Skocz do zawartości
aki

Czujnik ciśnienia w oponach ...

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa literowka :) jechalem a4 :) :)

 

 

 

A co z ludzmi ktorzy by chcieli kupic taniej ???

 

Moze podamy namiary serwisow gdzie mozna je kupic w super cenie ?

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie dałem, na razie zamówiłem

ale cena w okolicy 600

 

Odebrałeś Marcinie? za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis odbieram. Wieczorkiem dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie pochwalisz sie ceną i masz 6pak z Meksyku :)

 

Tzn fakturą :)

Edytowane przez Mlody_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujniki odebrane. Cena 602 brutto. Jak ktos nie wierzy to FV wieczorem moge wstawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wierze :) ale sie rok temu sfrajerowalem.....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet na allegro są nówki od VW za 599 z wysyłką - oj coś chyba pokradli z tych magazynów :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto to sprzedaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że system na tyle się upowszechnił, że dosyć konkretnie spadły koszty produkcji. A z kolejnego cymesiku robi się powoli element standardowego wyposażenia. W takiej sytuacji cena musi spaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bodajże od 2015r czujniki są obowiązkowym wyposażeniem w każdym aucie jeśli się nie mylę. Coś na wzór ABS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba bodajże od 2015r czujniki są obowiązkowym wyposażeniem w każdym aucie jeśli się nie mylę.

 

Taa... Pozostaje mieć nadzieję, że euromatołkom któregoś pięknego dnia nie przyjdzie do głowy wprowadzić jako obowiązkowego wyposażenia np. podgrzewanych foteli z nakazem używania od listopada do marca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Obywatelu, cóż Ci moge powiedzieć :) Kiedyś Góral wędził oscypek tak jak chciał -dzis stoi nad nim urzedas z UE i mowi mu jak ma to robic... Jestem takiego samego zdania jak Ty choć uważam np: ze wprowadzenie systemu abs jako obowiązkowe w każdym aucie to dobry pomysł. Kontrola trakcji juz gorzej i te czujniki ciśnienia oponach rownież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba bodajże od 2015r czujniki są obowiązkowym wyposażeniem w każdym aucie jeśli się nie mylę. Coś na wzór ABS

Nie czujniki w kołach a system kontroli cisnienia w oponach.... który przez Wirtualny 4C dziala bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze akurat system kontroli cisnienia w oponach to bardzo fajna rzecz. Zarowno ten oparty o abs jaki mam w B6 wiele razy mi pomagal jak rowniez ten co mam obecnie w B7 z czujnikami. Chwale je sobie i uwazam, ze gdy beda obowiazkowe to tylko na tym zyskamy.

 

PS

Moj komplecik nowych czujnikow juz odebralem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

user78, owszem bajer fajny, ale żeby był na liście obowiązkowego wyposażenia to gruba przesada. Teraz jakaś śmieszna Daćka będzie musiała podrożeć, albo jeszcze bardziej przyoszczędzą w niej na jakości plastików :wmorde

 

Jak ta motoryzacja w ogóle przetrwała 100 lat bez czujników ciśnienia w oponach? Toż to sie wprost nie mieści w głowie :oszit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na bazie abs beda obowiazkowe. Chyba od 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie czujniki w kołach a system kontroli cisnienia w oponach.... który przez Wirtualny 4C dziala bardzo dobrze

 

Wiedziałem że w którymś kościele dzwoni... Dzięki za sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w B6 wskazania ciśnienia w konkretnej oponie?

Rzekomo mam u siebie:

Tire pressure control, frequency 433 MHz high level version.

Mam białe zegary i przycisk bez wykrzyknika, ale nie pokazuje mi ciśnienia w pojedynczych oponach, a komunikat ostrzegawczy mówi tylko "Tire pressure too low" i sam sobie muszę szukać w której...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś w B6 wskazania ciśnienia w konkretnej oponie?

Rzekomo mam u siebie:

Tire pressure control, frequency 433 MHz high level version.

Mam białe zegary i przycisk bez wykrzyknika, ale nie pokazuje mi ciśnienia w pojedynczych oponach, a komunikat ostrzegawczy mówi tylko "Tire pressure too low" i sam sobie muszę szukać w której...

 

Rzuć okiem tutaj - może to coś kogoś w ASiO naprowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzuć okiem tutaj - może to coś kogoś w ASiO naprowadzi

 

Dzięki, widziałem ten wątek wcześniej, ale mimo wszystko z chęcią dowiedziałbym się czy dotyczy to również B6. W sumie w instrukcji nie ma ani słowa na temat wskazywania ciśnienia w poszczególnych oponach, więc nie jestem pewien czy można uznać jego brak za nieprawidłowość...

Niemniej jednak chyba faktycznie pozostaje mi skontaktować się z ASO i spytać co oni na to, choć zapewne spuszczą mnie na drzewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności