Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

tak pozytywna opinia,tylko ciekaw jestem jaki ma zakres gwint minimalnie gwinty są od 3cm z reguły od 40-100mm,jakim cudem obniżysz o 2 cm jeśli nawet żadne springi oprócz ori nie mają -20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6 dobrze mówisz ;/ ten Pan co od niego kupuje mieszka jakieś 100km ode mnie pojade tam z spróbuje założyć na przód i zobaczę wtedy co sie będzie działo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Sprawdz od razu czy sie gdzies amorki przednie nie poca delikatnie bo mojemu kumplowi w tym gwincie H&R oba amory wylaly po tygodniu jeżdżenia!poza tym jak kupisz gwinta to uwierz mi ze nie bedziesz chcial gleby -20mm tylko duzo duzo nizej!H&R katalogowo podaje obniżenie z przodu od 30 do 70mm, a z tyłu 40mm!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos jezdzenia w wawie na glebie i sportowych amortyzatorach moim zdaniem nie ma zadnej tragedii, bylem przygotowany na duzo gorszy rezultat. a spiacy policjanci? zapierdzielilem 3 razy z obciazonym tylem to sie nauczylem powolutku i teraz jest ok. troche cierpliwosci trzeba i popatrzec na dziury. z kraweznikami tez jest luz a myslalem ze bedzie masakra.

 

ja sam bylem przeciwnikiem obnizania i utwardzania a teraz sie smieje z siebie i ze swoich mitow ze dziury ze koleiny ze progi ze krawezniki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobek_1987 możesz zakładać ale musisz felgi zmienić tak aby nie wystawały,ale załóż i sprawdź najlepiej,jak chcesz dobry i komfortowy gwint to ja mam do sprzedania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety Gościu który mi oferował gwinty niestety juz sprzedał i teraz nie mam jak sprawdzić, teraz będe musiał kupić w ciemno z niepokojem czy podejdzie czy nie !!!

pawelb6 pomyśle !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz od pawła...przynajmniej w ciemno nie będzie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
propos jezdzenia w wawie na glebie i sportowych amortyzatorach moim zdaniem nie ma zadnej tragedii, bylem przygotowany na duzo gorszy rezultat. a spiacy policjanci? zapierdzielilem 3 razy z obciazonym tylem to sie nauczylem powolutku i teraz jest ok. troche cierpliwosci trzeba i popatrzec na dziury. z kraweznikami tez jest luz a myslalem ze bedzie masakra.

 

ja sam bylem przeciwnikiem obnizania i utwardzania a teraz sie smieje z siebie i ze swoich mitow ze dziury ze koleiny ze progi ze krawezniki itd.

 

Krótko je masz ;) Stawiam duży browar, że za mniej więcej pół roku w dziale Ogłoszenia będzie Twój zawias do kupienia. MIałem to samo. Na początku banan na buzi ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOC nie przesadzaj ,przecież nie wszyscy są tacy sami jak ty,ja jeżdżę 5 lat i nie zmieniam,a nawet niżej niż 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doc a ja stawiam dobra wodke ze jesli bedzie na sprzedaz to albo dlatego ze zmienie fure albo bede chcial nizej ;) ja mam 21 lat i oczekuje czego innego od samochodu niz przecietny uzytkownik passata... jak na razie 3 tygodnie i coraz bardziej jestem zadowolony.jakbym teraz mial zmienic na serie to bym sie chyba zalamal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DOC nie przesadzaj ,przecież nie wszyscy są tacy sami jak ty,ja jeżdżę 5 lat i nie zmieniam,a nawet niżej niż 40mm
Wiem Paweł, dlatego bardzo Ich/Was podziwiam ;-)
ja mam 21 lat i oczekuje czego innego od samochodu niz przecietny uzytkownik passata... jak na razie 3 tygodnie i coraz bardziej jestem zadowolony
No i oby jak najdłużej trwał Twój entuzjazm. Mój opadł wykładając kasę na wahacze i inne graty.

 

Ps:

Tak czy siak pijemy. Gorzałę lub browar. Zobaczymy ;):-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przed zalozeniem zawieszenia wymienialem miesiac wczesniej 4 przednie wahacze wiec zobaczymy ile teraz pojezdze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej21i

Witam

Jak już rozmawiamy o zawieszeniu to może ktoś wie czy można zakładać sprężyny od kombi do wersji sedan z takim samym silnikiem np: TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód będzie pasował, tył nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszych postach czytałem o sprężynach eibach w cenie 1000.00 PLN i kitach po 3000.00 PLN znalazłem taki sklep:

 

ZESTAW EIBACH 70-85-002-20-22 2238.00 PLN

http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=7192&t_id=33&d_id=90525

 

**************************************************

SPRĘŻYNY EIBACH 10-85-002-06-22 628.86 PLN

http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=6785&t_id=33&d_id=90418

przód - F 1541001 (1175 kg), tył - F 8553202 (1070 kg)

 

AMORTYZATORY EIBACH 60-15-005-02-22 1893.00 PLN

http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=6943&t_id=33&d_id=90480

przód - P61-15-003-01-VA, tył - P61-15-005-01-HA

**************************************************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zalozylem same sprezyny (na razie) Eibach (zreszta od Pawelb6) i zero porownania w stosunku do serii

Na razie zrobilem na nich 10 tys i niebawem zakladam amorki, prawdopodobnie Supersporty Koniego bo przejechalem sie z Mareckiem po kostce brukowej w Spale i komfort jest zajebisty, nic nie stuka, nie za twardo.

Sam raczej wole komfort ale zacieciem do ostrej jazdy i uwazam to za najlepszy kompromis i Tobie tez taki zestaw polecam

Pawel jakbys cos dla mnie znalazl to wiesz gdzie mnie szukac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Preziu odpowiedział za mnie ,jak chcesz mało obniżyć i komfortowo aby było to Eibach -30mm,amory Koni.

Prez ,będe miał na uwadze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wie ktos skad dorwac zawieche air ride(pneumata?)

Ile taka zabawa kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności