Skocz do zawartości
Gość Mathrix

Sprowadzenie Passata z Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Mając na mysli "wyczyszone" myslałem o innym kierunku... Holandii, według mnie to w tej chwili mekka okazji na autka poza tym zgadzam się z toba kolego - badz pozdrowion :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martinUK, zanim kolega przejrzy te strony ktore podales, na rynku bedzie juz B7 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za swojego zapłaciłem 3000 E (cena wyjsciowa była 3520 E :zalamany: ) i jakoś nie narzekam :ok: Co prawda było parę rzeczy do zrobienia w zakresie blacharki, ale to już na miejscu robiłem :evil: Przebieg ma orginalny, zawieszenie "świeżo po wymianie było" (chodzi oczywiscie o przednie :D ), a jak napełniałem klimę, to gość z serwisu powiedział, ze to dopiero drugie "oczywiscie nie pierwszej młodosci" auto, co ma czyściutkie filtry (te co w przewodach od klimy są). I tyle w tej kwestii :hyhy::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak napełniałem klimę, to gość z serwisu powiedział, ze to dopiero drugie "oczywiscie nie pierwszej młodosci" auto, co ma czyściutkie filtry (te co w przewodach od klimy są). I tyle w tej kwestii

 

 

danek :rotfl: dopisz resztę że: pompa od kilmy była zjeb...a :rotfl:

 

dlatego czyste filtry :P

 

oczywiście żart , zresztą znasz mnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin - znam cię :mur::rotfl: No przeciez wiesz - pisałem o tym, wiec nie będę sie powtarzał :zdegustowany: A przed stłuczką na pewno działała, bo w kwitach z przeglądu, który był miesiąc wcześniej :D ) jest kilka pozycji, co do wymiany elementów ukł. klimatyzacji :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord_Protektor, jesli szukasz B5 do '99 lub '00, to licz się z wydatkiem minimum 6500 ojro. Oczywiście jak pisali przedmówcy, daj sobie spokój z okazjami za 3000-4000 tys Euro, bo to będzie najprawdopodobniej szmelc, w który zainwestujesz drugie tyle, żeby jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sipowitz - a skąd ta pewność :zdziwko: ? A te ceny to nie wiem, skad bierzecie :zdegustowany: Taki rocznik to widziałem w przedziałach 4200 - 5000 E :evil: A za 6500 to już całkiem "młodą fure" można wychaczyć" :ok: A gwoli ścisłosci to B4-ki były po 2800 maxymalnie :hyhy: Ale skoro macie takie dane - a nie inne - to nie wnikam. A nie mówię tu o "okazjach" i "szmelcach" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd ta pewność :zdziwko: ?

Z doświadczenia przyjacielu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - nie będe się spierał :kwasny: Dwa miechy "ganiałem" - to też chyba mam pojęcie. No i chyba znajomości się liczą :ok: (w "szwabskich" komisach) - hehe :hurra: Jednak taniej mam :vw::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole jeszcze wtracić swoje trzy grosze wszystko zależy jeszcze od jednostki napedowej tzn

benzyna czy diesel bowiem ma to swoje przełożenie na cenę.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karson226, w domyśle dyskutujemy oczywiście o dieslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 7tys ojro rozstanę się ze swoim. 1.8T. Pierwszy wlasciciel. Bez wypadku, jedynie otarcia, i stluczka. Wsiadasz i jezdzisz. Zadnego wkladu. Rozrzad chcialem robic przy 160 (co 80tkm) ale mozesz robic dopiero przy 180. Nie sprzedaję w sumie samochodu, ale jesli byktos sie skusil to czemu nie. Zadbany.

Mozemy troche ponegecjowac.

 

Mody- nie kasujcie tego OT... po prostu chce pomoc koledze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 7tys ojro rozstanę się ze swoim. 1.8T. Pierwszy wlasciciel. Bez wypadku, jedynie otarcia, i stluczka. Wsiadasz i jezdzisz. Zadnego wkladu. Rozrzad chcialem robic przy 160 (co 80tkm) ale mozesz robic dopiero przy 180. Nie sprzedaję w sumie samochodu, ale jesli byktos sie skusil to czemu nie. Zadbany.

Mozemy troche ponegecjowac.

 

Mody- nie kasujcie tego OT... po prostu chce pomoc koledze :)

 

Drogo sie cenisz ;) Za 7k juz mozsz na upartego 3BG sciagnac i to w TDI :] Bedzie oczywiscie "letko" sfatygowany ale zawsze 3BG TDI

 

Okazje moga sie ZAWSZE trafic, to sa wyjatki od reguly takie egzemplarze sie trafiaja (mowie tu o B5 za 4000€ - Danek) ale trzeba cierpliwosci i troche szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał czy drogo? hmm to zalezy. Nie krecony licznik, nie skladany z 2 modeli. bez dzwonów, zadbany. uzytkowany z glowa. To czy ja wiem czy tak drogo? kupisz na 6tys ojro, i na dzien dobry musisz wsadzic 3tysie. a i tak nie wiesz co masz.

 

wiadomo ze to cena wywolawcza :) wiecej nie mowie bo mi paskudne MODY posty usuną :):evil:

 

rozgladam sie aktualnie za nastepnym autem i powiem Ci ze za 24tysie kupisz, jednak za zadbany model 50 tys tez trzeba dac. Wiec wszystko zalezy od modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - no chyba miałem cierpliwośc, skoro 2 miechy szukałem :ok: No i ceny aut zależą też, od regionów - w jakich sie szuka :zdegustowany: Bo gdzieniegdzie, to B4 było w cenie B5-tki (oczywiscie z innego LAND-u). :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał czy drogo? hmm to zalezy. Nie krecony licznik, nie skladany z 2 modeli. bez dzwonów, zadbany. uzytkowany z glowa. To czy ja wiem czy tak drogo? kupisz na 6tys ojro, i na dzien dobry musisz wsadzic 3tysie. a i tak nie wiesz co masz.

 

wiadomo ze to cena wywolawcza :) wiecej nie mowie bo mi paskudne MODY posty usuną :):evil:

 

rozgladam sie aktualnie za nastepnym autem i powiem Ci ze za 24tysie kupisz, jednak za zadbany model 50 tys tez trzeba dac. Wiec wszystko zalezy od modelu :)

 

Auto jest warte tyle, za ile je sprzedasz. Mowisz, ze uzytkowany z glowa, ale to wiesz Ty i tylko Ty. A z tym wkladem rzedzu 3000€ na dzien dobry troche przesadzasz wydaje mi sie. Danek ma racje tez, ze sa landy gdzie auta sa drozsze i sa landy dzie sa tansze. Tak czy owak, zycze Ci zebys sprzedal swoja B5 za te 7 patoli :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolB

Witam!

Noszę się z zamiarem kupienia passata kombi (b5) i szukam informacji na jego temat (jeżdżę 16 letnim golfem II TD :vw: ,auto się nie psuje i jest OK, tylko trochę ciasno, 3 drzwiowe, brak klimatyzacji i bez wspomagania).Stąd trafiłem na to forum.

Z tego co w większości piszecie wynika, że oferty na b5 na mobile.de w granicach 3000+/-500 EUR są lipne ("robione" autka itp.).

Czy to znaczy Waszym zdaniem, że w ogóle niemożliwe jest kupienie w takiej cenie passata na tym portalu (Chodzi mi oczywiście o b5, ropniaka)? Mam osobę w Niemczech, która byłaby w stanie na miejscu oglądnąć samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każde auto w tej cenie jest lipne - pisałem przeciez, ze to od danego regionu zależy cena. Ja tyle dałem i nie narzekam. Oprócz JUŻ wybitego zawieszenia :mur: - nie mam na razie się do czego przyczepic, a prawie rok juz "śmigam" :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co w większości piszecie wynika, że oferty na b5 na mobile.de w granicach 3000+/-500 EUR są lipne ("robione" autka itp.).

 

nie wiem czemu wszyscy szukają auta na mobile.de i autoscout...

poszukajcie w innych serwisach i chociażby na ebay'u

na mobile.de siedzi 90% turasów handlarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności