Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja mogę się wypowiedzieć

1. Felgi to jak dla mnie ten sam wzór

2. Obydwie aukcje pokazują chińszczyznę

3. Jak już miałbym brać to brałbym te http://moto.allegro.pl/item632980713_k205_mg_17_5x112_vw_passat_nowe_felgi_aluminiowe.html Dlaczego? Dostajesz 36 miesięcy gwarancji zamiast 12

co z tej gwarancji jeśli się zegnie to i tak nie uznają:) chyba że na odpryski bezbarwnego lakieru,ale to w renomowanych felgach się zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyna rzecz którą ta aukcja przewyższała tą pierwszą poza ubezpieczeniem przesyłki.

Wskazałem po prostu lepsze.

Że nie uznają skrzywienia to normalka

Pozdrawiam DNA007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dorzuce się do tematu mam passata b5 3b i jezdze na 18'' przod felga 18x8 et35 opona 225/40/18 tyl felga 18x8 et35 opona 245/40/18 i wlasnie mam pytanko mam zamiar bo strasznie mi sie podobaja felgi 19'' stki z przodu chce felge 19x8,5 z opona 245/35/19 i tyl 19x9 z opna 255/35/19 no i tu nasuwa sie pytnie jakie et musi byc na tych felgach z przodu i z tylu zeby nic nie obcieralo no i najwazniejsze nie chce stosowac dystansy z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...felgi 19'' stki z przodu chce felge 19x8,5 z opona 245/35/19 i tyl 19x9 z opna 255/35/19 no i tu nasuwa sie pytnie jakie et musi byc na tych felgach z przodu i z tylu zeby nic nie obcieralo no i najwazniejsze nie chce stosowac dystansy z gory wielkie dzieki

 

podłączam się do pytania, mam na przymiarkę 19" od A8 (8,5cala ET45) na oponie 255/40/19 z przodu nie wchodzi (fotorelacja z przymiarki na 2 stronie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=53232&page=2)

ja chcę oponę 225/35/19, aby rozmiar koła był taki sam jak moich 17", przy takim dużym ET podejdzie? pozdrawiam

 

p.s. zapomniałem dodać, że samochód to Superb, ale to praktycznie Passat B5,5 w tych sprawach :)

Edytowane przez benoos
Superb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłączam się do pytania, mam na przymiarkę 19" od A8 (8,5cala ET45) na oponie 255/40/19 z przodu nie wchodzi (fotorelacja z przymiarki na 2 stronie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=53232&page=2)

ja chcę oponę 225/35/19, aby rozmiar koła był taki sam jak moich 17", przy takim dużym ET podejdzie? pozdrawiam

 

p.s. zapomniałem dodać, że samochód to Superb, ale to praktycznie Passat B5,5 w tych sprawach :)

podejdzie bez problemu,ja mam ET 45 opony 225/40/18 felga 8,5'' i z przodu jeszcze luz 1cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się do tematu felg. Zakupiłem niedawno paska na felgach 17" (215/50 R17). Oglądam wasze samochody i widzę że koła są niemalże równo z błotnikami, w moim samochodzie koła chowają się do środka około 2 cm. Czy można temu jakoś zaradzić? Czy można taki objaw wyregulować dystansami? Jak tak, to gdzie szukać takich dystansów i jak maja one wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo masz pelno dystansow, ja mam u siebie zalozone 2 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fredi1 i nic nie ociera? mam u siebie 225/45R17 z ET37 i myślałem nad dystansami 20mm, masz może jakieś foto jak to wygląda (koło jest równo z krawędzią nadkola, schowane czy wystaje)?

Edytowane przez ja456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że automatycznie po założeniu dystansów muszę kupić dłuższe śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz dystanse przelotowe to tak, ale wydaje mi się, że jeśli kupisz takie które przykręca się do piasty to możesz wykorzystać fabryczne śruby (jeśli się mylę to poprawcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz kupić dłuższe śruby o tyle co szer dystansu,żadnych przykręcanych do osi,chyba ze rozstaw śrub chcesz zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna rada... koła mają być równo z błotnikiem, czy sie jednak muszą lekko chować. Jak dobierać te dystanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a do passata b3 wejda 17'' et42 7J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1wsze bez dystansów po mojemu będą ok ;) a drugie to nie wiem jakie tam ET jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 bez dystansów ładnie będą wyglądać, idealnie się wkomponują. Sam takie mam i wygląda bdb.

przy 2 nie ma et

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja456

ja mam 205/55/16 et 35 i kolo jest prawie rowno z blotnikiem i nic nie opciera sruby mialem w komplecie z dystansami, sa dluzsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności