Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

przecież nie będę go trzymał bo później powiedział by policji że chciałem go bić! A i tak nawet nie wiem kiedy to zrobił(uciekł) bo byłem oparty o auto z drugiej strony jak rozmawiałem z Policja przez tel. poczekamy zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
przecież nie będę go trzymał bo później powiedział by policji że chciałem go bić! A i tak nawet nie wiem kiedy to zrobił(uciekł) bo byłem oparty o auto z drugiej strony jak rozmawiałem z Policja przez tel. poczekamy zobaczymy....

nic się nie martw ,będzie dobrze ,a na przyszłość w kniapę i niech śpi do przyjazdu władzy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajac zycie ostatni...

 

Why?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Why?

jakby było pod Milenijnym ,może by było więcej :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby było pod Milenijnym ,może by było więcej

 

Mam własną działalność,drugie beybe w drodze,wieczny brak czasu.Na ogólnopolski targowałem się z żoną,ale na szczęście w tym czasie zdaje mgr. więc lece+kumpel.

Co do milenijnego to najlepsze jest to iż mieszkam na karłowicach(koło kasprowicza)

p.s.

Postanawiam prawdziwą poprawę i na następny wpadnę.pozdr.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam własną działalność,drugie beybe w drodze,wieczny brak czasu.Na ogólnopolski targowałem się z żoną,ale na szczęście w tym czasie zdaje mgr. więc lece+kumpel.

Co do milenijnego to najlepsze jest to iż mieszkam na karłowicach(koło kasprowicza)

p.s.

Postanawiam prawdziwą poprawę i na następny wpadnę.pozdr.:)

No tak na ogolnopolski sie jedzie ale na dolnmoslaskim spocie Cie jeszcze nie widzialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak na ogolnopolski sie jedzie ale na dolnmoslaskim spocie Cie jeszcze nie widzialem

 

Bo blisko mieszkam,a pamiętam ze szkoły iż ten kto ma najbliżej, ten zawsze jest ostatni.:lol

Pisze o milenijnym,bo jak mam jechać na bielany przez cały wrocek to mnie szlak trafia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo blisko mieszkam,a pamiętam ze szkoły iż ten kto ma najbliżej, ten zawsze jest ostatni.:lol

Pisze o milenijnym,bo jak mam jechać na bielany przez cały wrocek to mnie szlak trafia:)

Spoko ale nie wspomne ze niektorzy jezdza po 60-80km aby na spota przyjechac i robia to z czystej przyjemnosci.... Czyzby Sedris2?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak na ogolnopolski sie jedzie

 

Musi jechać się rozliczyć ze wszystkimi :-D (patrz podpis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,każdy ma różne zboczenia np.Ja lecę ponad 200km na ogólnopolski.Po dwóch tygodniach 450km nad polskie morze bo wędkowanie to moje hobby.Na następny milenijny wpadnę na bank.pozdr.

 

A rozliczenie swoją drogą już montuję ochronę w razie braków(min100kg i 200cm):)

 

motomaniak znasz kosmalskich z Jawora?

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na karłowicach(koło kasprowicza)

No to proponuję spota dla Wrocka w Trzebnicy. Szybciej dojedziesz niż na Bielany, a znam lepsze miejsce niż np. Elektroworld i KFC. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam Trzebnica za daleko kiedyś miałem sentyment ale się wyleczyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znam lepsze miejsce niż .... KFC.

nie ma takiego miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mam wrzucić fotki aby można je było obejrzeć? Niby dołączam załączniki, fotka została rzekomo dorzucona do odpowiedzi, a tu lipa, zdjęcia ani widu ani słychu. Na giełdzie w Lubinie ustrzeliłem pewnego paska (na pewno nie forumowego) w pierwszej chwili pomyślałem że to jakiś H'OPEL ale nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc na imageshack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

******* nie umiem. Dla mnie komp to czarna magia, znam troszkę podstaw i tyle. Dziwne jest to że jak próbowałem wrzucić te foty to miałem w dolnym lewym rogu ekranu info że "wysyła żądanie" lub coś w tym rodzaju. A może to być wina że mój internet jest mobilny a mam dość słaby zasięg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Tu masz program http://imageshack.us/

dajesz ,przesyłanie multimediów ,

dajesz prześlij ,zaznaczasz zdjęcie z komputera i rozmiar

później prześlij

jak się przetworzy naciśnij na obrazek,otworzy się z pełnym rozmiarze

i po prawej stronie są odnośniki

Zamieść ten obraz

poniżej daj na forum zaznaczasz link cały i wklejasz na nasze forum ,jak chcesz miniaturkę to ramkę niżej

Spróbuj dasz radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafi jaka tam jest plaża ? Piaszczysta czy glina ? Szukam wypadu dla rodziny na jutro ale istotna jest dla nas plaża ze względu na mojego młodego. Nad jezioro głebokie nie chce mi się jechać a plaża tam mi sie podobała.

 

Jak tu ?

 

tam w zakładkach na stronie (patrz link) masz cały opis ośrodka zobacz sobie, ale na tyle co wiem to jak pojedziesz to bedziesz tam wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga na drogę wrocław - strzelin. Wygląda jak po kanonadzie granatów. Masakra - co dziura to większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności