode wypuszcza itp...rozebralem do miejsca gdzie widac ze sa sciezki na plytce i byly zawalone "jakby sadza" ogolnie dziwnie sie zachwywala jak ustawisz program zaleznie jaki...wg mnie pada jak puszcza prgramator prad na dany ///jakby to powiedziec element prania..nagle strzelaja korki...odzczyszczenie sciezek sprqawadzenie czy sa ok itp ....tyle moglem zrobic. dziala cos nie cos ale nie do konca..potrzebuje kogos kto sie zna..nie szuka frajera tylko ktos kto potrafi pomoic-dowioze pralke...

 

 

btw co do kolek to koles pokazal wg mnie ze ma 4 szt a real za kpl chce tyle kasy i cena jest niezla...ja bym dzwonil i pytal czy na bank cena za kpl a nie za szt jak wystawil...tel wiele zmienia:) duzo mozna sie nauczyc poprzez tel:) sedris dzwon i bierz bo cena raczej kolko za calosc wiec cool...bierz i ciesz sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi - porozglądaj się na eletrodzie za jakimś elektronikiem - ja przynajmniej tak zawsze robie. Tam na podstawie wypowiedzi ocenisz gościa czy wie co robi. Już dwa razy tak robiłem - raz szukając kogoś kto naprawi ekran z laptopa. Serwisy mówiły że się nie da, a tam gościu że się da. I się dało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1000zł za sztuke to tanio??? hmmm....

 

Nie, za komplet jest! Bo dzwoniłem, na razie żona była, zobaczymy co ugadam bo i tak na przyszły rok musze kupic oponki nowe to już by się na felgach pasek pasił:D

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi z twojego opisu wynika że pralka została lekko zalana ("jakby sadza"), może przez przypadek dostała gdzieś wody (może z proszkiem) i jest doziemienie. Posprawdzaj czy niema gdzieś zacieków, czy węże są całe. Może to tylko jakaś pierdółka, a człowiekowi nerwy szarpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem w sklepie i gosc powiedzial ze taki objaw mial on sam i to wina grzalki... ehh dzisiaj jeszcze postaram sie do niej dostac i zobaczymy w jakim jest stanie jak zdechla to kupuje nowa bo naprawa tego ok 200+ile pan krzyknie a to sie nie oplaca bo za 1100 juz sa nowki w necie takie konkretne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looh, Tobie indi kula pralka, a ja we wtorek kupiłem 2 nowe opony na tył .... dziś wyciągnąłem 3 gwoździe z jednej :( . Ręce mi opadły ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrwalem grzalke:) jutro szukam zastepczej i bede 300zl do przodu;)

 

super krowa- mi padly dwie z prawej strony obie inne...ale fakt faktem na nowej gumie stado gwozdzi to smutna sprawa... dobrze ze nie rozerwales gumy na profilu .. na poczatku sezonu najechalem na pieniek w trawie...oponka prawie nowa po jednym sezonie...tez boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bede 300zl do przodu

 

dobre i 300 do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol: mistrzostwo - jacy ludzie sa naiwni i głupi

 

:diablica:diablica:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego patentu nie znałem. Osobiście w mojej klinice prowadzę kurację dla Pań powiększania piersi poprzez dotyk ręką (20 pl), albo zwrot kosztów :kciuki

 

Dziś fatum ciąg dalszy. Dwa dni temu robiłem przegląd i mówię "niech Pan trzepie ile wlezie, bo chce wiedzieć co jest do roboty" :) . Stwierdził, że stan igła. Dziś regulowałem lampy i przez nieuwagę spadł mi klucz na osłonę silnika. No to pyk. Skręcam koła, kładę się by go sięgnąć i moimi oczom ukazał się piękny widok - wszystko uwalone w smarze. Guma lewa na przegubie pękła, prawa już umiera. Dobrze, że do urlopu jeszcze 2 tygodnie i jest czas na grzebanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz sie sam za ta gume?? z tego co wiem to nie jest takie hop siup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierzesz sie sam za ta gume?? z tego co wiem to nie jest takie hop siup...

 

Właśnie się temu przyglądałem i już na dzień dobry nie mam takiego imbusa by odkrecić łożysko. Wypchnę z garażu i podstawie chłopakom na Owsianą u mnie pod domem. Krzyknęli 100-120 z gumą już - na stronę, więc chyba nie tak tragicznie ... ?? Byłem jeszcze na Zaporoskiej, ale jak wlazłem do kierownika - siedział znużony życiem jak Al Bundy i krzyknął 100 pl za stronę, bez gumy, to bez zastanowienia wróciłem na Owsianą. Wydają się być w porządku. Po drugie w taki upał robić bez kanału to mnie się odechciewa hyhyh.

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierzesz sie sam za ta gume?? z tego co wiem to nie jest takie hop siup...

Ostatnio wymieniałem oba przeguby, i najlepiej to odkręcić oba górne wahacze i końcówkę drążka kierowniczego, wtedy cała kolumna się odchyla i masz spokojny dostęp do przegubu i gumy. Wcześniej śruby potraktuj odrdzewiaczem, najlepiej kilka razy abyś nie miał żadnych problemów z odkręceniem. Ja niestety tego wcześniej nie zrobiłem i zaliczyłem "zonka" jak śrubę ukręciłem, a tego co zostało w środku to wybić nie mogłem. Powodzenia z wymianą.

P.S. taki imbus chyba 14 w castoramie kupiłem za około 20zł.

Edytowane przez 3kreciki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kreciki

a jak ściągałeś przegub ? Tam we wnętrzu jest pewnie taki oring gumowy, który trzeba rozwalić, by przegub zszedł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności