Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ponad 12.000 /ok. 6 m-cy/ na komplecie MS i na razie jest OK. :dobrze

Za tą cenę /coś ok 600 zeta/ mogę polecić :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po odbiorze paczki z kpl wahaczy MS. Jutro wymiana. Po wszystkim podzielę się wrażeniami z tego zestawu. Mam nadzieję, że podzielę szeregi zadowolonych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko staraj się NIE używać śrub które dostałeś w komplecie!!!

Mówiąc krótko są lipne.

 

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

 

Ja mam 161 000 z tego 20 000 w polsce na fabrycznych TRW narazie stuków nie słychać.Dodam ,że sporo jeżdze po polnych drogach.

 

Sorry za OT. ale gdzie ustrzeliłeś taki rarytas??

2000r i 160k przebiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wrecz maloprawdobodbne ze przy tym przebiegu w zawieszeniu nic nie bylo do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak macie mniejszy problem bo macie wybór jak mam paska po lifcie i w komplecie został zmieniony jeden element średnica stożka w dolnym prostym wahaczy a różnica to ca 400pln za komplet i zastanawiam się czy nie kupić komplet przed liftem bo dolne wahacze są ok Ceny przedstawiają się np Rulville -885pln, Meyle - 1300pln, Lamforder - 1400 a do po lifcie + 400pln i bądź tu mądry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof

Kto Ci takie pierdoły wciska?!

Normalnie są komplety po-liftowe z większą średnicą na "bananie".

M-S też ma takie komplety ,co prawda 40pln droższe ale alternatywę masz.

http://allegro.pl/wahacze-komplet-audi-a4-2001-2004-nowe-modele-i1414600711.html

Edytowane przez marek29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do sprzedającego to będę miał pewność, ale ja tą aukcję już przeglądałem i jakoś mi umknęła pewnie dlatego że na forach nie było wielkiego zachwytu nad Master Sportami. Dzięki za otworzenie trochę przymkniętych oczu:zeco teraz pewnie tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! to i ja się dopiszę:) mam przejechane na MASTER SPORT ok 15 tys km z czego większość z Krakowa do Huty. Każdy kto był wie jak masakryczny jest stan tej drogi. Musze powiedzieć że nic się póki co nie dzieje, auto nie wydaje niepokojących dźwięków. Godne polecenia. Ja przed zakupem zadałem sobie pytanie: czy lepiej wydać na tzw. firmowe 1300zł czy 600 na Mastery i stwierdziłem że przy tym stanie dróg i jeden i drugi może sie urwać :) więc po co przepłacać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do śrub w komplecie z masterami jeśli radzicie ich nie wkręcac to jakie i gdzie najlepiej kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do śrub w komplecie z masterami jeśli radzicie ich nie wkręcac to jakie i gdzie najlepiej kupic

Jeżeli OrI są dobre ,to tylko te!!

 

Ps.Pierwszy ZONK!

Po 31tys po założeniu kompletu odezwało się zawieszenie z prawej strony.

Po wstępnych oględzinach prawy dolny prosty.

Dziwne ,bo wydawało by się że najszybciej lecą górne...

Wynik i tak uważam za co najmniej zadowalający.

Spróbuję zareklamować.....a co mi szkodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam passata kombi 02r. modelowo 03r. Rok temu zawieszenie umnie było wymieniane kompletne na LEMA 3 tyg temu zaczeła odzywać się lewa strona wymieniłem lewy górny przedni, po tygodniu znowu stuki i to z lewej jak i z prawej strony, wczoraj byłem na stacji diagnostycznej i wyszło że lewy dolny przedni jak i tylni oraz łącznik stabilizatora do wymiany i z prawej strony łącznik stabilizatora. Mam tera dylemat czy zamaiwać z allegro Febiego wyjdzie mie to ok 500zł i czekać jak zaczną się następne wachacze sypać czy zakupić cały zestaw MS.

Dodam że auto jest na glebie sprawdzałem wczoraj amory po 90% mają heble mam od s4 i 200km. Po drodze jakiej jade do roboty to masakra odcinek 1 km na dwujce i dziury że nieda sie ominoć a pozostałem drogi tak jak w polsce 2 dziury ominiesz w 3 wpadniesz.Zima felgi 16 lato 17.

Jak myślicie wytrzyma u mnie zawieszenie MS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

ja kupuje najtansze wahacze w autolandzie wymienilem caly zawias rok temu na wiosne przejechalem na nich okolo 20tys i narazie jest cacy tak mi sie wydaje po zimie sprawdze przed załozeniem lata mam 17stki tak wiec moim zdaniem jeżeli koledzy robia po tyle kilosów na MS to nie ma co kasy walic na LEMA czy FEBIEGO takie jest moje zdanie a ty zrobisz jak uważasz ????

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to jest za oznaczenie Muszę wymienić wahacze Passat z 11.2002r więc zrobił się dylemat czy już mam te cieńsze sworznie czy nie dziś wlazłem pod samochód i odczytałem oznaczenie i jest zonk lewy ma oznaczenie TRW ECO 94336717 lub 94336/12 ten po prawej stronie 4B0 407 155 te 155 zbiło mnie z tropu bo jak szukałem w etce to tam są tylko 151 + litery może ktoś podpowiedzieć co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4B0 407 155 te 155 zbiło mnie z tropu bo jak szukałem w etce to tam są tylko 151 + litery może ktoś podpowiedzieć co i jak

Bez liter też są. :)

ETKa pokazuje wahacz nośny: 4B0 407 151 (AVF,AWX)

Wniosek z tego pewnie taki że tego z lewej już ktoś kiedyś wymieniał.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko tam jest końcówka 155 a nie 151, spotkałem się z końcówką 155 przy A6 ale nie to mnie gryzie tylko czy mam sworzeń cieńszy czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie tylko tam jest końcówka 155 a nie 151, spotkałem się z końcówką 155 przy A6 ale nie to mnie gryzie tylko czy mam sworzeń cieńszy czy nie

Nie istnieje część o numerze: 4B0 407 155 :zeco

ETKa nawet dla A6 pokazuje 4B0 407 151.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZEX

Na pewno MS nie wytrzyma tyle co LEM.Piszemy w tym poście o tańszej alternatywie.

Trzeba przeliczyć jakość/cena ,nie napisałeś ile zrobiłeś na tym zawieszeniu.

Fakt...jest mocno obciążone gleba/17.

Inna sprawa jest taka że czytając fora (inne też-audi) mogło się zdarzyć że trafiłeś na trefnego lema.

Teraz jest mnóstwo podrób i nawet wydając 1500 nie mamy pewności że jest to ori lem.

Do tej pory mam mam w garazu dwa wachacze lema z mojego auta z datą 12/97 SPRAWNE!

Dolny prosty i lewy tylny górny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieje część o numerze: 4B0 407 155 :zeco

ETKa nawet dla A6 pokazuje 4B0 407 151.

Tam mnie to wstrząsnęło ale co ja poradzę że tam taki jest numer ale że takie coś istnieje dam przykład http://allegro.pl/wahacz-dolny-przod-audi-a6-s6-4b3-407-155-a-4b0-i1410134071.html znalazłem taka aukcję a nikt się nie spotkał z oznaczeniem TRW ECO 94336/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o zestawie TRW ile na tym km mozna zrobic ,dodam tylko ze auto jezdzi nisko i na 18'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności