Skocz do zawartości
Gość patarek

elektryczne szyby.

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgadywał

 

Dokładnie, nie zgadywałem :D

Kiedyś ustawiałem u siebie. Zrobiło się niby lepiej, ale nie dobrze.

Ale nic więcej nie mogłem już zrobić, i zrezygnowany rzuciłem to.

Poskładałem, odpaliłem, i chodzi do tej pory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak mi domykanie działa na jedną szybe ? :bezzebow z tyłu za pasażerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy a jak mi domykanie działa na jedną szybe ? z tyłu za pasażerem.
Za krótki impuls zamykania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale zamykam kluczykiem i nawet jak dłużej przytrzymam go w pozycji do mazkniecia to i tak to nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za słaby aku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem i dupsztyl , nie działają 3 szyby. I chyba ciągle działają nawet jak kluczyk jest wyciągniety ze stacyjki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba ciągle działają nawet jak kluczyk jest wyciągniety ze stacyjki..

a podpiąłeś brązowo biały przewód pod krańcówkę?? bo one mają działać po wyjęciu kluczyka, tylko szyba kierowcy nie zasuwa się w trybie automatycznym. i działają do momentu otwarcia i zamknięcia drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 2 instalacje od człowieka to odciąłem kabel zaraz przy 2 kablu od wtyczki do krańcówki , okazało sie że w krańcówce od drzwi są 2 piny i jeden jest wolny więc wpiąłem końcówke do wtyczki co sie wtyka do krańcówki więc myślę że spełnia to swoje zadanie.. jutro sprawdze sobie jak lustra mi działają bo z tego co czytałem to czarny kabel wzbudza to wszystko ? ten co sie wpina nad skrzynką?

Edytowane przez grzybek141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro sprawdze sobie jak lustra mi działają bo z tego co czytałem to czarny kabel wzbudza to wszystko ? ten co sie wpina nad skrzynką?

lustra??

czarny kabel wzbudza moduł ale moduł nic nie ma wspólnego z lustrami. od luster jest inna wiązka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie czy lustra też działają bez stacyjki :P bo je tez czarny kabel uruchamia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo je tez czarny kabel uruchamia?

napisałem Ci wyżej że czarny kabel jest od szyb a lustra to inna wiązka i ina zasada działania. luster nic nie wzbudza, po prostu po przekręceniu stacyjki napiecie idzie na przewód ale nie czarny, tylko0 chyba czarno czerwony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

 

Domykanie szyb działa ale tak że najpierw zamyka się tylni pasażer , później tylni kierowca następnie pasażer przód i kierowca.. tak powinno być?

 

Szyby niby nie działają ciągle, ale zauważyłem że jak bez otwierania kierowcy drzwi po nocy stania otworze pasażer i próbuje otworzyć szybę , to nie działa, tak samo tył (jutro rano sprawdzę czy z konsoli tył będzie działał) .Sprawa zmienia się jednak jak otworzę drzwi kierowcy i już wszystko działa..

 

Aha i zniknęło mi podświetlenie całe , i nad skrzynką dynda mi taki jeden kabel z wtyczka taką co pasuje w gniazdo przekaźnika i nie wiem czy to dyndało tak czy było wpięte gdzieś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc tak:

 

Domykanie szyb działa ale tak że najpierw zamyka się tylni pasażer , później tylni kierowca następnie pasażer przód i kierowca.. tak powinno być?

 

Tak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szyby niby nie działają ciągle, ale zauważyłem że jak bez otwierania kierowcy drzwi po nocy stania otworze pasażer i próbuje otworzyć szybę , to nie działa, tak samo tył (jutro rano sprawdzę czy z konsoli tył będzie działał) .Sprawa zmienia się jednak jak otworzę drzwi kierowcy i już wszystko działa..

podłącz biało brązowy do przewodu który wychodzi z krańcówki a nie bezpośrednio z pustego wyjścia na krańcówce..

Aha i zniknęło mi podświetlenie całe , i nad skrzynką dynda mi taki jeden kabel z wtyczka taką co pasuje w gniazdo przekaźnika i nie wiem czy to dyndało tak czy było wpięte gdzieś..

daj foto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche nie korzystam z samochodu bo mam foacha na niego , dziś pojechałem na działkę po jabłka i szyby nagle zaczeły działać tak jak być powinno (chyba) czyli jak gasze i ruszam szyby to działają do momentu otwarcia i zamkniecia drzwi -po zamknięciu już nie działają.

Z otwartymi drzwiami i jak gasze już jakoś inaczej jest ale to pewnie po 30 sekundach przestają działać bo chyba u mnie tak przestały.

i zadowolony pojechałem wróciłem i w domu CHWALE się szwagrowi ze działają w końcu poprawnie a tu **** blada znowu działają ciągle :/

 

A co do wtyczki to tak ona wyglada , robione telefonem bo w domu nawet jak kupie ładowarke i akumulatorki to i tak zginą gdzieś w akcji jak ja nie pilnuje tego :(

 

IMAG0199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do wtyczki to tak ona wyglada , robione telefonem bo w domu nawet jak kupie ładowarke i akumulatorki to i tak zginą gdzieś w akcji jak ja nie pilnuje tego

nad skrzynką bezpieczników powinno być miejsce na ten przekaźnik a jak się mylę to jutro po południu popatrzę gdzie u mnie jest wpięty. bo on jest od świateł wewnętrznych... przynajmniej tak mi się wydaje...

 

a co do tych szybek to krańcówki drzwi dobrze działają?? sprawne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta od kierowcy zawsze dobrze działała.. bynajmniej po lampce wewnętrzej z tego co pamiętam bo inne to tak jak chciały.. Sam nie wiem , chyba kupie nową..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uruchomisz oświetlenie wewnątrz, to sprawdź krańcowki. u mnie jedna źle działa, niby nie wpływa na pracę szybek ale ostatnio miałem zonka jak auto stało 6 dni a potem szyby się nie chciały w ogóle odsuwać, dopiero po 15 minutach zatrybiły<zagadka>..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności