Skocz do zawartości
Gość Mathrix

Sprowadzenie Passata z Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie odświerzyć temat.

 

Ile teraz wynoszą koszty rejestracji auta w Polsce na niemieckich blachach?

Mam na myśli auto juz sprowadzone przez przez np: handlarza. Bo sporo jest takich ogłoszeń. A mi chodzi po głowie B5 i nie wiem czy na takie sprowadzane zwracać uwagę.

 

I czy w ogóle warto w obecnych czasach kupić Passka sprowadzonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie odświerzyć temat.

 

Ile teraz wynoszą koszty rejestracji auta w Polsce na niemieckich blachach?

Mam na myśli auto juz sprowadzone przez przez np: handlarza. Bo sporo jest takich ogłoszeń. A mi chodzi po głowie B5 i nie wiem czy na takie sprowadzane zwracać uwagę.

 

I czy w ogóle warto w obecnych czasach kupić Passka sprowadzonego?

po 1 większość aut jest z zagranicy

po 2 koszty rejestracji auta na celnych blachach wahają się od 1500 do 2000

po 3 to najlepiej samemu przywieść auto z Niemiec/Holandii/Belgii/Francji/Czech/Słowacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolegom tyle ze za zadbane auto niemiec tez wola niemałe pieniadze szczerze taniej można u nas znaleść takze wybór co do passata b5 należy do Ciebie czy sprowadzisz czy kupisz u nas w kraju ja osobiscie sprowadzilem od prywatnego własciciela z niemiec i jestem zadowolony,jeżeli sie wybierzesz szukać auta unikaj tureckich handlarzy w 90%maja kombinowane auta na placu pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach Paweł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z kolegom tyle ze za zadbane auto niemiec tez wola niemałe pieniadze szczerze taniej można u nas znaleść takze wybór co do passata b5 należy do Ciebie czy sprowadzisz czy kupisz u nas w kraju ja osobiscie sprowadzilem od prywatnego własciciela z niemiec i jestem zadowolony,jeżeli sie wybierzesz szukać auta unikaj tureckich handlarzy w 90%maja kombinowane auta na placu pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach Paweł.
cena odzwierciedla produkt im tańszy tym więcej włożysz w niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena odzwierciedla produkt im tańszy tym więcej włożysz w niego

Kurcze , podoba mi się to stwierdzenie.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał mielke

cena odzwierciedla produkt im tańszy tym więcej włożysz w niego

Kurcze , podoba mi się to stwierdzenie.

pozdr

 

No niestety ale to prawda.Jak bym teraz sprzedawał swoje to myślisz że było by tanie?

Mam samochód doinwestowany ale nie w bajery typu alufelgi czy ori navi .Ja raczej tylko w stan techniczny inwestuje.Co trzeba to robię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie- nie wiem gdzie umieścić to pytanie.

W razie czego przepraszam z góry adminów.

Czy auto jest warte uwagi?

http://autokomisplus.otomoto.pl/volk...C29379579.html

Marcin tutaj masz specjalny temat do porad w sprawie zakupu http://forum.vw-passat.pl/threads/131955-Porady-w-sprawie-zakupu-konkretnego-samochodu

 

edit:

 

Panowie mam pytanie odnośnie tablic z Niemiec. Spotkałem się z ogłoszeniami sprowadzonych aut i miały niemieckie tablice np. http://allegro.pl/audi-a3-sportback-...622562572.html

na tablicach brak jakich kolwiek naklejek. Jak to jest z tymi blachami

Edytowane przez mati
poprawienie linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati, zły link,

 

a jak chodzi o tablice które mam na myśli, to podobno czasami urząd ich nie chce przyjąć i są problemy z rejestracją w kraju,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckich tablicach powinny byc naklejki legalizacj, kazdy land ma swoje i naklejka do kiedy jest przeglad- ta tylko na tylnej rejestracji. Inne sa po prostu niezalegalizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mati, zły link,

 

a jak chodzi o tablice które mam na myśli, to podobno czasami urząd ich nie chce przyjąć i są problemy z rejestracją w kraju,

 

Też tak słyszałem, ale podobno mają się zgadzać papiery auta i rozliczenia na granicy (cło, podatek). Jak to jest ok to raczej problemu nie robią. No a wiadomo, że auta z niemiec sprawdzają dokładnie, bo swego czasu było mnóstwo aut złomowanych w DE i reanimowanych w Polsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel80

Ja swoje autko też sprowadzałem z Niemiec, ale było to już kilka lat temu... Miałem ułatwione zadanie, bo mój kuzyn mieszka w Szczecinie i ma zaprzyjaźnionych sprzedawców w Niemczech. Kupiłem tańsze i zgadzam się ze stwierdzeniem, że im tańszy, tym więcej trzeba w niego włożyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MyTeam

Witam wszystkich miłośników i posiadaczy Passat-ów. Panowie jestem nowy tu ale już dość długo przeglądam to forum i co zauważyłem są tu sami pomocni ludzie co mnie cieszy. Potrzebuję się poradzić Was ponieważ na przełomie stycznia/lutego 2014 mam zamiar zakupić również Passata. Wiele czytałem już o zakupie auta. Wypowiedzcie się w temacie jaki najlepiej kupić. Zastanawiałem się nad B5, 1.8 sprowadzony. Monitoruje już od kilku miesięcy portale z ogłoszeniami i wiem jakie auta są już kilka miechów wystawione.Czy warto jechać i oglądać takie auta co nie schodzą? Jaka powinna być przyzwoita cena B5 1.8? Czy za około 8000 tyś. kupię nie złom i nie trafię na topielca. Poradźcie

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy za około 8000 tyś. kupię nie złom i nie trafię na topielca.

 

Chłopie, w takich pieniądzach to szukaj helikoptera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MyTeam

Mam ograniczony fundusz i na pewno będę musiał liczyć się z wymianami podzespołów ale czy faktycznie wszystkie ogłoszenia osób oferujących auta w tych cenach to totalna ściema? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 milionów to sporo kasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 milionów to sporo kasy....

 

niooo, przy takim funduszu da się wybrać sprawdzone b5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 milionów to sporo kasy....

 

Ja oddam swojego paska za połowę tej kasy:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rakoll
Miałem ułatwione zadanie, bo mój kuzyn mieszka w Szczecinie i ma zaprzyjaźnionych sprzedawców w Niemczech

Kwestię znajomego można łatwo obejść, można wynająć Polaka w Niemczech i załatwić transakcję z jego pomocą, przykładowo http://auto-niemcy.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w tytule byłem dzis oglądać samochód który to niby przyjechał z Niemiec ale ma belgijskie tablice. Jak to mozliwe czyż by właściciel mieszkająć przy granicy Belgijskiej zarejestrował samochód w Belgi? Czy może jakis fant się pod tym kryje?

Spotkał sie ktoś z takim czymś?

Edytowane przez rainman777
regulamin pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności