Skocz do zawartości
Krzysztofsz

zmiana dźwieku na gong

Rekomendowane odpowiedzi

W teście mam. Sprawdzałem przed chwilą...... zapomniałem tylko zapytac Szanowne grono jaki w jaki kanał wpisać "szósteczkę" ????

 

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

 

eno, koledzy jaki to kanał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z Ciebie taki leń to mam nadzieje ze nikt Ci nie powie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leń ?? czuję sie lekko obrażony. Szukałem, ale bez skutku, jeśli o takie lenistwo ci chodzi.

Tak czy owak dzieki .

Edytowane przez szafarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem na Canadę i przy ok. 130 km/h gong :eek: żonka mówi,że w końcu będę śmigał wolniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie :D dzisiaj zaobserwowałem pewną sprawę. Przy teście licznika który wykonywałem jakieś 3 mieśiące temu miałem tylko brzęczyk (mialem ustawione kodowanie na EU) dzisiaj zmieniałem na kodowanie 6 (chyba kanada) i przy teraz gdy zapomne wylaczyc swiatla czy zrobie test to mam gong. Do czego zmierzam.. ktoś kiedyś pisał ze przy teście licznika instruments jeżeli nie będzie słychać gongu to nie pomoże zmiana kodowania, to jest błąd - przynajmniej u mnie była inna sytuacja.

 

ps. Szklanka u mnie dzieje się tak równo po przekroczeniu 120km/h - szkoda że ciągle ten brzęczyk ( u mnie) trzeszczy, moim zdaniem powinien z 5 sek i powinien przestać. A on ciągle... ;(

Edytowane przez Peczus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały bacik na prędkość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko się zapytam z ciekawości:

Jak przestawi się licznik na 06 to po przekroczeniu prędkości ten brzęczyk jest tylko chwilę czy cały czas do puki się nie zwolni?

Edytowane przez tysszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to troszkę lipa:( Z resztą 120km to bezpieczna prędkość a w Polsce stan dróg ... mówi sam za siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i oto chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już przestawiłem.

Owy gong pojawił się od razu. Za każdym razem jak jest kluczyk w stacyjce po otwarciu drzwi kierowcy daje o sobie znać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem licznik na kodowanie "6" i mam gong tak samo jak kolega wyżej ale zastanawiam się dlaczego gdy zostawiam włączone światła, wyciągam kluczyk i otwieram drzwi odzywa się standardowy pisk, tak samo przy rezerwie. Moje całkowite kodowanie to : przed zmianą 04140 i po zmianie 04640. Da się z tym coś zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie zmieniłem kodowanie informacji dla kierowcy ( chodzi o wyświetlanie ikon na zegarach) Zmieniłem kodowanie żeby mieć ikonę niezapiętych pasów i wszytko by było ok , ale kiedy ikona niezapiętych pasów działa to nie działa mi wskaźnik poziomu płynu spryskiwaczy. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak mam przeprowadzić kodowanie żeby mieć oby dwie funkcje aktywne?

 

Tak mam teraz

jijij.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to na wyświetlaczu przy teście wyświetlaczy mam ikonie śnieżki , ale nie pokazuje się podczas spadku temperatury poniżej 0 i nie mam informacji dźwiękowej.

Można to jakoś uruchomić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Panowie zmieniłem kodowanie informacji dla kierowcy ( chodzi o wyświetlanie ikon na zegarach) Zmieniłem kodowanie żeby mieć ikonę niezapiętych pasów i wszytko by było ok , ale kiedy ikona niezapiętych pasów działa to nie działa mi wskaźnik poziomu płynu spryskiwaczy. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak mam przeprowadzić kodowanie żeby mieć oby dwie funkcje aktywne?

Zdjęcie jest z przed przekodowania czy po przekodowaniu ? Jeżeli przed to zmień kodowanie na 06, a jeżeli po przekodowaniu to na 05. Nie jestem pewien, bo mam z różnych źródeł różne informacje, ale chyba kontrolka płynu spryskiwaczy ma kodowanie 04 + pasy bezpieczeństwa 02, czyli razem daje 06. Wklep 06 i zobaczymy.

Druga sprawa to na wyświetlaczu przy teście wyświetlaczy mam ikonie śnieżki , ale nie pokazuje się podczas spadku temperatury poniżej 0 i nie mam informacji dźwiękowej.

Można to jakoś uruchomić ?

Informacji dźwiękowej przy śnieżce w licznikach xxx 919 xxx, czyli z MFA nie ma. Nie słyszałem o kodowaniu, żeby śnieżka się pojawiała. Może po prostu w starszych licznikach tego nie było mimo, że jest ikonka. Tak samo, jak z kontrolką zużycia klocków hamulcowych. Można ją włączyć, ale brak czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie jest z przed przekodowania czy po przekodowaniu ? Jeżeli przed to zmień kodowanie na 06, a jeżeli po przekodowaniu to na 05. Nie jestem pewien, bo mam z różnych źródeł różne informacje, ale chyba kontrolka płynu spryskiwaczy ma kodowanie 04 + pasy bezpieczeństwa 02, czyli razem daje 06. Wklep 06 i zobaczymy.

 

Dzięki Mateusz , zaraz to sprawdzę. Nigdzie nie doczytałem ze dodaje się do siebie wartości zęby mieć ich więcej.

 

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Miałeśracje kodowanie na 06 działa poprawnie.

Dzięki wielkie :)

Edytowane przez klema6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj dokładny opis gdzie i co kodować do tej kontrolki pasów, a może wiesz jak uaktywnic kontrolke otwartego bagażnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podaj dokładny opis gdzie i co kodować do tej kontrolki pasów, a może wiesz jak uaktywnic kontrolke otwartego bagażnika ?

Dokładny opis znajdziesz tu A co do kontroli bagażnika to nic mi nie wiadomo, u mnie i tak najprawdopodobniej jej nie będzie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może wiesz jak uaktywnic kontrolke otwartego bagażnika ?

Nie można tego aktywować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności