Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wynik SHARANEM na 80 litrach to:

miasto - 1000 km + /- 50 km

trasa - 1200 km +/- 100 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokazał 1040 zatankowany po falbany ale czy to wiarygodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z silnikiem 90 KM przejechałem ostatnio 1050 km , i była jeszcze cała rezerwa. Jazda 90 % trasa nad morze + 10% trochę po miastach nadmorskich . Jazda na trasie srednia jakies 110 km/h w miescie z 5 km/h bo straszne korki

 

PS samochód zawalony 4 osobami , i cały bagażnik załadowany na full + jazda cały czas na klimie .

 

Myślę , że to bardzo dobry wynik

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich tankuje zbiornik do pełna tj. 60litrow i przejezdzam 1200 km nie patrze co pokazuje komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielona góra - podgora (plus kilka malych wyjazdow tam na miejscu)--(chorwacja) do zielonej - 2910km. 80% autostrada 120-170km/h, bez klimy bo popsuta, srednie z calej podrozy to rowne 6.0, bak zalany caly z odpowietrzeniem - niecale 70l. przy 1150km zapalila sie rezerwa dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie - trasa 80%, miasto 20% - robię na baku 900-920km do zapalenia się rezerwy. Rano jade do pracy bez klimy, wracam na włączonej. Średnie spalanie jak w stopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 litry LPG i wyniki takie:

-klima, ostra jazda tryb mieszany - 320 km 14l/100km

-klima, spokojna, jazda tryb mieszany 340km 13l/100km

-bez klimy, spokojna jazda, tryb mieszany 400km 11l/100km

-klima, trasa 440 10l/100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 avb 101 kucykow trasa Bytom - Venray ( holandia ) na navi 1106km w jedna strone 2 osoby zaladownay po dach po dojechaniu na miejsce troszke ubylo z rezerwy, ale minimalnie wiec zrobilby nie cale 1200. Droga powrotna tylko 2 osoby puste auto 1120km i pol kreski ponad rezerwa czyli okolo 1250-1270 sr predkosc w obu przypadkach od 100km/h do 140-160 miejscami.

Edytowane przez kudin89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trasie 7,5L/100km bak zatankowany pod korek do rezerwy +/- 620km

Na mieście trochęęęę więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI 130KM - osatnio trasa Monachium - Świecie (równy 1000 km). 650km - autostrady - prędkość 160-180km/h , potem w polsce 350km prędkością podróżną około 100km/h. Cała trasa 1000km - dokładnie jeden bak (60l.).

 

Kiedyś kilka razy też po naszym kraju prędkościami ok 100-120 na trasie (kilka miast po drodze) potrafiłem wykręcić ten sam wynik. Także chyba całkiem normalne spalanie (pomimo, że po zatankowaniu komp pokazuje zawsze koło 1250km) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiefmenlbn

wracając z Holandii zalewając pod korek przejechane 1430 do rezerwy fakt , że większośĆ po autostradach. Spalanie na komputerze 5.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracając z Holandii zalewając pod korek przejechane 1430 do rezerwy fakt , że większośĆ po autostradach. Spalanie na komputerze 5.2

 

to w realu liczac na kalkulatorze wychodzi Ci jakies 3,8l/100km takze chyba musiales jechac caly czas ze zgórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia jest chyba najnizej polozonym panstwem w Europie. Takze raczej mial pod gorke;-) Pewnie jechal za tirami zeby zmniejszyc opor powietrza:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie każdorazowo wchodzi do butli 40,5 litra LPG.

 

Przy włączonej w 100% czasu klimatyzacji, w trybie mieszanym 75%/25% trasa/miasto i w miare dynamicznej jeździe przejeżdżam 375km. Podejrzewam, że bez klimy po samej trasie przejedzie około 435-440.

 

Dla porównania polskiego z czeskim gazem - do baku ( nie do końca wypalonego! ) weszło mi 42 litry ( co mi się w Polsce nie zdarza ) i przejechałem na tym przy 100% włączonej klimie tylko po trasie 430km .. więc od razu widac różnice w jakości LPG.. no i zaskoczyła mnie przekładka przy dystrybutorze w Niemczech ^_^ ale to już dłuższa historia.. zwyczajnie o tym wcześniej nie słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nad morze i z powrotem 4,5 l/100 prędkość 90 - 110km

 

Od pełnego zbiornika do rezerwy:

 

Trasa ok 1200 km

mieszane ok 1000 km

miasto 750-800 km

 

Ogólnie mówiąc to jestem zaskoczony tak niskim spalaniem.

 

100 procent trasa spokojna jazda nawet 4,2 (na kompie 4,5-4,6)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracając z Holandii zalewając pod korek przejechane 1430 do rezerwy fakt , że większośĆ po autostradach. Spalanie na komputerze 5.2
:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:wmorde

Na ból głowy polecam ibuprom ;), BTW kto przekroczy 1500 kilometrów? :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW kto przekroczy 1500 kilometrów?

Chuck Norris :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w realu liczac na kalkulatorze wychodzi Ci jakies 3,8l/100km takze chyba musiales jechac caly czas ze zgórki

Właśnie sobie z ciekawości też policzyłem. I moim zdaniem są dwie opcje - z górki albo dobre wiatry tam wieją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie z ciekawości też policzyłem. I moim zdaniem są dwie opcje - z górki albo dobre wiatry tam wieją

Albo zależy co było jedzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności