Skocz do zawartości
Charakterek

Mały detal a cieszy.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem na aukcji u tego użytkownika lampkę z oświetleniem Ambiente

 

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1872015&order=pd

 

Nawet całkiem przyjemna sprawa. Po założeniu tej, a wywaleniu poprzedniej samochód stał się jakiś bardziej dystyngowany...

 

amb01nt0.th.jpg

 

A nocą świeci całkiem zgrabnie:

 

amb02ga4.th.jpg

 

Polecam dla wszystkich posiadaczy be piątek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam dla wszystkich posiadaczy be piątek!
no nie dla wszystkich ;)

mam beż w środku, a widzi mi się ona lecz gość beżowych nie ma :(.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet fajne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa :D te diody dają jakieś światło ? Z tego co widać na zdjęciu z aukcji to spoko, ale jak jest w rzeczywistości (zrób fote) ? Coś takiego było w A6 że diody w podsufitce oświetlały schowek pod panelem klimy, fajny efekt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nocą świeci całkiem zgrabnie:

Tylko zmień sobie te żółte żaróweczki i wtedy będzie jeszcze bardziej cacy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś wrzucić fotkę jak deska rozdzielcza wygląda podświetlona tym cudem? (samymi czerwonymi lampkami) Ojciec ma to w b6 i jestem ciekawy czy warto sobie do mojego sprawić :)

I jeszcze jedno pytanie... czy ta lampka oświetla wnętrze jaśniej niż standardowa? uważam że standardowa jest trochę zbyt ciemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko zmień sobie te żółte żaróweczki i wtedy będzie jeszcze bardziej cacy :D

 

Tam nie ma co zmieniać - to wina aparatu - światło jest idealnie białe - jest jaśniej niż w standardzie choć różnica nie jest jakaś kosmiczna.

Efekt jest identyczny jak w A6 - na tunelu środkowym jest czerwona poświata - którą tak naprawdę widać jak się rękę na lewarek położy.

Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam w B6. Ten panel środkowy jest "srebrny" więc jest dodatkowy efekt. Bardzo fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze w lusterku to samo, czyli mnie dopalają 4 czerwone diody. A nocą? No cóż - aparat nie odda tego - to trzeba zobaczyć. Jak zlot dojdzie do skutku - zobaczycie. A Osiah mówi prawdę o tym oświetleniu - jest dużo jaśniejsze. Próbowaliśmy z Osiahem wsadzić tam białego Leda. Jak wyszło - niech on powie - po mojemu lipa przeokrutna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

char mam pytanie :czy ta lampkę montuje sie dotych samych kostek i przewodów co jest podlączona stara lampka , bo gosc na allegro pisze o jakims dodatkowym kablu który niby trzeba jeszcze podłaczyc????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
char mam pytanie :czy ta lampkę montuje sie dotych samych kostek i przewodów co jest podlączona stara lampka , bo gosc na allegro pisze o jakims dodatkowym kablu który niby trzeba jeszcze podłaczyc????

 

no to trzeba już sobie podlutować. Komplet kostek i przewodzików dostępny jest w ASO za około 40zł. Być może na allegro znajdziesz przygotowaną przejściówkę. http://www.passatplus.de/umbauten/innenleuchte/w8adapter.htm tutaj masz numerki tego, co potrzeba i od razu powinieneś dostrzec różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
char mam pytanie :czy ta lampkę montuje sie dotych samych kostek i przewodów co jest podlączona stara lampka , bo gosc na allegro pisze o jakims dodatkowym kablu który niby trzeba jeszcze podłaczyc????

 

Jak kupisz u tego samego gościa co Char - to wszystko co potrzebne masz w komplecie - i przejściówkę i kabelek.

Wyciągasz starą lampkę, odciągasz uszczelkę drzwi kierowcy od góry aż do słupka przedniego - przeciągasz kabelek podsufitką (Char wymyślił patent z anteną CB - przywiązujesz kabelek do jednego końca i ostrożnie wsuwasz w otwór po lampce aż wyjdzie nad drzwiami - roboty 2 min i nie trzeba nic odpinać)

Jak już przeciągniesz - odkręcasz plastik pod kolumną żeby się dostać do wyłącznika świateł - bierzesz kontrolkę 12V i w kostce włącznika świateł szukasz kabelka na którym pojawia się napięcie przy włączeniu świateł pozycyjnych - jak znajdziesz to wpinasz się do niego - i składasz wszystko do kupy - cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co napisał Osiah z tym plusem, to jest tylko do podświetlenia diod i przycisków. Lampka działa bez żadnych filozofii nową kostkę w lampce podpinasz pod starą i tyle. Nową lampkę mocujesz na wcisk, bez żadnych śrubek.

 

poolk też mam highline, a lampka jest od W8 ot i cała filozofia.

 

A patent z anteną CB jest niezły, co? Sztywna jest i w miarę elastyczna i ładnie się nią nieposłuszne druty przeciąga. Ważne jest, by zdjąć ten plastik na końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa te diody, w moim pasku z 2004r mam takie diody w lusterku wstecznym (to fabryczna opcja w lusterku z automatycznym przyciemnianiem). Polecam, jest to wygodne i praktyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te 2 diody swieca powłaczeniu swiateł czy po otwarciu dzwi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a te 2 diody swieca powłaczeniu swiateł czy po otwarciu dzwi??

 

po włączeniu świateł, ale jak chcesz możesz podłązyć by świeciły się po otwarciu drzwi ale jak je zamkniesz to się zgaszą i cały urok lampki pryśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

juz sie napalilem na wymiane a tu zonk !!!

u mnie ten panel jest zintegrowany ze sterowaniem szyber-dachu i dupa z podmianki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz sie napalilem na wymiane a tu zonk !!!

u mnie ten panel jest zintegrowany ze sterowaniem szyber-dachu i dupa z podmianki :(

 

przecież występują takie lampki do wersji z szybrem

proszę oto link: http://www.galaxy21.net/passat/guides/w8light/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności