Skocz do zawartości
mhyjek

[silnik] przewody podciśnieniowe - ktory gdzie.

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam kotleta takim pytankiem

Podpiąłem wszystko zgodnie z tym schematem i okazuje się że został mi jeden trójnik, z 1,5 metra przewodu w kawałkach, zbiorniczek w nadkolu i jakiś zawór czy coś takiego za aku. więc ten schemat jest coś nie teges jeśli chodzi o 2E. Czy ktoś może mi pomóc?

 

Pomocy! Wyjmowałem silnik z mojego paska 2.0 115 kM 8V czyli 2E i niestety nie zapamiętałem schematu podciśnień. NIe wim który przewód na dole, który na górze kolektora ssącego, co na regulator ciśnienia, itd. Na forum "chodzi jakis schemat ale mało czytelny i u mnie trochę to inaczej wygląda niż na tym schemacie. Pomóżcie zanim przeciąże pompę paliwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Spocie dorwałem passata z takim samym silnikiem jak mój czyli 2E, Ale niestety właśnie z tak spiętymi podciśnieniami jak jest na schemacie, czyli bez elektrozaworu i zbiorniczka w nadkolu. czy ktoś może mi powiedzieć jak te elementy prawidłowo wpiąć w cały układ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje schemat podciśnien do passata silnik 1F 1.6 90r

z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

potrzebuje schemat podciśnien do passata silnik 1F 1.6 90r

z góry dziekuje

proszę [ATTACH]37194[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie podpinam podcisnienie od filtra powietrza w schemacie wyzej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję schematu podciśnień do passata 2005r b6 2.0 TDI BMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję schematu podciśnień do passata 2005r B5 lift 1.9 TDI AVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo teraz juz sam niewiem na schemacie nie ma podcisnienia od strony filtra powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wadzyk

Koledzy przewertowałem już chyba z 100o postów i nie znalazłem schematu podciśnienie do mojego b4 a mianowicie 1.9 TDI 110 KM silnik AFN z roku 1996, możne ktoś pomoże ponieważ chcę wymienić przewody a nie znam rozmiarów i nie jestem pewien czy są one dobrze podłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy przewertowałem już chyba z 100o postów i nie znalazłem schematu podciśnienie do mojego b4 a mianowicie 1.9 TDI 110 KM silnik AFN z roku 1996, możne ktoś pomoże ponieważ chcę wymienić przewody a nie znam rozmiarów i nie jestem pewien czy są one dobrze podłączone.

100 postów ;) dość ciekawe, bo ja już w 22-gim trafiłem na schemat razem z opisem wlasnie do AFN-a. http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=669623&postcount=22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mogłbym dostac schenat przewodow chlodzenia i opis rorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW forum to fajna sprawa ,a ja potrzebuje schemat silnika AGG 2.0 115 km z 96r jestem na etapie kompletowania dokumentacji zdjęciowej ( lubie tak ) za wszelkie zdjęcia bede wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WOW forum to fajna sprawa ,a ja potrzebuje schemat silnika AGG 2.0 115 km z 96r jestem na etapie kompletowania dokumentacji zdjęciowej ( lubie tak ) za wszelkie zdjęcia bede wdzięczny. Pozdrawiam.

 

Ten układ masz tutaj, jest taki sam jak w 2E. =>http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=312837&postcount=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie ,ale mam jeszcze pytanie związane że nie moge jeszcze zakładac nowych tematów. Mam b4 96 r. 2.0 115 KM AGG - i szukam silniczka krokowego w mojej B3 z 92 r to był w widocznym miejscu.A tu nie ma. Oraz Czy mogę wyczyscić przepustnice bądź silniczek krokowy ,bo obroty są w zakresie 1000 , a nawet 1100 czasami spadaja do 900. Mam autko od 1 miesiąca. Z góry dziekuje za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adix

pilnie potrzebuje schemat podciśnień passat 1.9 tdi 130 km AVF bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podlacze sie pod temat,mam problem z uciekaniem powietrza w miejscu oznaczonym strzalka,tam waz plastikowy wchodzi na trzpien metalowy i ten wlasnie trzpien sie rusza i przy ruszaniu slychac uciekajace powietrze,jak to naprawic,czemu ten trzpien sie rusza??

20110115206.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy podlacze sie pod temat,

nie ten dział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności