Skocz do zawartości
mhyjek

[silnik] przewody podciśnieniowe - ktory gdzie.

Rekomendowane odpowiedzi

Przewaliłem całość ale szczegółowego schematu nie znalazłem, więc jeszcze raz:

 

Potrzebuję szczegółowy schemat podciśnień silnika 2e z "pompką podciśnień" i climatronickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję szczegółowy schemat podciśnień silnika 2e z "pompką podciśnień" i climatronickiem.

podciśnienie 2e.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podciśnienie 2e.pdf

 

No właśnie wszędzie ten schemat jest i wszędzie jest jako 2E, a to nie jest 2E tylko PB

 

2E ma o wiele bardziej rozbudowaną instalację podciśnień, i zupełnie inną konstrukcję.

Ten schemat już miałem i nie wiele da się zrobić według niego.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNE- najlepiej zanim ręce umyję :]

 

nie dochodzi ciśnienie do turbo, wyeliminowany n75, zacząłem sprawdzać instalację podciśnienia i znalazłem cosik takiego... od n75 końcowy przewód (VAG) rozdwaja się a następnie po kilku centymetrach ponownie odchodzi od węża kolejna odnoga z zaworem zwrotnym.... i se dynda... nie mogę zlokalizować gdzie mam to wetknąć. Proszę o pomoc... fotka poniżej

zawor1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i nikt...?

 

cd... i znalazłem :D przy filtrze leci aluminiowa rurka, która schowała mi się za wężami... założone i śmiga. najprawdopodobniej w momencie kiedy już wyszło na VAG-u, że przepływka, wymieniając ją ześlizgnął mi się ten wężyk :D

wsio gra :ok

pzdr :D

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo mam pytanie podczas wymiany pompy vacum i wymianie niektórych wężyków podciśnienia spadł mi jeden i nie wiem czy dobrze załozyłem zawór kierunkowy jak ktoś mógłby to sprawdzić jak powinno to być.

sam0829800x600.jpg

 

chodzi o ten biało czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest założony prawidłowo. Zawsze ma być zwrócony stroną czarną w kierunku skąd wężykiem zasysa podciśnienie pompa vacuum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzeba jak w tytule 1.8T ANB 1999 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tutaj rysuneczek do .8T

 

chyba do 1.8T ;)

 

 

//tematy połączone//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje schematu podciśnienia do passata b5 99 rok silnik 1.8 APT z góry dzięki

 

pozdrawiam Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeje. Poszukuje schematu podciśnienia do ATJ. Znalazłem tylko do AJM i nie wiem czy to to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to samo. Podobnie jak i inne schematy podciśnień do silników 1.9 TDI z turbo ze zmienną geometrią ale bez zintegrowanego zaworu magnetycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody999

Witam serdecznie

 

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu gdzie powinien być podłączony( do Czego ) wężyk wychodzący z kolektora ssącego zaznaczonego na fotce trójnika .trójnik ten miał wkręconą śrubkę i zaizolowane taśmą ,silnik przez to nie pracował płynnie ,teraz jest trochę lepiej ale nurtuje mnie nie podłączony nigdzie trójnik

 

passat b3

91 rok

poj 2 l-115 km

 

dziękuję za pomoc

 

Obraz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

koledzy potrzebuje schemat podciśnień z opisem do B5 1.6 8v 2000r.kod silnika ANA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy potrzebuje schemat podciśnień z opisem do B5 1.6 8v 2000r.kod silnika ANA.

Tylko tyle z ETKA.

podcisnienia ANA.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko tyle z ETKA.

[ATTACH]91747[/ATTACH]

 

 

wielkie dzięki za schemacik,szybciutka odpowiedz i zdiagnozowana część do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich fachowców pomocy ,jak podpiąć trójnik do n75 ,gruszki ijeszcze gdzieś, do paskab5 2000r AVF 131KM na schemacie u gurala nr 23 z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak podpiąć trójnik do n75 ,gruszki ijeszcze gdzieś, do paskab5 2000r AVF 131KM

Tu ->http://forum.vw-passat.pl/threads/31509-Poszukuje-schematu-podcisnien-pilnie!!!?p=750126&viewfull=1#post750126 masz do pobrania ładny schemacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności