Skocz do zawartości
Gość patarek

elektryczne szyby.

Rekomendowane odpowiedzi

Podnosniki podejda, ale bez silniczkow, gdyz sa calkiem inaczej sterowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje wątek jeszcze raz:

gdzie ma być wpięta 8-pinowa wtyczka od przycisku sterowania tylnymi szybami pod radiem? Ktoś mądry kiedyś u mnie ją wypiął i od tej pory wisi w okolicach skrzynki bezpiecznikami. Etka pokazuje tylko wiązkę w wersji z 4 przyciskami w drzwiach kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to przewód powinien iść w lewo i w okolicach lewego słupka szukaj wtyczki, może nawet bliżej, za schowkiem pasażera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy:niewiem to znaczy w prawo? Docelowo wiązka ma iść w drzwi pasażera czy w próg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj przy kablach w wiazce, tych ktore sa wpiete w skrzynke bezpiecznikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani w skrzynce z przekaźnikami, ani nigdzie obok nie znalazłem miejsca, gdzie można by wpiąć tę wtyczkę:dupablada

Może brakuje jakiegoś kabla. Gdyby ktoś miał zdjęcie albo rysunek wiązki, to:roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się człowiek śpieszy to głupoty pisze.. jak rozbierałem passka to od przycisku w konsoli środkowej szła wiązka w prawo, za schowkiem pasażera, wchodziła w prawy słupek, tam się rozdzielała na drzwi przednie a reszta w próg. jeżeli to była oryginalna instalacja i można się na niej wzorować to szukaj między prawym przednim słupkiem a konsolą środkową. powinna być ta kostka w okolicach słupka, silniczka nawiewów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wilek161

Witam. Mam problem z elektryczną szybą od strony kierowcy, nie działa w ogóle jednak szyba od strony pasażera tym samym przyciskiem podwójnym zamyka się i otwiera. Nowy przełącznik nic nie pomógł. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co może być przyczyną?

Mógł sie skończyć silniczek, albo kostka przy podnośniku sie rozpieła.

Zdejm tapicere i sprawdź. Jak? było już magolowane z 10 razy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..jestem tu nowy.zakupilem kompletny zestaw z modulem od paska b3 na dwie szybki..zestaw idzie poczta i mam takie pytanie..wolne kable pod co maja byc podpiete bo nie bede podpinal pod skrzynke.podobno tam wychodzi kabel do zamka centralnego.jaka on pelni role.dostaje + i podnosi szyby??podnosnikimam z jakiegos audi bo sa takie same jak w golfie 2.pozdrawiam

Edytowane przez toudi6666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam..jestem tu nowy.zakupilem kompletny zestaw nz modulemod paska b3 na dwie szybki..zestaw idzie poczta i mam takie pytanie..wolne kable pod co maja byc podpiete bo nie bede podpinal pod skrzynke.podobno tam wychodzi kabel do zamka centralnego.jaka on pelni role.dostaje + i podnosi szyby??podnosnikimam z jakiegos audi bo sa takie same jak w golfie 2.pozdrawiam

 

wybacz, ale 3 razy to przeczytałem i nadal nie wiem o co Ci chodzi :D

 

Kabel do centralnego daje impuls do zamknięcia szyb, chyba.

 

To, że masz podnośniki z audi, które są takie same jak w golfie, to nie znaczy, że będą pasować do B3

Edytowane przez zdun_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zestaw nz modulemod

...zestaw z modułem....

To rozszyfrowałem ...

...pytanie czy szyby od B3 idą do B3 i o jakich podnośnikach mowa (audi-golf) to nie wiem.

ychodzi kabel do zamka centralnego.jaka on pelni role.dostaje + i podnosi szyby??

Na to odpowiem...tak ...ten kabelek domyka szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na to odpowiem...tak ...ten kabelek domyka szyby.

ale centralny podaje + czy - do sterownika??niechce zrobic zwarcia.a co do silniczka jak dochodza do niego dwa kabelki to napewno sa takie same co w audi i golfie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale centralny podaje + czy - do sterownika??niechce zrobic zwarcia

U mnie trzeba podać + aby szyby same pojechały do góry, jeśli podczas prób przyłożysz minus do kabelka z modułu to się nic nie stanie a wiadomo będzie czy Twoim przypadku sterowanie domykaniem jest plusem czy minusem (ponoć może być tak i tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale centralny podaje + czy - do sterownika??

jeżeli pytasz o passata to ori centralny jest sterowany plusem. myślałem że na domykanie też idzie plus ale jak pisze lebow może być i minusem... najlepszy sposób to miernik w rękę albo żarówka i będziesz miał pewność..

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec2729eb3a2edc70.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec2729eb3a2edc70.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61e8fcdfe68f9c12.html

podco podpiac ta wtyczke.z tego co czytalem to chyba podmase od czujnika drzwi.ale tam sa dwa kable w tej wtyczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system juz w aucie zalozony ;)chodzi super tylko ze zostalo mi jeszcze podpiecie do centralnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fraser

 

Nie wiem czy rozwiązałeś temat, ale tak jak qdlik napisał wiązka z przycisku sterowania tyłem idzie w prawo - w stroną wiązki pasażera, nie do skrzynki bezpieczników. Trzeba odkręcić schowek, albo półkę pod poduszką pasażera jeśli jest i tam szukać wtyczki idącej z wiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności