Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

łooo to troszkę wyszło to wole u zipka za 60 zł i ozonowanie na zlocie ogólnym godzinka za 50 zł :) ale ja miałem 2 kg czynnika czyli połowo przy dobijaniu a i filtr też sam kupiłem wcześniej po taniości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Posiadam B5FL model 2003 BASIS AVB i ma problem z komunikacją z komputerem za pośrednictwem przycisków xy. Wyskakuje komunikat service jezt i nie można go skasować. Żadne kombinacje nie skutkują. Przekręcenie przycisku Y w prawa stronę nie przynosi skutku. Wyłącza się wejście do serwisu. Może ktoś potrafi temu zaradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś potrafi temu zaradzić

No pewnie:)

Opcja "szukaj" ona we wszystkim pomaga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow panowie ja nabilem teraz klime z czynnikiem uv na starcie ....dokladnie 550 gram bo 100 odzyskal i kosztowalo mnie to....160zl:) wszystko ladnie dogadane i jakby cieklo na starcie to nie wiecej niz 50 zl inwestycji

 

moro gdzies ty wpierdzielil 2litry gazu?? co ty masz chlodnie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

to nie wiesz że mrożonki wożę paskudą ? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adamk82

witam was serdecznie,szukam przyczyny i do ladu nie moge dojsc.mam passka z 97 1.8 20v AVG ostatnio wlancza mi sie alarm-fabrycznie montowany...czy ktos mial juz cos podobnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie wiesz że mrożonki wożę paskudą ?

chyba chcesz zeby chłopakom w bagazniku nie bylo za goraco:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
chyba chcesz zeby chłopakom w bagazniku nie bylo za goraco:D

muszą mieć coś od życia :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolek w lesie to max co powinienes im oferowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może polecić jakiś dobry zakład diagnostyki komputerowej??, albo sam ma VAG-a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie,szukam przyczyny i do ladu nie moge dojsc.mam passka z 97 1.8 20v AVG ostatnio wlancza mi sie alarm-fabrycznie montowany...czy ktos mial juz cos podobnego

jak jeszcze miałem passka to raz mi się takie cos stało zimą i to była wina zamka w klapie bagażnika (za duzo wilgoci i zdurniał). Posprawdzaj kazdy zamek, żeby wiedzieć który jest do wymiany. No chyba, że to cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Moro1981

A jak tam ogólnie ,jak wakacje ?

właśnie wrócilem z łikenda w holandi, przelot w te i wewte z żonką 120 zł :) polecam tanie linie ;)

dokladnie 550 gram bo 100 odzyskal i kosztowalo mnie to....160zl

ja nabilalem na legnickiej miedzy wiaduktami, 1350 gram za 180 zł

dwa lata temu wymienialem chlodnice klimy i w tym roku padla :/ co za szit, teraz kupilem prawei oryginał.

 

Co do warsztatow ASO, kumpel z trojmiasta oddal łopla do Aso na duzy przeglad, wymieniali mu swiece i takie tam , po wyjechaniu z salonu samochod zaczal przerywac, wrócił powiedzieli mu ze sonda lambda do wymiany, dziwne ze po wyjezdzie od nich z warsztatu sie tak podzialo :/ koszt 1000zł koles sie wk.... i pojechal gdzie indziej, diagnoza z naprawa 50 zł - barany z Aso nie dopieli jednego przewodu od swiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem ostatnio olej, wchodzi 8,3L :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jolek, jako że kocham W8 i dalej będę Ci truł to napisz mi ile Ci spala teraz w korkach z klima?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocko co to za linie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pali ile wleję? :D szczerze to nie wiem, bo rzadko jeżdżę w mieście i ogólnie tylko chucham i dmucham odkurzam itp :P ale w pełnym słońcu piękne się prezentuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnie potrzebuje...

znalazlem sobie wiazania/buty gabaryt jak snowboardowe w usa koszt 100 dolcow. znacie kogos kto mi to moze sprowadzic? jaki jest koszt wysylki? sklep nie wysyla do eruo...w innym sa juz drozsze o 30 dolcow a wysylka 51-55 co juz prawie 2krotnie zwieksza koszt nie licze juz taxu ale podobno raczej nie bedzie

jest to pilna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kocko co to za linie??

wiizair, wylot w piatek powrot w poniedzialek, 19 zł bilet+ opłaty za dwie osoba lacznie 120 zł w obie strony tylko z dwa miesiace wczesniej rezerwowaliśmy.

 

Czy ktos wie gdzie mozna oddac butelki po piwie we wrocku? nie chodzi mi o skup gdzie dostane 5 groszy a sklep gdzie moge oddac bez paragonu ? lezy z 40 butelek a szkoda wyrzucac. Cos slyszalem ze sa jakies automaty do przyjmowania ale nie wiem w jakim sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

W Tesco dawnym Hit na długiej coś widziałem kiedyś takie okno -kojarzy mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności