Skocz do zawartości
kubelt

Zrzutka na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

... troszkę dane jedrusia zmieniłem, bo potrzebuję więcej niż nr.konta i nazwisko z imieniem ...

ale poszło i doszło ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja też trochę pln dorzuciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło parę drobnych

 

Ludzie wpłacać tam :) - jak na stan dzisiejszy tylko ok. 65 osób wpłaciło - a jest nas tak dużo - wystarczy kilka przecież pln'ów - dużo osób wpłaci to zrobi się konkretniejsza sumka - w kupie siła :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja troszeczke przelałem . To forum kilka razy zaoszczędziło mi wydatków .Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, nigdy nik mi nie doradzil, szczegolnie jezeli chodzilo o ligi. A jak doradzil , to nie chce komentowac...Ale to ,ze ponalem moich kolegow w UK, to juz inna historia. I tylko dlatego sie dorzuce :) Moge kilka grosikow przeslac PayPal tylko mi emai potrzebny.

Boommax poprosze o maila.

Jeszcze jedno, rasita nie jestem, ale dla czego w Niemczech ten srever?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz, to mogę użyczyć swojego @-wpłacisz PayPalem, a ja później przeleje na konto jedrusia kwotę pomniejszoną o prowizje za transakcje :)

 

 

 

 

Zbiórka z zasady jest nieobowiązkowa, więc ;)

 

 

Boommax ja wlasnie sle Tobie na pay-pal wiec sprawdzaj konto i daj mi znac czy doszlo.

Ps .Napisz mi jeszcze ile za koszulki i za wlepki i czy w ogole przyjdzie taki dzien ze doczekam wlepek i koszulek obiecanych???!!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, rasita nie jestem, ale dla czego w Niemczech ten srever?

 

 

dlatego, że oferta najlepsza jaką znaleźć nam się udało :) ofert polskich lepiej nie komentować a za wielką wodą to trochę za daleko ;) chyba to jedyne powody. dobra cena z bardzo dobrymi warunkami, serwer kolokowany w naprawdę porządnym miejscu z porządnymi łączami. teraz też jesteśmy na serwerze w DE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego??

...ponieważ w Polsce nikt nie oferuje takiej oferty jak oni i za taką cene. Przede wszystkim nie robią takich problemów jak polscy dostawcy serwerów.

 

Sprawdź PW

 

Boommax ja wlasnie sle Tobie na pay-pal wiec sprawdzaj konto i daj mi znac czy doszlo.

Ps .Napisz mi jeszcze ile za koszulki i za wlepki i czy w ogole przyjdzie taki dzien ze doczekam wlepek i koszulek obiecanych???!!!???

 

Nie mam czasu ciągle...postaram sie nawiązać właściwy kontakt przez weekend i wtedy ruszy machina choć na 50szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się powiększa suma - mam nadzieję, że ten trend się utrzyma przez jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja też pozwoliłem sobie parę złociszy przelać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Przelewy z UK płyną, czy też lecą na konto-zobaczymy ile czasu to zajmie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło bo naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dorzucam - niech ta strona istnieje do końca świata i jeszcze parę lat dłużej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dokładam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Wplata na forum poszla dzis przed poludniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 14:45 poleciało coś odemnie.

 

Niech żyje i rozkwita nasza VW Rzeczpospolita :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze przykleic ten watek do kazdego dzialu na samej gorze i oznaczyc go na czerowno ?? Tendencja jak to w takich przypadkach spadkowa po jakims czasie, a tak to bedzie przypominac.

Taka skromna sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - i może rozesłać jeszcze raz maile, że uzbieraliśmy na serwer, ale zbieramy jeszcze na stronę???

 

PS. A może aktualizacja konta ile już zebraliśmy??? Przez jeden dzień chyba trochę musiało przybyć przelewów

 

PS2. Wpłaciło jak widzę ok. 90 osób - a zobaczmy w statystki forum:

Użytkownicy: 11 411, Aktywni Użytkownicy: 2 270

Coś słabo idzie :( chyba trzeba będzie zatrudnić jakiegoś ucznia z liceum przy tworzeniu strony :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpłaciło jak widzę ok. 90 osób - a zobaczmy w statystki forum:

Użytkownicy: 11 411, Aktywni Użytkownicy: 2 270

Coś słabo idzie :(

Widzisz ile osób pochwaliło się wpłatą, a nie ile wpłaciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpłaty są aktualizowane nie rzadziej niż co 6 godzin. dynamika spadła ale i tak jest ok :)

mailing roześlę po weekendzie z konkretami - mam plan w weekend zakreślić taką wstępną specyfikację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności