Skocz do zawartości
Charakterek

Mały detal a cieszy.

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, że występują takie lampki ze sterowaniem szyber dachu, ale na pewno nie idzie ich dostać tak łatwo jak tamtych... "Kup Teraz" :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim 3B też mam takie lampki, w takim razie zadaje pytanie, jak to wygląda w innych autach, to znaczy standardowo jaka tam lampka jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tych diodek dwóch i poprostu bez podświetlenia na czerwono są te guziki od lampek. I nie jest srebrny środek lampek, ale i tak spoko świeci :D ja mam taką: http://allegro.pl/item347391764_panel_sterownik_lampka_szyberdachu_vw_passat_b5_b6.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie mam wersji highline, a mam identyczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nawet niewiem czy to zalezy od wersji

ciekawe jakie sa jeszcze , moze tylko takie i od W8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że występują takie lampki ze sterowaniem szyber dachu, ale na pewno nie idzie ich dostać tak łatwo jak tamtych... "Kup Teraz" :D hehe

 

można dowiedzieć się jaki byłby koszt takiej lampki w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ;)... ale nie chce nawet myśleć ile sobie zawołają za taką lampeczke :D jak na allegro ta bez sterowania szyberem kosztuje 175zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

napislaem do tego kolesia z allegro

lampka ze sterowaniem szyber-dachu 275 zl :(

cena nie jest juz taka fajna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :/ troszke drogi gadżet :D hehe... ale fajny ;) Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny gadżet :) jak bedzie jakaś luźna kasa w portfelu to trzeba by sie zastanowic :) a starą lampkę wystawić na allegro przynajmniej za polowe ceny tej nowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny gadżet :) jak bedzie jakaś luźna kasa w portfelu to trzeba by sie zastanowic :) a starą lampkę wystawić na allegro przynajmniej za polowe ceny tej nowej :)

 

tyle że zwykła lampka (bez sterowania szybrem) kosztuje w zależności od ASO od 150 do 190pln więc napewno można taką ze sterowaniem kupić taniej niż woła gość z allegro (który IMHO) jest niestety drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a te 2 diody swieca powłaczeniu swiateł czy po otwarciu dzwi??

Jak te diody w pasku sa fabrycznie to swieca sie ciagle, bez wzgledu na to czy sa wlaczone swiatla czy otwarte drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO ciekawe ja mam wersje Basic, a własnie taka lampe mam ;>

Jednak z tyłu na klapie napisane jest Edition, więc to może jakaś inna wersja tego mojego Basica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiofazi

ech a ja wymieniłem podświetlenie w całym pasku z zielonego na czerwone koszt 30zł :D trochę lutowania nieporęcznych diodek ale efekt warty pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno nie mam wersji highline, a mam identyczną ;)

 

Ja również mam taką lampkę , a wersja to Basic (niemiecka- wypasiona):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Hejka,

 

Mam taka lampke - troche musialem sie nakombinowac z podpieciem bo nie dzialalo podswietlenie guzikow ( w lampce ) ale ... nie w tym rzecz.

Spalila sie jedna z zarowek ( w lampce tej W8 z diodami co by nie bylo nieporozumien ) i ... raz ze nie wiem jakie tam jest typ zarowek - dwa jak ja wymienic - nie za bardzo mi sie usmiecha wyjmowanie calej lampki - da sie jakos zdjac to "szkielko" z wierzchu ? Lampka, jest w tej chwili baaardzo mocno osadzona w podsufitce - dlatego tez nie chce wyjmowac calej.

Moze przy okazji polecicie jakies zarowki pasujace do niej a nie oparte o stara technologie wolframowa tylko jakas nowoczesniejsza .... diodowa ;) ?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie dać zdjąć samo to "szkiełko" i jest dostęp do żarówek, przynajmniej tak jest w tej zwykłej lampce. Ja też mam pasia z niemiec, w sumie to nie wiem jaką mam dokładnie wersje, ale nie mam tej lampki, może była ona poprostu jako dodatek, kto chciał... nie mam pojęcia ;) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie dla wszystkich ;)

mam beż w środku, a widzi mi się ona lecz gość beżowych nie ma :(.

pozdrawiam

podpytaj Szklane on montował ostatnio a ma beż w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności